سیاه, نیروهای تحمل هزینه در پایگاه به نام Confederates, Milley می گوید

ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley ساخته پرقدرت مورد سهشنبه برای تغییر نام پایگاه تجلیل مؤتلفه ژنرال با استناد به خاص بار افریقایی سربازان آمریکایی خرس زمانی که آنها خدمت می کنند در این تاسیسات است.

Milley گفت که او تا به حال در ذهن “کسانی که سربازان جوان که بر روی یک پایگاه فورت هود [تگزاس] یا فورت براگ [کارولینای شمالی] و یا یک قلعه در هر کجا که به نام پس از مؤتلفه به طور کلی. آنها را می توان یادآور شد که به طور کلی مبارزه برای یک نهاد برده داری است که ممکن است بنده یکی از اجداد خود.”

جزئیات بعدی: سرباز بی سابقه به عنوان اولین زن تاریخ Green Berets

“من تا به حال یک گروهبان وقتی که من یک افسر جوان [در فورت براگ],” Milley گفت. او گفت: “او رفت و به کار در هر روز بر روی یک پایه است که به نمایندگی از یک پسر که به بردگی گرفته شده یکی از اجداد خود.”

پایه نام مؤتلفه ژنرال Braxton براگ.

تشکر. آنتونی براون یک سرهنگ بازنشسته ارتش و عضو ارشد کمیته نیروهای مسلح مجلس, سوال Milley در 10 پایگاه ارتش به نام مؤتلفه رهبران.

“آن را منعکس کننده ارزش است که ما کم کم در ما سربازان ؟ این مؤتلفه افسران برگزار شد تا به عنوان مدل نقش امروز در نظامی است ؟ ” او گفت:. “کمک کند و یا صدمه زدن به روحیه و واحد انسجام اعضای خدمات به خصوص سیاه و سفید و قهوه ای خدمات اعضا که زندگی و خدمت در این تاسیسات امروز؟”

تصمیم گیری های سیاسی بودند که سال ها پیش ساخته شده به نام این پایگاه برای Confederates “و آنها در حال رفتن به تصمیم گیری های سیاسی امروز” در مورد اینکه آیا نام باید تغییر Milley گفت.

اما “ما باید به یک نگاه سخت” در پایگاه نام آن را تبدیل به بخشی از جریان ملی بحث نژادی عدالت و میراث جنگ داخلی Milley گفت.

“ارتش عدالت در اینجا این است که تفرقه و همانطور که شما اشاره انسجام” او گفت:.

کسانی که مبارزه را برای کنفدراسیون متعهد “یک عمل شورش و یک عمل خیانت در برابر اتحادیه اروپا علیه Stars & Stripes, در برابر قانون اساسی ایالات متحده” Milley گفت. “در حال حاضر برخی از دیدگاه های مختلف از آن — برخی فکر می کنم آن را میراث” که منجر جنوب به شورش “و برخی فکر می کنم آن را نفرت.”

اگر تصمیم به تغییر نام “راه ما باید انجام دهیم این مسائل تا آنجا که ما باید آن را انجام دهید” Milley گفت. “بنابراین من توصیه می شود یک کمیسیون از مردمی را به یک نگاه سخت در پایگاه مجسمه نام — همه این مسائل برای دیدن اگر ما می تواند یک منطقی, در, بحث,” او گفت:.

این موضوع از پایه نام شده بخشی از بحث در کنگره در $740 میلیارد مجوز دفاع ملی عمل می کنند. مجلس نمایندگان و سنا نسخه از ☀ هر دو شامل اصلاحات به حذف نام رهبران مؤتلفه از پایگاه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تهدید به وتو ☀ اگر اصلاحات گنجانده شده در نسخه نهایی این لایحه است.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

مرتبط: خانه لایحه Earmarks 1 میلیون دلار برای تغییر نام پایگاه تجلیل از رهبران مؤتلفه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>