پرنده اعتصاب ممکن است باعث Snowbird Aerobatic سقوط هواپیما

تورنتو — کانادا نیروی هوایی روز دوشنبه گفت: این تمرکز بر روی یک پرنده اعتصاب به عنوان به احتمال زیاد دلیل Sno

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 خرداد 1399

تورنتو — کانادا نیروی هوایی روز دوشنبه گفت: این تمرکز بر روی یک پرنده اعتصاب به عنوان به احتمال زیاد دلیل Snowbird aerobatic سقوط هواپیما در بریتیش کلمبیا در ماه گذشته.

این Snowbirds شده بود در میان یک تور متقابل کشور با هدف تقویت روحیه در طول COVID-19 همه گیر هنگامی که یکی از هواپیما پس از برخاستن سقوط کرد, کشته شدن سخنگوی تیم و مجروح شدن خلبان.

جزئیات بعدی: پنتاگون سفارشات فعال وظیفه پلیس نظامی واحد به DC منطقه اعتراض

یک بررسی مقدماتی گزارش ارسال شده توسط نیروی هوایی سلطنتی کانادا گفت: فیلم از هواپیما درست قبل از سقوط نشان داد یک پرنده به هواپیما سمت راست موتور مصرف "در هنگام بحرانی فاز برخاست."

این تصادف در نزدیکی کملوپس کشته شدن نیروی هوایی سروان. Jenn کیسی عمومی-امور سوارکاری به عنوان یک مسافر و زخمی خلبان. هر چند سقوط هواپیما در یک منطقه پر جمعیت هیچ کس بر روی زمین بود به شدت زخمی شدند.

این گزارش گفت: این تحقیقات ادامه خواهد داد برای بررسی امکان یک پرنده اعتصاب و اینکه آیا معلم جت فرار دستگاه به درستی کار می کرد.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

مرتبط با: کانادا Snowbirds عضو خدمه جان باخته در سقوط جت شناسایی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب