‘سوراخ گلوله بعدی به یک نوزاد Crib’: درایو توسط تیراندازی بازدید نظامی مسکن در ساحل ویرجینیا

Kristianne Parren خسته شده بود و آماده برای تخت اوایل روز شنبه هنگامی که یک انفجار مانند صدا فوران در ساحل ویرجینیا خانه.

آن را در مدت کوتاهی بعد از ساعت 1 صبح در Sandpiper هلال لینکلن مجتمع مسکونی نظامی off Shore Drive و او و همسرش فقط به پایان رسید در حال حرکت یک تلویزیون را در اتاق خواب استاد او گفت: Virginian-خلبان شنبه. شوهرش نیکلاس بود قرار دادن دور تفنگ دستی خود را به عنوان او می کند هر شب هنگام تیراندازی آغاز شده است.

“من فکر کردم او تا به حال کاهش یافته و اسلحه گرم خود را و آن را منفجر و یا چیزی” گفت: Parren, 22. “به عنوان به زودی به عنوان او آن را دور صدای شلیک گلوله آغاز شده که در سراسر خانه.”

گلوله اسپری طریق جلوی خانه به اتاق های مختلف از جمله اتاق نشیمن, اتاق خواب و اتاق خواب که در آن Parrens’ 8 ماهه, دختر, Mabel, lay, خواب در تخت او.

Parren گفت: او در “ترور مطلق.”

“این صادقانه ترین و وحشتناک ترین چیزی که من تا کنون بوده است و احتمالا همیشه رفتن را از طریق. یک ساعت و نیم قبل از من است می خواهم تغذیه دختر من است.”

او زد و او را برداشت و تلفن خود را در یک اتاق دیگر به 911 تماس بگیرید. یک تلفن همراه تصویری Parren گرفت و روز بعد را نشان می دهد حداقل 10 گلوله سوراخ مشخص شده با شواهد نامه توسط پلیس در مابل در اتاق. نزدیک بود در مورد یک پا را از گهواره.

دیگر سوراخ شده را علامت دیوار در اتاق مجاور.

هیچ کس مجروح شد Parren گفت. او گفت: ساحل ویرجینیا پلیس به او گفت که هدف در نظر گرفته شده بود یک ماشین همسایه.

یک افسر به او گفت: “او تا به حال دیده نشده یک درایو توسط تیراندازی شبیه به این قبل از اینکه” با توجه به Parren.

“نبود یک تفنگ دستی. این یک تفنگ و خیلی آبرومندانه پرقدرت, یک,” او گفت:.

لیندا Kuehn ، سخنگوی ساحل ویرجینیا اداره پلیس تایید افسران تماس رو برای سرویس 5000 بلوک از گونتر خیابان در 1:08 a. m., اما نه بلافاصله اطلاعات بیشتر.

Parren گفت که او و شوهرش که یک ملوان بر نیروی دریایی ایستگاه Norfolk باید تا سپتامبر در اجاره نامه خود را با لینکلن, اما آنها نمی توانند در این مجموعه دیگر.

“وجود دارد سوراخ گلوله بعدی به یک نوزاد crib. خانواده ما رفتن را از طریق یک تجربه آسیب زا” او گفت:. “این باید اتفاق افتاده در نظامی مسکن.”

او افزود که این تیر اندازی یک کاه نهایی در بالای چندین درخواست خدمات در طول چند سال گذشته رفتن unaddressed در مورد زنبورها و یک موجود زنده در روی پشت بام.

بروک Scarbrough, یک لینکلن نظامی مسکن, سخنگوی, گفت: ساکنان اطلاع پیچیده از تیراندازی صبح روز دوشنبه و در حالی که پلیس در حال پیشرو در تحقیقات “ما در حال کار مجدانه با آنها کنار ما نیروی دریایی شریک برای اطمینان نهفته خانواده ها در مراقبت از گرفته شده و پشتیبانی می شود.”

او گفت: این مجموعه دارای سرعت افزایش آن حسن نیت ارائه میدهد گشت و کار با نیروی دریایی ناوگان و خدمات خانواده به منابع در دسترس برای جامعه.

“افکار ما هستند و با خانواده هایی که تجربه این رویداد تکان دهنده.”

Scarbrough بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد Parren را گسترده تر شکایت.

Parren گفت: این خانواده است که در حال حاضر زندگی با مادرش در Chesapeake. آنها قبلا برنامه ریزی شده به ترک منطقه از طریق نیروی دریایی این سقوط.

او گفت که او فقط ممنون مابل خوب است.

“من در میان یک حمله وحشت و او فقط آنجا نشسته giggling.”

این مقاله نوشته شده توسط کاترین Hafner از Virginian-خلبان بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ویرجینیایی-خلبان. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>