لایحه خانواده به قتل رسیدند ارتش ستوان برای دریافت نظامی مزایای

پس از عبور از قانون در سال گذشته پس از یک بویی دولت دانشجو را به قتل اطمینان ROTC فارغ التحصیلان که مرگ در بين راه اندازی و اولین ماموریت دریافت نظامی مرگ مزایای این سال نمایندگان مجلس انتظار می رود به آن اعمال می شود به این مورد آورده است که این موضوع به توجه.

اعضای کنگره و سناتورها که امن ارائه در دفاع ملی مجوز عمل انتظار می رود که آن را منتقل می کند که این جلسه را برمی گرداند در اواخر این ماه.

اصلاح اجازه می دهد تا خانواده سرهنگ Richard Collins III قادر به دریافت مزایای مرگ پس از او کشته شد و تنها چند روز پس از سفارش به ارتش است.

پس کالینز’ غم انگیز مرگ کالینز خانواده مواجه شده است و مشکل در دریافت به رسمیت شناختن و مزایای سرهنگ کالینز و خانواده اش را دریافت کرد او شده بود و در وظیفه فعال.

ایالات متحده سناتور کریس ون Hollen و بن کاردین همراه با اعضای کنگره Anthony G. Brown و Steny D. Hoyer (all D-Md.) اعلام کرد ارائه چهار شنبه.

“سرهنگ Richard Collins’ مرگ غم انگیز ساخته شده بود و حتی دردناک تر برای خانواده خود را از طریق چالش هایی که با آنها مواجه شده در دریافت مزایای مناسب و به رسمیت شناختن سرهنگ کالینز” Hollen در بیانیه ای گفت:. “هیچ چیز را همیشه خالی را پر کنید خود را از دست دادن اما من امیدوار هستم این ماده به ارمغان می آورد Collins خانواده برخی از صلح از ذهن است.”

شما در حال حاضر در زیر این خبرنامه. مشاهده تمام خبرنامه.

کالینز بود یک افسر ذخیره آموزش سپاه (ROTC) فارغ التحصیل از بویی دانشگاه که راه اندازی شده بود به ارتش است. او به قتل رسید تنها چند روز قبل از او برنامه ریزی شده بود برای رفتن در وظیفه فعال.

سال گذشته قانونی که سال گذشته تصویب تضمین که یک ROTC فارغ التحصیل که می میرد میان راه اندازی و واگذاری درمان به عنوان خدمت در ارتش به منظور مزایای مرگ, با توجه به آزادی مطبوعات از ون Hollen ، این لایحه به تصویب رسید اعمال می شود تنها به آینده موارد نیاز به اصلاحات امن توسط اعضا در این سال☀.

Sean Urbanski یک مرد سفید از سورنا, چاقو کالینز در حالی که Collins منتظر بود با دوستان در یک اتوبوس در نزدیکی دانشگاه مریلند کالج پارک. این ROTC و به تازگی راه اندازی افسر ارتش بود روز دور از فارغ التحصیلی در بووی دانشگاه دولتی.

Urbanski در اصل نیز به اتهام یک جرم و جنایت نفرت و در نتیجه مرگ می گوید که یک فرد مرتکب جرم “از آنجا که از دیگر نژاد و رنگ و اعتقادات مذهبی و گرایش جنسی و جنسیت و معلولیت و یا منشاء ملی.” اما Prince george’s County مدار قاضی Lawrence Hill جونیور کاهش یافته است که به اتهام قبل از دادگاه با این ادعا که دولت اوباما تا به حال ثابت آن را با انگیزه های نفرت.

در حالی که Urbanski بود نژادپرستانه تصاویر را بر روی تلفن خود را قاضی گفت وجود ندارد به اندازه کافی برای اثبات Collins هدف قرار داده بود صرفا به دلیل نژاد او. Urbanski محکوم شد با قتل درجه اول.

این مقاله نوشته شده توسط داناون Conaway از سرمایه آناپولیس, Md. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سرمایه آناپولیس Md.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>