سیاه و سفید متعلق به کسب و کار برای پشتیبانی—در حال حاضر و همیشه

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. ما در Food52 در حال ویران قتل جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery تونی McDade, Dreasjon نی و بسیاری دیگر. ما ایستاده در همبستگی با جامعه سیاه و امیدواریم که این پوشش را به عنوان یک خدمت مفید و مهم منابع بیشتر به antiracism کار در جامعه ما است.


همانطور که ما متعهد به پیدا کردن بیشتر و بهتر راه برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند ما نیز تعهد به اختصاص بیشتر از زمان ما, پلت فرم, و, منابع, نشاط بخشی به جامعه سیاه و سفید.

اعتقاد ما این است که سالم و عادلانه اقتصادی اکوسیستم است که بدون موانع بر اساس نژاد و جنسیت و گرایش جنسی. هر صدا و تجربه است که ارزش جشن—نه فقط در حال حاضر بلکه در همه زمان.

بنابراین علاوه بر کمک به سازمان ها اغلب بلافاصله نژادی مبارزه با بی عدالتی ما نیز از شما می خواهم به در نظر گرفتن تشویق بیشتر سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و بیشتر. ما امیدواریم که شما در حمایت از این سرآشپزها سازندگان و خرده فروشان و فعالان بسیاری از آنها نیز دچار ضرر و زیان قابل توجهی با توجه به همه گیر.

در اینجا یک لیست از کسب و کار فردی و بزرگتر طرح شما می توانید با پول خود را و یا زمان. این طراحی شده است به عنوان یک نقطه شروع است و به هیچ وجه کامل. اگر منابع وجود دارد شما می خواهم ما را شامل لطفا اضافه کردن آنها را به نظرات زیر و سردبیران ما خواهد شد به روز رسانی آن درآمده است.

همانطور که برای ما: ما اختصاص دارد این هفته به spotlighting منابع جوامع و مردم نسبت به ریشه کن کردن نژاد پرستی—از طریق مواد غذایی, رسانه های, آموزش و پرورش و ادبیات. این یک گام کوچک در این سفر ما را برای بهتر شدن شنوندگان و متحدان.

 • حمایت از سیاه و سفید متعلق به. یک وبلاگ و فهرست سیاه متعلق به کسب و کار در سراسر جهان است.

 • مواد غذایی آموزش و پرورش صندوق. یک آموزش کار و کارآفرینی برنامه برای توانمند سازی و آماده سازی سیاه, دبیرستان, مدرسه, دانش آموزان برای مشاغل در صنعت مواد غذایی.

 • دختر سیاه, سرمایه گذاری. یک سازمان است که باعث ایجاد دسترسی به مقدار مورد نیاز سرمایه به صورت سیاه و سفید و قهوه ای زن صاحبان کسب و کار.

 • کد تب میامی است که تغییر راه سیاه و جوامع درگیر با و ایجاد ارزش در نوآوری و فناوری بخش است. یکی دیگر از سازمان نسبت به گنجاندن در برنامه نویسی جامعه سیاه کد.

 • سیاه و قهوه ای و بنیانگذاران جامعه را فراهم می کند آموزش و پرورش و دسترسی به سیاه و Latinx کارآفرینان در غیر این صورت با منابع متوسط. سیاه زن بنیانگذاران دیگر فراهم می کند که منابع مهم و اطلاعات برای کمک به سیاه زن بنیانگذاران رشد.

 • بامیه آکادمی از طریق بامیه پروژه قطار سیاه, ترانس, مردم, آشپزخانه, اصول و دستور العمل های به غنی سازی خود آشپزی زندگی به عنوان به خوبی به عنوان آنها را آماده به کار به عنوان سرآشپزها خود را. بامیه پروژه نیز فراهم می کند وعده های غذایی خانه پخته برای افراد آسیب پذیر, سیاه, ترانس جامعه است.

 • منحصر به فرد شما است و سالانه یک اجلاس بشود به سمت توانمندسازی جوان سیاه.

 • Accion. یک کشور غیر انتفاعی وام شبکه است که تقویت و پشتیبانی از کسب و کارهای کوچک.

اگر شما می خواهم به آموزش خود را در سیاه و سفید دیگر برنامه های کارآفرینی و طرح های, شما می توانید یک لیست اینجا.

اگر شهر شما در فهرست نیست در اینجا سعی پیمایش از طریق دایرکتوری جامع در سیاه و سفید متعلق بهکه در آن شما می توانید جستجو توسط شهرستان و صنعت برای ارتباط با کسب و کار خود را در محله و ترک بررسی خود را افزایش دید.

این تیم در گیلاس Bombe همچنین از قرار دادن این لیست گسترده ای spotlighting و کسب و کار خود و پروژه ها.

Austin

تمام مغازه ها و رستوران ها به حمایت در Austin در جوامع از طریق Austin ماهانه.

منطقه خلیج

 • در اینجا یک لیست از بیش از 200 سیاه متعلق به رستوران در منطقه خلیج از سان فرانسیسکو کرونیکل‘s رستوران منتقد Soleil هو.

شیکاگو

DC

 • یک لیست سیاه و سفید متعلق به رستوران هنوز باز در راهنمایی و رانندگی از طریق غذا, نویسنده و مدافع Anela ملک را روشنگری وبلاگ.

 • Busboys و شاعران چند محل “جامعه محل تجمع هنرمندان و فعالان و نویسندگان و متفکران و خیال.” شما می توانید از آنها در این زمان با سفارش از کامل ناهار و شام منوی آنلاین در دسترس است.

دنور

لس آنجلس

 • کت هنگ سرمقاله دستیار در شیفتگی وارد گسترده گوگل ورق که بسیار مفید بر اساس حروف الفبا طبقه بندی شده اند توسط محله که بدان معنی است که شما باید قادر به پیدا کردن حداقل یکی از گزینه های در نزدیکی شما.

 • در اینجا است که یک لیست دیگر از 85 سیاه متعلق به کسب و کار مواد غذایی از L. A. Times.

لویی

مینه سوتا

نیویورک

 • جامع و رشد, لیست نزدیک به 200 رستوران ها در شهرستان مونتاژ توسط Bon Appetit‘s کاردانی رسانه های اجتماعی مدیر راشل Karten و نیویورکر‘s منتقد مواد غذایی هانا Fineart—تمام سازمان های محله.

 • سیاه و سفید متعلق به بروکلین. یک منبع با هدف ساخت آن را آسان تر برای شما به کشف محلی سیاه متعلق به کسب و کار و همچنین مستند زندگی سیاه در قصبه.

پورتلند

ما می خواهم به ویژه فریاد به رستوران ها در حال حاضر ضربه سخت COVID-19 که انتخاب باز بماند و تغذیه معترضان با مواد غذایی و لوازم و نوع کلمات:

همچنین در بررسی خود را با محلی کمک های متقابل فصل (مثل این یکی در تاج ارتفاعات بروکلین) است که به احتمال زیاد تغذیه معترضان و می تواند با استفاده از حمایت شما.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>