Burn Pit رجیستری در حال حاضر 200000 امضاء کنندگان VA گوید

AUSTIN تگزاس — وزارت امور کهنه سربازان گفت: رجیستری برای جانبازان در معرض هوابرد سموم در حال حاضر شامل بیش از 200 ، 000 نفر به عنوان طرفداران ادعا مراقبت های بهداشتی بهتر است چه جانبازان نیاز نیست لیست.

“من احساس نمی کنم که این یک نقطه عطف است. آن را ممکن است برای آنها, اما نه برای هر بیمار و در حال مرگ گفت:” روزی تورس از بنیانگذاران رایت چاله 360, غیر انتفاعی, گروه حمایت است که مبارزه برای VA مزایای مراقبت های بهداشتی برای جانبازان در معرض دود حاصل از سوزاندن چاله در عراق و افغانستان جنگ.

نظامی مورد استفاده سوزاندن چاله به عنوان زباله دفع سایت در پایگاه های خود در درجه اول در عراق و افغانستان به دور از بسیاری از زباله های ایجاد شده وجود دارد که شامل دیزل ژنراتور پزشکی ضایعات کامپیوتر و روز به روز زباله از اعضای خدمات. دود تولید شده از چاله ها حاوی مواد سمی است که می تواند باعث کوتاه مدت و دراز مدت عوارض.

رجیستری آغاز شد که در ماه ژوئن 2014, اجازه می دهد تا جانبازان و خدمات اعضای که اعزام به مناطق خاص در جنوب غربی آسیا و در اوایل سال 1990 به خود گزارش خود را در مواجهه و نگرانی های بهداشتی در یک پرسشنامه آنلاین است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای شروع بحث از نگرانی های سلامت با توجه به VA را انتشار اخبار در مورد رسیدن به بیش از 200 ، 000 ثبت نام.

“این کمک می کند تا VA چک کردن جعبه, اما آن را کمک نمی کند هر یک از خانواده های ما در هر شکل و گفت:” تورس که شوهرش ذخیره ارتش سروان. Le Roy تورس سال صرف مبارزه با VA خود را برای اتصال مزمن تنفسی و شرایط بهداشتی به خدمات خود در عراق است.

حدود 3.5 میلیون جانبازان و خدمات اعضای آوردند و در معرض و به طور بالقوه می تواند پیوستن به رجیستری با توجه به VA تخمین می زند. رجیستری سایت متحده 203,525 باید پر کردن پرسشنامه به عنوان از آوریل 28 یا نزدیک به 6 درصد از کسانی که واجد شرایط.

VA وزیر رابرت Wilkie در بیانیه ای گفت که جانبازان که به رجیستری می توانید به دست آوردن درک بیشتر از “تاثیر استقرار مرتبط با مواجهه در سلامت است.”

“نگرانی در مورد اثرات طولانی مدت قرار گرفتن در معرض سوختگی چاله باقی می ماند یک اولویت است,” او گفت:.

هر چند سوزاندن چاله 360 حمایت کنگره برای رجیستری تورس گفت: آن را به عنوان مفید به عنوان زمانی که آن تصور می شد چون این لیست نیست آهنگ مرگ و مير و نه آن را متصل به هر گونه مطالعات اپیدمیولوژیک.

VA را اعلام کند در ماه ژوئیه که در آن جدید هوابرد سوانح و سوختگی چاله مرکز تعالی در نیوجرسی را تجزیه و تحلیل داده ها در رجیستری برای نظارت بر VA کلی پاسخ بالینی به قرار گرفتن در معرض نگرانی.

تام پورتر, معاون اجرایی رئیس جمهور از دولت در امور عراق و افغانستان سربازان امریکا یا IAVA گفت: یکی از بزرگترین مشکلات رجیستری است که در آن داوطلبانه است و آن نیاز به مردم را به مورد آن می دانیم.

به عنوان آنها در گذشته IAVA ادامه خواهد داد به درخواست و برای توصیف دامنه آن توسعه در مورد رجیستری, او گفت:.

بین کار خود را با IAVA و به عنوان یک فرمانده در نیروی دریایی رزرو پورتر گفت: سفر کشور اغلب و همیشه می پرسد جانبازان که آیا آنها در مورد رجیستری.

“نه از 10 بار پاسخ منفی است,” او گفت:. “ما به اطراف نگاه کرد و ما فقط می دانستم که این ارتباطات در آینده از VA بسیار فاقد زیرا آنها … نمی هر گونه انتخاباتی در مورد این رجیستری و چرا مردم باید برای ثبت نام در آن است.”

در سال گذشته IAVA و حدود 15 دیگر کهنه خدمات سازمان مبارزه برای رایت چاله پاسخگویی به قانون که نیاز به وزارت دفاع به درخواست اعضای خدمات مورد قرار گرفتن در معرض در طول سلامت ارزیابی و ثبت نام آنها در رجیستری و اگر قابل اجرا باشد. این قانون به تصویب رسید به عنوان بخشی از دفاع ملی مجوز عمل مالی سال 2020.

فقط در دفاع از پاسخگویی به قانون Porter گفت: او را تماشا رجیستری شماره ظهور به عنوان IAVA نمایندگان خطاب به این موضوع در کاپیتول هیل و در رسانه ها.

“شما نمی توانید فقط باید یک برنامه و انتظار مردم برای رفتن به پیدا کردن آن” پورتر گفت. “باید وجود داشته باشد تهاجمی کمک به کسانی که مبتلا هستند.”

VA اعتبار افزایش در ثبت نام به وزارت دفاع نامه فرستاده شده به بیش از 700 ، 000 فعال-وظیفه گارد و رزرو اعضا را تشویق به مشارکت با توجه به گروه خبری نسخه.

IAVA و رایت چاله 360 بخشی از یک ائتلاف از 25 جانباز خدمات سازمان حمایت سمی قرار گرفتن در معرض پشتیبانی از کنگره است. گروه برنامه ریزی برای اعلام “بلند پروازانه قانون” در ماه مارس هر چند coronavirus همه گیر است و قرار است در این برنامه در حالت انتظار پورتر گفت. این قانون است که پشتیبانی شده توسط کمدین جان استوارت که شهادت قبل از کنگره از طرف مشابه قانون برای اولین پاسخ دهندگان در معرض هوابرد سموم در طول پس از 9/11 حملات تروریستی است.

“این طرح در حال حاضر وجود دارد” تورس گفت: پس از جنگ سخت با موفقیت از اولین پاسخگوی لایحه پس از سال ها از عدم تصویب از طریق کنگره است. “این فوق العاده است برای دریافت حمایت خود را از آنجا که آنها آن زندگی می کردند.”

سوزاندن چاله 360 نیز در حال تهیه پیش نویس قانون اعطای presumptive اتصالات بین های خاص مواجهه و سرطان تورس گفت. در حال حاضر VA دسته هر جانبازان ادعا می کنند در یک مورد به مورد و بر اساس آن می توان آهسته و ناهموار او گفت:

پورتر گفت: IAVA و دیگر اعضای این ائتلاف می دانید آن را به یک مقدار زیادی از فشار و عمومی آموزش و پرورش به قانون در مورد سمی قرار گرفتن در معرض از طریق کنگره است.

“این همه بخشی از پرداخت پول برای جنگ. فراموش نکنید که در مورد آن تعهدات زمانی که ما به عقب بر گردیم,” او گفت:.

بیشتر بخوانید: ارتش خلبان اختراع را قادر می سازد بیش از حد واقع بینانه کم دید آموزش پرواز

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>