باب ویلا را $2,500 ایمنی خانه سادگی با Daich پوشش

باب ویلا را $2,500 ایمنی خانه سادگی با Daich پوشش – باب ویلا

خانه خود را پناهگاه امن. به خصوص این روزها که جهان غیر قابل پیش بینی تر می شود شما می خواهید خانه خود را به کار برای شما و نه بر علیه شما. یکی از ساده ترین راه برای افزایش ایمنی صفحه اصلی است که با به روز رسانی و لغزش تصحیح سطوح خود. آبشار علت حادثه آسیب و مرگ در ایالات متحده به طوری که هیچ یک از ما می تواند بیش از حد مراقب باشید. به همین دلیل ما در حال همکاری با Daich پوشش را به امن و زیبا سطوح بیشتر خانواده های آمریکایی.

امروز و هر روز از طریق جولای 15, ورود برای یک شانس برای برنده شدن ما $2,500 ایمنی خانه سادگی. ورود روزانه را افزایش می دهد شانس خود را برای برنده شدن یکی از پنج $500 کارت هدیه از Daich پوشش فروشگاه آنلاین.

با Daich پوشش شما می توانید زیبایی از سنگ طبیعی—تقویت. شما می توانید ایجاد یک نگاه کاملا جدید در هر محیط داخلی و یا در فضای فضا در کسری از زمان و هزینه لازم برای نصب و راه اندازی سنگ—به علاوه اضافه شده ایمنی و دوام. اندکی خود کانتر آشپزخانه. تبدیل پاسیو خود را با یک سنگ براق پوشش. روکاری تازه کردن کف گاراژ خود را. خود را به منطقه استخر ایمن و بدون لغزش. هر چه نیازهای Daich پوشش یک محصول است که خواهد شد به روز رسانی نگاه و کیفیت و ایمنی از خانه خود را سطوح.

ساخت ایمنی یک اولویت در خانه

زمانی که او پایدار سقوط در یک لغزنده و کاشی استخر عرشه پیتر Daich رئیس جمهور Daich پوشش شرکت کردم جدی در مورد توسعه یک پاسخ موثر به این مشکل از سطوح لغزنده. “پس از من سراغ در آن کاشی می گوید:” Daich “من فکر دیگران مانند کودکان و یا کسی سالمندان سقوط مثل من و نه اینکه خیلی خوش شانس.”

تحقیقات از شورای امنیت ملی تاکید می کند چگونه شایع ورقه می افتد و صدمات در خانه هستند: در سال 2016 9.2 میلیون نفر تحت درمان قرار گرفتند برای پاییز و مربوط به حوادث و 34,673 نفر کشته در سقوط در خانه و در محل کار. آبشار نیز #1 علت مرگ برای افراد مسن است. این شورا توصیه لغزش-تصحیح خانه خود را به مطمئن شوید که چنین پیشگیری حوادث اتفاق نمی افتد به شما یا عزیزان خود را.

به پیتر Daich راه حل برای این مشکل واضح به نظر می رسید: به هر صاحب ملک توانایی به سرعت بهبود پا کشش خود به خود و بدون مراحل پیچیده و یا هزینه سنگین. پاسخ? آسان به اعمال ضد لغزش سیلر با عملکرد بالا و نتایج.

“که چگونه TracSafe® متولد می گوید:” Daich. “این محصول کمک می کند تا مردم از زندگی تغییر می افتد. به عنوان یک پاداش TracSafe باعث می شود سطوح بهتر از زایش آنها را با ساتن جذاب شین.”

توقف سقوط قبل از آنها رخ می دهد با TracSafe

در خانه TracSafe ضد لغزش سیلر استفاده می شود در گاراژ و طبقه زیرزمین کارگاه عرشه استخر پاسیو و تراس. اما محض سودمند نیست, تنها هدف از این Daich پوشش تیم توسعه محصول. TracSafe بود که به عمد طراحی شده برای ترکیب و افزایش نگاه از خانه خود را و مناطق.

ما همه نگران سنگین مواد شیمیایی و سموم در محیط خانه خود را. Daich پوشش طراحی شده TracSafe ضد لغزش سیلر به عنوان کم VOC قبل از مخلوط فرمول بدون ترکیبات آلی فرار است که می تواند منجر به سردرد و تنفسی آسیب برساند. TracSafe همچنین ویژگی های سریع خشک-زمان و آسان پاک کردن با آب. فقط دو آسان کت خود را ارائه سطوح با تمامی فصل دوام و قابل اعتماد لغزش مقاومت در داخل و خارج.

Daich پوشش یک خانواده اجرای کسب و کار از سنگ و مواد معدنی ، از سال 1992 خود را منحصر به فرد محصولات داده اند مالکان ظرافت و دوام سنگ طبیعی سطوح – در یک هزینه معقول. سنگ جامد سطوح یک تعهد بزرگ از منابع و دشوار برای تغییر یک بار نصب شده است. با Daich پوشش شما می توانید به روز رسانی رنگ بافت و ظاهر کلی خانه خود را با حداقل سرمایه گذاری و آسان برای استفاده و دستورالعمل DIY. یک آخر هفته کامل پروژه – با زرق و برق دار ،

مطمئن باشید برای بررسی از این بسیاری از محصولات دیگر در Daich پوشش های فروشگاه. همه پس از اتمام سطح را می توان به داخلی و خارجی بتن, سنگ تراشی, چوب و مشمع کف اتاق. فقط تصمیم بگیرید که چه نگاه است که بهترین راه حل مناسب برای پروژه خود را برای یک قیمت مناسب, زیبا ارتقا دهید.

را وارد کنید در حال حاضر

وارد باب ویلا را $2,500 ایمنی خانه سادگی با Daich پوشش روزانه برای افزایش شانس خود را برای برنده شدن یکی از پنج $500 کارت هدیه از Daich پوشش.

باب ویلا را $2,500 ایمنی خانه سادگی با Daich پوشش (این “قرعه کشی”) است اسپانسر شده از طرف اکتون Media, Inc., 1 اسکله 76, 408 12th Avenue, New York, NY 10018 (“حامی”). این جایزه خواهد بود ارائه شده توسط Daich پوشش (این “جایزه دهنده”). قرعه کشی متشکل از پنج (5) نقشه های تصادفی و یک (1) جایزه تعلق می گیرد هر طور تصادفی. قرعه کشی و ورود به دوره آغاز می شود در 12:00 بعد از ظهر به وقت شرق (“و”) در 15 ژوئن سال 2020 و اجرا می شود از طریق 11:59 p. m. و در 15 ژوئیه سال 2020 (این “قرعه کشی دوره”). باز تنها به ساکنان قاره ای ایالات متحده (از جمله District of Columbia, اما به جز آلاسکا و هاوایی) که به سن 18 سال یا مسن تر. خالی که در آن ممنوع یا محدود شده توسط قانون است. کارکنان از حمایت و مربوطه آن پدر و مادر وابسته به شرکت های تابعه و تبلیغات و ترویج سازمان های درگیر در این دولت از این قرعه کشی و فوری خود را به اعضای خانواده یا اعضای خانواده هستند واجد شرایط برای شرکت در یا برنده شدن در قرعه کشی. نصب و راه اندازی را شامل نمی شود. ببینید قوانین رسمی.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>