تغییرات بزرگ به سیستم بهداشت و درمان به تعویق خواهد افتاد, بالا, سلامت رسمی می گوید

این COVID-19 همه گیر است که با داشتن یک تاثیر قابل توجهی در اصلاحات پنتاگون سیستم بهداشت و درمان به تأخیر انداختن برنامه ای برای کاهش خدمات در 48 بیمارستان ها و درمانگاه توسط ماه و وادار کردن اضافی بررسی غیرنظامی مراقبت در مکانهای تحت تاثیر این تغییرات است.

دستیار وزیر دفاع برای امور بهداشت و درمان توماس McCaffery پنجشنبه به خبرنگاران گفت که تلاش برای تغییر عملیات نظامی در برخی از امکانات درمان برنامه ریزی شده بود برای شروع در ماه سپتامبر اما در حال حاضر ممکن است شروع “بیشتر نسبت به پایان سال” و یا بعد.

جزئیات بعدی: اوباما $740 میلیارد لایحه دفاعیه شامل افزایش دستمزد بحث برانگیز تغییرات

تغییرات طراحی شده برای تمرکز امکانات در ارائه مراقبت های پزشکی برای فعال وظیفه تنها به کارکنان و همچنین آموزش نظامی به پرسنل پزشکی موجب ریختن غیر نظامی ذینفع به Tricare شبکه خواهد شد در نتیجه برون سپاری مراقبت های بهداشتی برای حداقل 200 ، 000 نفر.

برای این طرح به کار وزارت دفاع است که وابسته به در دسترس بودن ارائه دهندگان درون Tricare. با این حال همه گیر “آن را به تحت تاثیر قرار جدول زمانی به عنوان زمانی اتفاق می افتد که” McCaffery گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با دفاع نویسندگان گروه یک انجمن دفاع و امنیت ملی خبرنگاران.

“از آنجا که از الزامات نظام سلامت — که ما واقعا می شده اند انحراف بیشتر زمان و منابع به COVID پاسخ — از آن می تواند چیزی بیشتر به پایان سال که ما باید یک ایده بهتر از نظامی که امکانات درمان از 48 خواهد بود در اوایل اجرای و خواهد بود که بعد از” او گفت:.

تغییرات در اصل انتظار را به دو تا چهار سال است. McCaffery گفت: در اجرای هر MTF خواهد شد تا حد زیادی بستگی به توانایی ارائه دهندگان محلی برای جذب بیماران جدید. اما با هر دو نظامی و غیر نظامی مراقبت های بهداشتی کارگران درگیر در بیماری همه گیر واکنش شبکه های محلی “ممکن است قادر به تعامل با ما در این لحظه,” او گفت:.

“راننده کلیدی در اینجا این است که هر تغییر, ما را, ما می خواهیم برای حفظ دسترسی به مراقبت برای ما سود و بدیهی است که تنها در صورتی که بخش خصوصی شبکه در دسترس است” McCaffery گفت.

تلاش برای اصلاح نظامی نظام سلامت در تاریخ 2012 با ایجاد دفاع بهداشتی آژانس های DoD گروه ایجاد شده برای استاندارد و تحکیم مراقبت های بهداشتی توابع و خدمات در سراسر ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی دستورات پزشکی.

اما تحول snowballed تحت مالی 2017 دفاع ملی مجوز عمل می کنند که مورد نیاز DHA به فرض مدیریت تمام بیمارستان های نظامی و درمانگاه و همچنین بسیاری از توابع پزشکی و خدمات پزشکی دستورات به تمرکز بر ارائه مراقبت های پزشکی تنها به پرسنل نظامی است.

مقامات وزارت دفاع می گویند که تلاش های خود را محدود کردن هزینه ها و بهبود خدمات و مراقبت های سراسر هیئت مدیره برای سود. اما این تغییرات باید ملاقات پوش بک از خدمات — که همچنان به حمایت از DHA با مدیریت بیمارستان و در صورت کاهش پرسنل پزشکی فضاها — به عنوان به خوبی به عنوان برخی از نظامی طرفداران.

در دسامبر, ارتش, منشی, رایان مک کارتی با ارسال یادداشتی به معاون وزیر دفاع دیوید Norquist با ابراز نگرانی از آنچه که او را دیدم به عنوان یک “عدم عملکرد و برنامه ریزی با توجه به انتقال” با دفاع از سلامت سازمان است.

مک کارتی در خواست تاخیر در انتقال ارتش امکانات بهداشتی به DHA و همچنین به دنبال حفظ ارتش در مرکز بهداشت و تحقیقات پزشکی ارتش و توسعه فرمان میله میله برای انتقال به DHA.

در روز پنج شنبه McCaffery نظر نیست در مک کارتی درخواست اما گفت: بسیاری از DoD بودجه برای تحقیق و توسعه از طریق می آید و او با این نسخهها کار با DHA و خدمات به منظور تعیین اولویت ها و تخصیص پول به دفاتر مختلف و تحقیقات اسلحه.

“ما فکر می کنیم که رویکرد به خوبی کار می کند و ما در حال رفتن به ادامه که” او گفت:.

در میان جریان اصلاحات درون نظامی نظام سلامت یک برنامه ریزی کاهش بیش از 17,000 پزشکی فضاها. اوایل سال گذشته ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی بی سر و صدا شروع به برنامه ریزی برای از بین بردن موقعیت برای چند هزار پزشکان و پرستاران و تکنسین های پزشکان و corpsmen و پرسنل اداری.

اما در آن موقعیت قرار داده شده اند ساخته شده است نمی عمومی: نه DHA و نه خدمات را منتشر کرده اند برنامه های خود را حتی به عنوان آنها گفت: آنها در حال حاضر jettisoning کسانی که شغل از طریق ساییدگی.

کنگره درخواست کرده است یک گزارش مفصل در کاهش; McCaffery کرد و گفت: از آن خواهد شد ارسال به مجلس نمایندگان و سنا این ماه است.

اما حتی این طرح ممکن است به تغییر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر ،

“بدیهی است که اجرای آن و یا اصلاحات دیگر خواهد شد به آنچه که ما آموخته اند و آنچه که ما در حال یادگیری با توجه به همه گیر,” او گفت:.

تقریبا 4000 فعال-وظیفه ذخیره و گارد ملی و کادر پزشکی مستقر در داخل ایالات متحده و جاهای دیگر برای کمک به بهداشت عمومی آمریکا در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

از روز شنبه بیش از 7400 واحد نظامی اعضای 1,213 اعضای خانواده 1,691 غیر نظامی DoD کارکنان و 771 دفاع پیمانکاران باید آزمایش مثبت برای coronavirus. سی و شش نفر از جمله سه سرویس, اعضای کشته شده اند.

McCaffery سابق بهداشت و درمان صنعت اجرایی که در ماه اوت گذشته گفت: او در ابتدا نگران بود در دو تا سه سال گردش مالی و نظامی جامعه پزشکی مواضع ناشی از تغییرات در ایستگاه های وظیفه و استقرار.

اما او ابراز شور و شوق برای DoD توانایی این سال به سوئیچ به سرعت در حال از تمرکز بر سیستم بهداشت و درمان اصلاحات در واکنش به یک ملی اضطراری است.

“این بسیار آسان برای [نظام سلامت رهبری] به سرعت محوری. … معمولا زمانی که ما در پزشکی نیروهای مستقر هستند, آیا آن را در خارج از کشور یا در داخل کشور آن را به دنبال تروما-اخبار مرتبط. این بسیار متفاوت بود بسیار متفاوت دشمن” او گفت:.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected]. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط: در اینجا لیستی از نظامی و امکانات بهداشتی است که دیگر نمی خواهد از خدمات بازنشستگان و خانواده ها.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>