بمب افکن را در مرکز صحنه در نیروی هوایی نیروی جدید استخدام استراتژی

آن را به یک تصویر مترادف با نیروی هوایی ایالات متحده: یک جت جنگنده خطی در سراسر آسمان اوج آن بال و اشتعال آن پس سوز برای افزایش رانش آن را به عنوان صعود.

و در حالی که جت شده اند چهره از خدمات چندین دهه این بمب افکن که در حال ساخت یک چلپ چلوپ از اواخر با چند دید بالا پرواز در سراسر جهان است.

جزئیات بعدی: برخی از سربازان در حال حاضر مجاز به پوشیدن ارتش جدید جنگل زبانه

در ماه گذشته ب-1 Lancers B-52 Stratofortresses و B-2 Spirit خال خال شده است, پرواز در اقیانوس آرام و اروپا و حتی شمال به علت نزدیکی کانادا.

روز چهارشنبه دو ب-1Bs از Ellsworth پایگاه نیروی هوایی, داکوتای جنوبی, برای مثال, برگزار می شود اولین بار به ماموریت آموزشی بیش از سوئد و در یک نقطه بودند flanked توسط نروژی F-35 Joint Strike Fighters برای همکاری, پرواز, با توجه به U. s. نیروهای هوایی اروپا است.

ما باید انتظار این نوع پروازها بیشتر ؟

“جواب کوتاه بله است” گفت: مسلح ، ژنرال جیم داوکینز جونیور فرمانده هشتم نیروی هوایی و مفصل-اعتصاب سراسری مرکز عملیات در Barksdale Air Force Base, Louisiana. Military.com صحبت با داوکینز در مصاحبه روز سه شنبه.

پرواز بر “در زمان و سرعت از فرماندهان مبارز و چه مقدار از آنها درخواست” بمب افکن در منطقه خود است. اما آنها در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر استاندارد داوکینز توضیح داد.

“وجود دارد فقط خیلی از بزرگتر سیگنال فرستاده شده با یک بمب افکن با بیش از یک زن و شوهر از [F-16 Fighting شاهین]. آن است فقط آنچه در آن است,” او گفت:.

نیروی هوایی اعتصاب سراسری فرماندهی و ایالات متحده استراتژیک Command شده اند هماهنگی پرواز با خارج از کشور همتایان داوکینز گفت. سال گذشته بیش از مقامات برنامه ریزی شده تر و کوتاه تر بمب افکن استراتژیک چرخش به آزمون نیروی هوایی را چابکی در هنگام استقرار آن سنگین هواپیماهای نیروهای در سراسر جهان است.

به نام بمب افکن نیروی کار (BTC), ماموریت, کوتاه پرواز-با دو تا سه بمب افکن — یکسان نیست به عنوان یک BTF استقرار او گفت:. این بخشی از پنتاگون بزرگتر “نیروی پویا استخدام” استراتژی نظامی واحد برای تست چگونه nimbly آنها می توانند حرکت از جایی به جای.

“آن را می دهد که ظاهر است که ما در بیشتر مکان ها و ما واقعا هستند” داوکینز گفت.

در مقایسه یک BTF استقرار می تواند چهار یا بیشتر دوربرد و هواپیماهای مستقر در یک پایگاه برای چند هفته به چند ماه همراه با خدمه نگهداری. تئاتر اروپا تا به حال یک بمب افکن چرخش حداقل یک بار در سال به عنوان بخشی از عملیات اطلس حل و فصل پس از الحاق کریمه به روسیه در سال 2014. در حال حاضر چهار ب-1s عامل از اندرسن پایگاه نیروی هوایی گوام رومینگ جنوب و شرق چین دریاها.

این بمب افکن مستقر اندرسن پس از خدمات خود را به حالت تعلیق مداوم بمب افکن حضور (CPB) ماموریت در اقیانوس آرام برای اولین بار در 16 سال است.

یک سخنگوی نیروی هوایی اعتصاب سراسری فرماندهی گفت: Military.com که CBP ماموریت ممکن است بازگشت: دستور جمع آوری اطلاعات برای دیدن اینکه آیا با استفاده از BTF ماموریت نیروی پویا اشتغال بهبود آمادگی در مقابل داشتن یک حضور در یک مکان برای مدت زمان طولانی تر. داده ها باید وارد می شود تا پایان سال سخنگوی گفت.

از سوی دیگر BTF ماموریت های گیلاس-انتخاب کنید که بمب افکن ها و خدمه تنظیم کردن ساعت-پروازهای طولانی با کمک سوخت گیری تانکر.

“این یک راه بهتر برای اطمینان متحدان ما از آنجا که ما می تواند پوشش بیشتر از جهان” داوکینز گفت.

در اوایل این ماه یک BTF ماموریت با استفاده از دو ب-2s از Whiteman پایگاه نیروی هوایی میسوری; دو B-52s از پایگاه نیروی هوایی مینوت داکوتای شمالی و دو B-52s از Barksdale. هواپیما راه اندازی شد برای ماموریت آموزشی در اروپا و اقیانوس آرام با توجه به استراتژیک Command. عکس پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد KC-135 Stratotankers از راف Mildenhall انگلستان کمک در سوخت گیری B-52s در منطقه است.

ب-1s نیز در اروپا با پرواز بیش از لهستان, دانمارک, لتونی لیتوانی و استونی.

“نیروی هوایی ایالات متحده باعث می شود آن را ساده اما وجود دارد بسیاری از قطعات متحرک در پشت آن” داوکینز گفت.

B-1 در خاص است که در یک “خزیدن و راه رفتن اجرای” فاز تست چگونه آماده آن است که پس از سال ها بودن فرسوده توسط عملیات در خاورمیانه است.

“ما در حال تنه زدن به سمت راست در حال حاضر با B-1 در واقع” داوکینز گفت. ناوگان خواهد شد در این فاز آزمایشی برای حداقل یک سال او اضافه شده است.

داوکینز گفت: نیروی هوایی هنوز هم هل دادن به بازنشسته 17 ب-1s به عنوان بخشی از آن مالی 2021 درخواست بودجه کاهش ناوگان فقط 44.

“ما هنوز هم فکر می کنم این حق را به, که در آن ما را به 17 هواپیما که نیاز به ترین کار ساختاری و به جای صرف پول برای تعمیر آن دسته از ما که پول پس انداز و رول آن را به چیزهایی از قبیل باز کردن external hard امتیاز [برای سلاح های بیشتر] یا [کمتر] هواپیما به مراقبت از برای ما ارشیو,” او گفت:.

درست مثل پمپاژ بودجه به مناسب ترین هواپیما داوکینز گفت: BTF ماموریت نیز به احتمال زیاد به افزایش آمادگی-و نه فقط برای B-1, اما برای تمام انواع بمب افکن و سربازان که آنها عمل می کنند.

“رفته به مدت شش ماه به نه ماه شاهد هستیم که کاهش کلی ما آمادگی رفته که طولانی,” او گفت:.

B-52 خدمه که در بازگشت از گوام در ماه گذشته هستند خود را در “تنظیم مجدد” حالت به گرفتن بر روی آموزش است که آنها قادر به انجام در حالی که مستقر شده اند.

“آن است که آیا ایران آمادگی آموزش و یا انواع دیگر از آموزش است که آنها قادر به گرفتن در گوام یا خارج از دیگو گارسیا” مانند یک پرچم ورزش داوکینز گفت. در اوایل سال جاری شش B-52s رهبری به جزیره خاک به “در دسترس برای عملیات علیه ایران اگر به دستور” سی ان ان گزارش شده است.

“بنابراین ما در خارج وجود دارد, آشنایی با تئاتر آشنا با عامل با متحدان و با … فرماندهی و کنترل و ارتباطات کار می کنند که در تئاتر,” او گفت:.

BTF ماموریت “واقعا به دشمن نگاه متفاوت چرا که اگر شما همیشه برای رفتن به گوام در همه زمان ها وجود دارد بسیار متفاوت است که در مورد” داوکینز گفت.

“اما اگر شما در حال رفتن به مکان های مختلف می گویند دیگو گارسیا می گویند استرالیا, metropolitan medical در انگلستان و یا برخی از مکان های دیگر در اروپا وجود دارد ؟ که به دشمن چیز دیگری فکر می کنم.”

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: B-1 بمب افکن ممکن است به ما قدرت نظامی در اقیانوس آرام

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>