هر دو کره نقض آتش بس در تیراندازی ارز, گزارش سازمان ملل می یابد

سئول کره جنوبی — U. N. بررسی های اخیر تبادل آتش بین دو کره تعیین کرده است که هر دو کشور با نقض آتش بس به پایان رسید که در 1950-53 جنگ کره به رهبری آمریکا U. N. فرماندهی روز سه شنبه گفت.

مه 3 تیراندازی ارز اولین تیراندازی در داخل منطقه غیرنظامی کره ای در حدود 2 سال و نیم. وجود دارد هیچ شناخته شده تلفات در هر دو طرف.

جزئیات بعدی: این تاریخی Colt 1911 Pistol انجام شده در ایوو جیما در مورد رفتن به حراج

این DMZ که تاسیس شد به عنوان یک بافر در پایان جنگ کره است که عملا مرز جدا شمالی و کره جنوبی. آن را به طور رسمی به طور مشترک نظارت توسط کره شمالی و U. N. فرمان.

U. N. فرماندهی در بیانیه ای گفت که یک شرکت چند ملیتی تحقیقات ویژه تیم رهبری این کاوشگر با همکاری کامل از کره جنوبی ، آن گفت که دعوت کره شمالی به ارائه اطلاعات در این حادثه اما این کشور نه ارائه پاسخ رسمی.

بررسی حکم داد که کره شمالی نقض آتش بس توسط شلیک چهار دور و کره جنوبی با بازگشت آتش با توجه به این بیانیه. آن گفت: این تحقیقات بود قادر به تعیین اگر کره شمالی دور از کار اخراج شدند به عمد یا اشتباه.

کره جنوبی وزارت دفاع ابراز تاسف از این که U. N. فرماندهی نتیجه رسیدیم بدون تحقیق در مورد کره شمالی که در جنوب می گوید اخراج ، در بیانیه این وزارتخانه گفت: کره جنوبی نیروهای واکنش مطابق با پاسخ دستی و جنوب نظامی متعهد به دولت اهداف ترویج صلح و کاهش تنش های مرزی است.

مقامات کره جنوبی زودتر گفت: آنها معلول نسبت به کره شمالی پس از چهار گلوله شلیک شده توسط شمال ضربه یکی از خط مقدم آن پست گارد.

U. N. فرماندهی گفت: شرایط توافق آتش بس در محل هستند برای به حداقل رساندن خطر از حوادث مانند تیراندازی مبادلات.

بر خلاف نام آن DMZ ترین در جهان است به شدت غنی شده از مرز محافظت شده توسط معادن خاردار و نرده ها و نیروهای نظامی در هر دو طرف. تیراندازی مبادلات در داخل DMZ نیست اما هیچ درگیری رخ داده در سال های اخیر است. در مورد 28,500 نیروهای ایالات متحده مستقر هستند در کره جنوبی.

حادثه اخیر آمد در میان یک بن بست در مذاکرات بین کره شمالی و آمریکا در شمال ایران برنامه سلاح.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

مرتبط با: کره شمالی و کره جنوبی تبادل تیراندازی در مرز: سئول

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im