پر از دست انداز ارتش سلامت سیستم انتقال نگرانی در کنگره

در اوایل ژانویه چارلز Dane بررسی به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی. او احساس خسته. او متورم است. او عملکرد کلی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 21 تیر 1399

در اوایل ژانویه چارلز Dane بررسی به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی.

او احساس خسته. او متورم است. او عملکرد کلیه نرخ 13 درصد است که به معنای علائم نارسایی کلیه در مجموعه بود. و بدون دیالیز یا کلیه و او نمی خواهد زندگی می کنند.

به عنوان او صحبت کرد به او, پزشکان او آموخته پیوند عضو به احتمال زیاد رفتن بهتر است اگر او اجتناب از دیالیز.

اما پس از پیدا کردن یک اهدا کننده رفتن را از طریق تمام چک های مورد نیاز برای عمل جراحی تنظیم سفر و گرفتن تایید از اهدا کننده فرمان Dane, 43, بررسی خارج از والتر رید بدون کلیه.

به عنوان دفاع سلامت سازمان آغاز می شود را به مدیریت ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی دستورات پزشکی و در همان زمان ارتش با این نسخهها کار به تلنگر مدیریت آن پزشکان به خط مقدم واحد به جای پزشکی ارتش فرمان Dane, دکتر, سفارشات دریافت شده برای استقرار.

"پرستار من گفت که هرگز قبل" Dane گفت. اما بعد از عمل جراحی او گفته بود که 10 خانواده تحت تاثیر قرار بود توسط دکتر استقرار.

در ماه اکتبر گذشته دفاع سلامت, سازمان رزمی پشتیبانی سازمان فراهم می کند که کارکنان پشتیبانی پزشکی در تمام شاخه شروع به گرفتن بیش از تمام مدیریت نظامی و بیمارستان ها و درمانگاه ها. این تغییر به معنی ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی دیگر موفق خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی. در همان زمان ارتش منتقل برخی از سیستم های پزشکی به طوری که آنها سقوط خارج پزشکی ارتش فرمان.

در گذشته پزشکان اختصاص داده شده به بیمارستان ها و درمانگاه اما تا به حال در خارج از تکالیف به غير واحد برای آموزش و استقرار. این سیستم شناخته شده به عنوان حرفه ای سیستم فیلر یا PROFIS, هنوز هم اجازه بيمارستان برخی از راه گریز که آن را به استقرار: اگر یک پزشک تا به حال یک برنامه کامل و یا آنقدر تخصصی است که هیچ کس دیگری می تواند پر کردن در برای او و یا او را از بیمارستان به حال 20 روز کاری برای پیدا کردن یک جایگزین برای پر کردن استقرار واحد موقعیت.

اما در حال حاضر اگر یک پزشک دریافت استقرار سفارشات یک reservist خود را پر می کند شکاف در مرکز پزشکی. سیستم جدید "معکوس-PROFIS" و یا اصلاح جدول سازمان و تجهیزات اختصاص داده شده به پرسنل (MAP) است که به منظور اطمینان از پزشکان نظامی آموزش دیده و آماده برای اعزام با وقت خود را در امکانات پزشکی در درجه اول خدمت به نگه داشتن خود را honed مهارت های پزشکی برای استقرار. بنابراین آنها بکشد وظیفه در تجهیزات پزشکی, اما آنها اختصاص داده شده به خدمت واحد است.

پزشکان در این برنامه جدید در حال انتظار برای عبور قطار را با خود اختصاص داده واحد 15 روز در سال و همچنین برای استقرار اگر خود اختصاص داده واحد های رفتن به خارج از کشور با توجه به ارتش و امور عمومی داستان.

اما والتر رید تنها بیمارستان نظامی است که انجام پيوند کليه و Dane دکتر تا به حال کامل caseload. بیش از جراح دو ماه از استقرار شش زندگی-اهدا کننده کلیه اعمال جراحی برای جانبازان تاخیر شد گفت: مریم Constantino یک سخنگوی بیمارستان در یک ایمیل. زمانی که دکتر در بازگشت از استقرار دو بیماران دریافت کلیه از اهدا کنندگان و 10 از دریافت جسد کلیه, او گفت:. "اعمال جراحی الکتیو" شد و پس از آن به دلیل تاخیر Covid بنابراین او گفت: چهار نفر از اهدا کننده زنده عمل جراحی شد و به تعویق افتاد تا بعد از بیمارستان آسانسور محدودیت.

Dane پزشکی بازنشسته از دریایی سپاه در سال 2018 پس از 19 سال در خدمات از جمله استقرار به عراق و دو به افغانستان به دلیل سندرم بیماری کلیوی. اما اگر او می تواند پیدا کردن کسی که مایل به اهدای کلیه -- یک زندگی سالم اهدا کننده -- آن را تقریبا بلافاصله اضافه کردن سال به زندگی خود را.

در حالی که مرد بود در Wounded Warrior گردان -- West برنامه در کمپ پندلتن او گفت: او به دانستن جنیفر Tullis که استفاده می شود به کار در سپاه تفنگداران دریایی' جنگجو برنامه مراقبت. هنگامی که او در بر داشت او نیاز به یک کلیه Tullis ایجاد یک Facebook صفحه به دنبال یک اهدا کننده مرد گفت. دهنده خود را که خواسته بود به نام به خاطر او باقی می ماند در وظیفه فعال رسیده به منطقه ای پیوند هماهنگ کننده. او و مرد شروع به صحبت کردن در Facebook.

"ما برای اولین بار ملاقات نمود روز دیگر وقتی که من او را برداشت از فرودگاه" Dane گفت: در ماه ژانویه است. "شخصیت او آشنا بود: او یک دریایی."

هر دو آنها را هیجان زده بودند, او گفت:. او چرا که او تا به حال شانس به صرفه جویی در زندگی. او چرا که او تا به حال یک فرصت برای یک شروع جدید. او تا به حال شده است در برخورد با سندرم بیماری کلیوی پس از اینکه تشخیص داده شده در سال 2008.

"این من را تحت تاثیر قرار کیفیت زندگی به عنوان همه چیز رفت و در" او گفت:. "من امیدوار بودم که بعد از این من می تواند شروع چیزی جدید است."

پس از ماه ها برنامه ریزی دهنده خود را سفر کرد-با اجازه و زمان از سپاه تفنگداران دریایی -- به بتسدا از میشیگان و مرد سوار از لوئیزیانا با سگ خود را. هر دو اهدا کننده و دریافت کننده چک به بیمارستان است. آنها خندیدند و صحبت کرد و امیدوار بود. اما درست قبل از عملیات Dane گفته شد خود جراح به حال سفارشات برای استقرار یک واحد از فورت براگ.

بیمارستان مرخص Dane و دهنده خود را بدون ارائه اطلاعات بیشتر. خواهد سفارشات بود لغو? خواهد شخص دیگری را به جراح ،

Dane می دانستم که کمی در مورد جدید سازماندهی مجدد. DHA تصاحب بود به بهبود بهداشت و درمان بهره وری و کاهش هزینه ها با تغییرات زیر: انتقال گران قیمت نظامی مراقبت به پزشکان غیر نظامی در نزدیکی پایگاه های نظامی; بهبود پزشکی نظامی آمادگی مطمئن شوید که شاخه های مختلف کار کرده و آموزش دیده با هم و مطمئن شوید که پرسنل پزشکی بودند خدمت.

اما روند عبور فراگیر کنترل از خدمات به دفاع سلامت سازمان نشده هموار -- و هیچ کس انتظار آن را به دلیل سه خدمات مختلف می خواهید به طور معمول برای انجام کارها سه راه مختلف گفت: کنگره خانه مشاور صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن.

خانه مشاور گفت: این خدمات هنوز در روند بدانند که کار از کجا و چه کسی قرار بود در خدمت واحد و اضافه کرد که Dane مورد اولین بار نیست مشکل بوجود آمده است.

دوم, خانه مشاور, که همچنین درخواست شده است که خود را به نام نکردن می گفت که از یک سال پیش یک واحد ارتش به یاد می آورد یک پزشک بدون چک کردن برای دیدن آنچه که او caseload مانند نگاه.

"هیچ کس نمی داند که قرار است اختصاص داده می شود که در آن" دستیار گفت:, و اضافه کرد که این برنامه نیاز به کار را جلوتر از زمان. اما او گفت که این تغییر به دفاع از سلامت سازمان است که قرار است به اطمینان حاصل شود که هر کس در همان صفحه و پزشکان با caseloads نمی ناگهان دریافت استقرار سفارشات.

هر دو دستیاران توافق کردند که تبدیل به دفاع سلامت سازمان نظارت مهم است اما همچنین گفت که نظامی است در مورد "سه سال" که در آن آنها باید در این فرآیند است.

این مشاوران همچنین اذعان کرد مشکلات نظامی نظام سلامت چهره حق در حال حاضر. یک سری از مطالعات و بررسی دستور داده شده است از جمله دفاع گسترده بررسی قرار دادند و توسط وزیر دفاع نظامی نوسازی مطالعه درخواست کنگره نظامی امکانات درمان و داخلی مطالعات برای تعیین بهترین روش عمل برای دفاع آژانس بهداشت در حال حرکت رو به جلو است.

"من فکر می کنم در این مورد شما تا به حال طوفان کامل از وقایع" یکی از مشاوران گفت: در مورد جراح که تا به حال به استقرار قرار دادن سر را پیوند عضو در خود نگه دارد. آن را اجتناب ناپذیر بود.

در ماه اکتبر DHA فرض کنترل نظامی پزشکی دستورات منجر به تغییر چند ارتش را در بخش های پزشکی و دستورات از جمله کوه در می رم از آن پزشکان از اختصاص به نظامی از امکانات درمان اختصاص داده شده به خدمت واحد است.

دبیر ارتش رایان مک کارتی نیز مورد سوال در دسامبر یادداشت به معاون وزیر دفاع DHA آمادگی برای مدیریت همه از دفاع از نظام سلامت از جمله تحکیم 57 بیمارستان و بیش از 400 درمانگاه و از جمله در خارج از کشور امکانات تا پایان سال مالی 2021 -- و در حال اجرا مبارز فرمان مراقبت های بهداشتی. مک کارتی توصیه می شود توقف انتقال نظامی و امکانات درمان به دفاع سلامت سازمان تا آن ارائه شده یک طرح روشن است. و از او خواست که کنگره به لغو بخشی از 2019 دفاع ملی مجوز عمل می کنند که دست ارتش بهداشت عمومی فرماندهی و همچنین تحقیقات پزشکی و مواد فرمان به DHA.

ارتش نیست پاسخ به سوال در مورد این یادداشت اما ارائه نظر توسط ایمیل:

"ارتش متعهد به حصول اطمینان از پزشکی آمادگی و ارائه بالاترین کیفیت مراقبت به سربازان ما و خانواده های آنها گفت:" ارتش سخنگوی Heather Hogan که افزود: "ارتش نمی دیدگاهها برای ارتباطات داخلی بین یا میان سرویس دبیران."

دستیار وزیر دفاع برای امور بهداشت و درمان توماس McCaffery گفت: در طول یک رسانه میزگرد در ماه فوریه که نیروی انسانی مسائل خواهد بود خطاب در گزارش ماه ژوئن به کنگره احتمالا ارائه یک طرح است که آدرس مک کارتی نگرانی در مورد تغییر ساختار. اما به عنوان اولویت های منتقل McCaffery گفت: یک گروه از دفاع به خبرنگاران گفت که او در حال حاضر صرف بین 80 تا 90 درصد از زمان خود را در پاسخ به coronavirus.

برای روز هنوز در بتسدا ماندن در نیروی دریایی, تسلیم, Dane دریافت هیچ کلمه ای در زمانی که -- یا -- به پیوند عضو می گیرد.

"من نیاز به یک کلیه" Dane گفت: در ماه ژانویه به عنوان او منتظر خبری از اینکه آیا عمل جراحی خود را اتفاق می افتد. "من قصد ندارم به مرگ فردا. من در 5% اما من نه در 20٪،" در نهایت او اهدا کننده پرواز را به میشیگان. "من نمی هاربر بسیاری از بیمار را به سوی بتسدا" Dane گفت. "این انت آنچه اتفاق افتاده است اما او یک فعال-سرباز وظیفه که در سفارشات."

هفته اول ژانویه نقشه پزشکان مستقر با واحد فورت براگ به عنوان بخشی از سیستم جدید و آنها تا به حال بین 24 و 48 ساعته اوکراین به ارتش گزارش مشاور از خدمات نظامی آکادمی پزشکان خانواده.

وقتی پرسید که چگونه تغییرات جدید بر نیروی انسانی پزشکی در والتر رید و این روند چگونه کار می کند زمانی که والتر رید پزشکان در فهرست مستقر هستند یک سخنگو در بیمارستان ارجاع سوال به ارتش.

ارتش با اشاره سوالات بازگشت به والتر رید و نه پاسخ به سوالات در مورد معکوس-PROFIS برنامه.

در شرایط تاخیر در عمل جراحی مانند Dane را نمایندگان مجلس در کمیته نیروهای مسلح مجلس ادامه خواهد داد به ارائه نظارت و "زمانی که لازم باشد را با استفاده از قانون به آدرس بحرانی شکاف" در نظامی مراقبت گفت: مونیکا Matoush خانه کمیته خدمات مسلح ارتباطی مدیر توسط ایمیل. او افزود که Dane تجربه بود "نشان دهنده یک مشکل گسترده در سراسر نظامی سیستم مراقبت های بهداشتی."

Dane را تجربه می آید فقط به عنوان خدمات خواسته اند برای کاهش بیش از 17,000 پزشکی نظامی موقعیت خود را در وزارت دفاع مالی در سال 2020 بودجه. آن نقاط را به جای رفتن به مبارزه با و یا مبارزه با-پشتیبانی از نیروهای نظامی است.

اما اخیر گائو گزارش آمده است که نظامی را به اندازه کافی ارزیابی این که آیا وجود خواهد داشت به اندازه کافی ارائه دهندگان نزدیک به پایگاه به ارائه مراقبت -- و یا اینکه آیا آن را در واقع نجات نظامی پول به برون سپاری مراقبت. آن را نیز یافت می شود وجود دارد هیچ فرایند در محل برای نظارت بر پیشرفت یا چالش است.

"DOD طرح شناسایی و اقدامات مورد نیاز به منظور تسهیل در MTF بازسازی اما بخش نیست و قرار به اجرای انتقال" در این گزارش آمده.

دوم aide گفت: کنگره شده است گفت: چه استدلال پشت برش -- از جمله چگونه است که ممکن است با این بیماری همه گیر.

در حال حاضر DHA انتقال داده شده است را در خود نگه دارد که به معنی DHA را مدیریت بیش از پنج درمانی تا بعد از 90 روز قابل تامل است.

سپس DHA قصد دارد به ارزیابی مجدد آیا برای شروع دوباره و یا توصیه دیگری مکث ادامه تمرکز منابع خود را در همه گیر پاسخ.

با وجود توقف-و مسائل ذکر شده در این گزارش گائو -- McCaffery به خبرنگاران گفت: در ماه ژوئن که آنها برنامه ریزی برای شروع به انتقال برخی از stateside تجهیزات پزشکی تا پایان سال 2020 با توجه به Military.com. او همچنین گفت که او انتظار دارد این طرح با توجه به کنگره به پایان خواهد رسید در چند هفته آینده با پیامدهای این ویروس در نظر گرفته شده به عنوان برنامه های نظامی برای آینده بیماری های همه گیر.

اما این تغییرات بالا بردن یکی دیگر از سوال: آیا این را حس را برای ارتش به استخدام یک فعال وظیفه بسیار تخصصی پزشکی حرفه ای که انجام عمل جراحی گران قیمت تقریبا به طور کامل بر غیر نظامی و وابستگان و بازنشستگان?

موسسه دفاع تجزیه و تحلیل غیر انتفاعی فراهم می کند که تخصص در مسائل مربوط به امنیت ملی نشان داد که متخصصان پزشکی استفاده می شود تقریبا به طور انحصاری برای وابسته و جانباز مراقبت های بهداشتی به خصوص اگر آنها آماده هستند برای استقرار "می تواند اثرات زیادی بر DoD هزینه."

در والتر رید, بین 50 و 60 افراد دریافت کلیه اهدا کننده پیوند در سال Constantino گفت. و این بیمارستان به تازگی قرار دادن یک تماس برای اطلاعات بیشتر زندگی اهدا کنندگان با استناد به تقریبی 380 جانبازان ملی پیوند کلیه لیست. برای آن دسته از بیماران, فواید والتر رید جراحی مشخص است.

Constantino گفت: Dane و پنج نفر دیگر, برنامه ریزی برای عمل جراحی ارائه شد در خارج از مراقبت در طول جراح خود را از دو ماه از استقرار طریق ایالات شبکه برای ارگان های غیر انتفاعی است که مدیریت ملی پيوند سیستم. مرد گفت: او پیشنهاد شده بود که گزینه, اما فرآیند طولانی و درگیر بنابراین او تصمیم گرفت به صبر کنید.

زمانی که جراح خود را در بازگشت از استقرار و کمک کننده پرواز را به بتسدا از میشیگان, Dane دریافت کلیه -- در تاریخ 1 آوریل. او اهدا شد "عملا راه رفتن بر روی خود را روز بعد" او گفت:.

در پایان آوریل, Dane بود در راه خانه خود را به لوئیزیانا و آماده برای شروع در زندگی است.

این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در جنگ اسب برنده جایزه غیر انتفاعی, اخبار سازمان آموزش عمومی در خدمات نظامی و جنگ و تاثیر آن.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 جنگ اسب. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن