‘براندون عمل’ را به نیروهای یک کلمه امن برای دسترسی به مراقبت های بهداشت روانی

سابق دریایی و عراق جانباز Rep. ست Moulton معرفی یک لایحه در کنگره در روز پنج شنبه که آن را آسان تر برای خدمات اعضا به دنبال مراقبت های بهداشت روانی خارج از زنجیره ای از فرمان.

این Brandon عمل نام برای نیروی دریایی خدمه حمل و نقل هوایی برق را Mate مهاجم براندون Caserta که با خودکشی دو سال پیش این هفته در نورفولک ویرجینیا را به خدمات اعضای یک کلمه امن که باعث فوری اتوماتیک ارجاع به سلامت روان متخصص برای ارزیابی است.

جزئیات بعدی: لایحه جدید ایجاد خطرناک سگ قوانین برای پایگاه های نظامی

با توجه به این لایحه H. R. 7368 اگر یک سرویس عضو ادا انتخاب عبارت این امر باعث ارجاع “را به عنوان به زودی به عنوان عملی” و محرمانه به شیوه ای مشابه به محدود گزارش گزینه های موجود برای قربانیان تجاوز جنسی در ارتش ایالات متحده است.

Moulton یک دموکرات ماساچوست که به صحبت علنی در مورد مبارزات خود را با استرس پس از سانحه گفت: این لایحه مورد نیاز برای کمک به نیروهای نظامی به خصوص کسانی که مورد آزار واقع شدند و یا دانشجو در واحدهای خود را.

“این لایحه اطمینان حاصل شود که خدمات ما عضو کمک می کند و بدون ترس از اقدامات تلافی جویانه برای انجام این کار, او گفت:” در انتشار.

Caserta آریزونا بومی اختصاص داده بود خود را امتیاز و فرستاده شده به هلیکوپتر مبارزه دریا اسکادران 28 بعد از شکستن پای او در طول اساسی زیر آب تخریب/مهر مدرسه در سال 2016.

در این واحد مشغول به کار تحت رهبری خرده افسر شناخته شده بود به سوء استفاده که berated نفرین و تمسخر جوان ملوانان تحت فرمان او. تلاش خود اختصاص داده و امتیاز و مواجهه با اقدام انضباطی در فرمان او Caserta چپ یادداشت های خود را برای پدر و مادر و دوستان قبل از کشتن خود 25 ژوئن 2018.

او 21.

Caserta تجربه شد برای اولین بار در مستند برنده جایزه مقاله در Military.com. پس از مرگ پدر و مادر Teri و پاتریک باید مبارزه برای قانونی که محافظت از اعضای خدمات که احساس خود رها رهبران و نیاز به کمک.

رفتار Caserta را LPO شناخته شده بود در دستور: او قبلا توصیه در حالی که خدمت به عنوان یک واحد LPO برای “غیر قابل تحمل و غیر حرفه ای” رفتار نسبت به زیردستان با توجه به مشاوره ورق و بعد برطرف شد زمانی که او تغییر نکرده بود.

پس از بازگشت در اسکادران او فرستاده شد به کلاس مدیریت خشم و reassigned به عنوان LPO تحت جدید chief petty officer “به عنوان رهبری یک چالش است.” اما این رفتار توهین آمیز خود ادامه داد.

او reassigned به یک واحد پس از او ساخته شده نظرات موهن در مورد Caserta پس از مرگ او.

پاتریک و Teri Caserta باید گفت که پسر خود دیدم چند گزینه برای گرفتن مراقبت های پزشکی از جمله خدمات بهداشت روانی داده می شود که زنجیره ای از فرمان آگاه بود از رفتار قلدری و همچنین گفته می شود مشغول اذیت و آزار پسر خود را.

این قانون پیشنهادی آنها گفت: خود را ادامه خواهد داد پسر تلاش برای خدمت به کشور خود و همیشه وجود دارد و برای همسالان خود.

“براندون همواره کمک کرده و هر کس او می تواند.” Teri و پاتریک Caserta گفت: در یک نسخه. “براندون نمی میرند بیهوده و میراث او برای کمک به دیگران ادامه خواهد داد و پس از مرگ او زمانی که برندن عمل منتقل شده است.”

یک سخنگوی Moulton را روز جمعه گفت که این لایحه ارائه شده به عنوان یک متمم به مجلس دفاع مجوز لایحه ای که در نظر گرفته خواهد شد برای رای توسط کمیته نیروهای مسلح مجلس در هفته آینده است.

اگر شما یا کسی که شما می دانید به کمک نیاز دارد جانبازان بحران خط تلفن است که کارکنان در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در 800-273-8255 مطبوعات 1. خدمات نیز در دسترس هستند آنلاین در www.veteranscrisisline.net و یا با متن 838255.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مربوط به: کاخ سفید رونمایی نقشه راه برای پایان دادن به جانبازان بحران خودکشی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>