‘براندون عمل’ به نیروهای محرمانه سلامت روانی درمان می شود سنا افزایش

یک لایحه که به خدمات اعضای یک راه برای به دست آوردن سلامت روان درمان بدون رفتن را از طریق زنجیره ای از فرمان دریافت افزایش سهشنبه پس از معرفی در مجلس سنا توسط جمهوری خواه آریزونا مارتا McSally.

نام برای یک ملوان نیروی دریایی که در ژوئن 2018 با خودکشی پس از او اذیت و آزار توسط ناظران خود را از براندون قانون به تصویب مجلس ماه گذشته به عنوان یک متمم به مالی 2021 دفاع از لایحه سیاست. Aircrew حمل و نقل هوایی برق را Mate مهاجم براندون Caserta را تجربه اولین گزارش در برنده جایزه مقاله در Military.com.

جزئیات بعدی: VA امکانات همچنان به پنهان کردن پزشکان سوء پروب پیدا کردن

این Brandon عمل خواهد ارائه سربازان یک مسیر به صورت محرمانه درخواست بهداشت روانی ارزیابی و درمان بدون فرمان اطلاع رسانی شبیه به یک گزینه در دسترس برای سربازان برای گزارش تجاوزات جنسی بدون راه اندازی یک تحقیق رسمی شناخته شده به عنوان یک محدود گزارش.

بر اساس پیشنهاد اعضای خدمات خواهد بود قادر به استفاده از امن کلمه یا اصطلاح در حالی که به دنبال یک ارزیابی یا درمان که تضمین محرمانه بودن.

McSally بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ که افشا در سنا در جلسه سال گذشته که او مورد تجاوز قرار گرفت در حالی که خدمت در ارتش اما گزارش آن گفت: Brandon عمل مورد نیاز است برای کمک به “شکستن ننگ اطراف بهداشت روانی.”

“قلدری و سوء استفاده هیچ جایی در ارتش ما. قلدری براندون Caserta تجربه خود را در اسکادران دلخراش است و آنچه بدتر است این است که او قادر به رسیدن به سلامت روانی درمان او نیاز,” او گفت:.

Caserta 21 درگذشت 25 ژوئن 2018 در نورفولک ویرجینیا پس از تلاش برای نزدیک به دو سال در هلیکوپتر مبارزه دریا اسکادران 28. Caserta در ابتدا پیوست این سرویس برای تبدیل شدن به یک نیروی دریایی مهر و موم شد اما مجبور به رها کردن پس از شکستن پای او در طول اساسی زیر آب تخریب/مهر مدرسه.

او ناراضی خود اختصاص داده و امتیاز و همچنین خدمت تحت رهبری خرده افسر که اغلب مورد آزار قرار گرفته, نفرین و تمسخر ملوانان تحت فرمان او. Caserta نیز مورد آزار و اذیت توسط دستور رهبری برای تولید گواهینامه رانندگی و صرف ماه ها در یک زمان اختصاص داده شده به فروش تنقلات در واحد غذاخوری.

زمانی که او را شکست ترقوه شد و در کنار کار — یک رویداد است که تنظیم مجدد پیشرفت او می خواهم بر درآمد خود را حرفه ای صلاحیت خود را برای رتبه بندی از 72 درصد به صفر — کسرتا گفت: پدر و مادرش او “انجام می شود” با توجه به خودکشی او توجه داشته باشید.

“همه چیز من برای کار رفته بود در یک لحظه نگاه,” او نوشت.

در حالی که Caserta پیامک و صحبت اغلب با دوستان و گفت: برخی که او تلاش خود را پدر و مادر پاتریک و Teri Caserta گفت: او به نظر می رسید که چند گزینه برای گرفتن مراقبت های پزشکی از جمله سلامت روان درمان.

پس از مرگ او آنها را مطرح آگاهی از تاثیر “سمی رهبری” در تاریخ پرسنل نظامی و مبارزه برای قانون برای حفاظت از اعضای خدمات و ارائه آنها دسترسی بهتر به سلامت رفتاری.

“این Brandon عمل را حمل بر میراث او با اطمینان تمام اعضای سرویس می توانید برای درخواست کمک با هیچ خطر تلافی زمانی که آنها در حال مبارزه با” Casertas گفت: در یک نسخه.

در حالی که McSally را معرفی براندون قانون در سنا تضمین نمی کند که این لایحه تبدیل به قانون آن را می سازد آن را بیشتر احتمال دارد که سناتورها را به طور جدی در نظر گرفتن پیشنهاد داده و آن را تصویب کرده است ،

خانه نسخه با تشکر برگزار شد. ست Moulton, D-توده.

McSally در ابتدا اقدام به معرفی این لایحه به عنوان یک متمم به مجلس سنا نسخه از دفاع ملی مجوز لایحه — یک حرکت است که باید تضمین تصویب آن اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند آن را وتو — اما رهبری مجلس سنا پذیرفته بسیار کمی اصلاحات از اعضای طول این سال روند قانونگذاری.

وزارت دفاع سالانه خودکشی گزارش 2018 یافت نرخ خودکشی در میان فعال وظیفه ایالات متحده خدمات اعضا بود 24.8 مرگ و میر در هر 100 ، 000 سرباز و این بالاترین رکورد از DoD شروع ردیابی خودکشی از نزدیک در سال 2001.

سن-تنظیم نرخ خودکشی در جمعیت عمومی در سال 2017 شد 18.2 مرگ و میر در هر 100 ، 000 با توجه به DoD.

در سال 2018 ارتش بيشترين تعداد فعال وظیفه خودکشی در سال 2018, 139, برای نرخ 24.9 در هر 100 ، 000. نیروی دریایی با تجربه 68, مرگ و میر, نرخ 20.7 هر 100 ، 000 در حالی که نیروی هوایی تا به حال 60 خودکشی یک نرخ 18.5 در هر 100 ، 000. دریایی سپاه به حال 58 یا 31.4 مرگ و میر در هر 100 ، 000.

بر اساس این گزارش از 325 خدمات اعضا که درگذشت خودکشی که در سال بیش از نیمی — 53 درصد — تا به حال تماس با ارتش نظام سلامت در 90 روز قبل از درگذشت عمدتا کلی وقت (48%) و یا سلامت روانی بازدید (30%).

این Casertas گفت: این لایحه اطمینان خواهد داد که “هیچ سرویس عضو خواهد بود پشت سر گذاشت.”

“این Brandon عمل ما به ارمغان می آورد صلح از ذهن است که تمام خدمات اعضا قادر خواهد بود به کمک آنها نیاز به زمانی که آنها به آن نیاز دارید بیشتر:” آنها در بیانیه ای گفت.

اگر شما یا کسی که شما می دانید به کمک نیاز دارد جانبازان بحران خط تلفن است که کارکنان در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در 800-273-8255 مطبوعات 1. خدمات نیز در دسترس هستند آنلاین در www.veteranscrisisline.net و یا با متن 838255.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط: در ابتدا پنتاگون انتشار اطلاعات نظامی همسر و فرزند خودکشی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im