فراتر از ‘Love’ مغلوب ساختن پیشی جستن به نشان می دهد از کره شمالی مذاکرات

واشنگتن — ساعت پس از یک شخص اجلاس با دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با قاطعیت اعلام کرد دستیابی به موفقیت. “وجود دارد هیچ دیگر یک تهدید هسته ای از کره شمالی” او هنوز توییتی.

هنوز دو سال بعد با وجود دو چهره به چهره جلسات و بسیاری از مبادلات از کلمات گرم بین رهبران کره شمالی همچنان به ساخت تا خود را از برنامه هسته ای و موشک های آزمون. و حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم امید برای توافق دولت او نیست و شرط بندی در آن اتفاق می افتد قبل از انتخابات ماه نوامبر.

آخرین توجهی تماس بین دو طرف بود که در خارج از استکهلم در ماه اکتبر گذشته. کره شمالی اعلام کرد dialogue یک شکست در یک بیانیه نوشته شده قبل از مذاکرات و حتی شروع مقامات دولت می گویند. ارتباطات محدود شده است و به سطح پایین تر “نیویورک کانال” در سازمان ملل متحد.

کره شمالی اخیر طلبی در برابر کره جنوبی تنها دامن زده بیشتر در تنش است. شمالی به شدت انتقاد کرد, در کره جنوبی برای شکستن از واشنگتن به راه اندازی مجدد اینتر-کره ای اقتصادی پروژه هایی که برگزار شده است توسط ایالات متحده آمریکا. پیونگ یانگ منفجر multistory دفتر رابط در شهر مرزی کائسونگ یک محل که در آن شمال و جنوب می تواند صحبت و بهبود روابط. شمالی همچنین تهدید نظامی تلافی جویانه علیه غرب, اما پس از آن مورد حمایت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت هستند سخت و فشرده برای پیدا کردن سیگنال های مورد علاقه از پیونگ یانگ در از سرگیری مذاکرات. اما آنها پیش بینی امکان “اکتبر سورپرایز” قبل از نوامبر. 3 انتخابات. آنها مطمئن نیستند که اگر این امر می تواند یک شاخه زیتون از کیم برای از سرگیری مذاکرات و یا آتش بازی در قالب اتمی تست و یا پرتاب موشک. مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد دولت فکر در حساس دیپلماتیک موضوع.

مقامات توجه داشته باشید که با وجود در شمال لفاظی کیم برداشته نشده غیر قابل برگشت مرحله بالقوه ترک درب باز اگر تنها کمی به تجدید بحث. کارشناسان نیست حاکم از احتمال یک توافق که کیم و تهمت می تواند نشانه ای است که می تواند صیقل دادن کیم تصویر در صفحه اصلی و به مغلوب ساختن پیشی جستن یک سیاست خارجی پیروزی قبل از انتخابات.

“وجود دارد برخی از بحث در میان کره ناظران که در آن رئیس جمهور تهمت و کیم جونگ سازمان ملل متحد می خواهد برای آخرین دقیقه یازدهم-ساعت معامله — اکتبر سورپرایز — که در آن کره شمالی موافقت خود را تا حدودی یخ آن سلاح های کشتار جمعی, برنامه های جزئی تحریم ها گفت:” سو Mi تری همکار در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی که قبلا در سازمان سیا و شورای امنیت ملی.

او اشاره کرد کیم گفت: در این سال که او را به توقف و یا کاهش برنامه هسته ای اگر شرایط برآورده شده است. “من تعجب اگر او در تلاش برای رفتن برای آخرین لحظه ممکن است معامله با رئیس جمهور تهمت,” او گفت:.

رهبران دو کشور در آخرین ملاقات سال پیش در مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده برای تلویزیون قدم زدن در سراسر منطقه غیرنظامی برای تبدیل شدن به اولین رئیس جمهور ایالات متحده به گام در شمال.

پس از اولین اجلاس سران در سنگاپور در سال 2018 تهمت توییتی “وجود دارد و دیگر یک تهدید هسته ای از کره شمالی. ملاقات با کیم جونگ سازمان ملل متحد جالب بود و تجربه بسیار مثبت. کره شمالی دارای پتانسیل بسیار زیادی برای آینده!”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها gushed در مورد رابطه اش با کیم سوم رهبر در یک سلسله ناسزا توسط جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان برای نقض حقوق بشر و متخاصم انجام. مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته یک رالی در سال 2018 که کیم “نوشت: من زیبا حروف و آنها نامه. ما در عشق سقوط کرد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد دموکراتیک رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن می گوید: trump’s جلسات با کیم تنها ارائه مشروعیت به رهبر کره شمالی.

“پس از سه ساخته شده برای تلویزیون نشست ما هنوز هیچ یک بتن تعهد از کره شمالی. نه یک موشک و یا سلاح هسته ای نابود شده است نه یک بازرس است که بر روی زمین” بایدن نوشت: در پاسخ به سوال مطرح شده توسط شورای روابط خارجی.

“اگر هر چیزی وضعیت بدتر شد. کره شمالی با قابلیت های بیشتر امروز از زمانی که برگ برنده خود را آغاز کرد ‘عشق’ با کیم جونگ سازمان ملل متحد, یک قاتل ستمگر که به لطف مغلوب ساختن پیشی جستن است و دیگر جدا شده pariah در صحنه جهانی می شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آن را هنوز هم در اوایل آمریکا-کره شمالی دیپلماتیک روند و اصرار او نیست مجوف در طول bromance با کیم و حفظ تحریم ها علیه پیونگ یانگ. آمریکا مذاکره موضع تغییر نکرده از آن دیرین وضعیت خواستار کامل قابل اثبات denuclearization.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که عدم جنگ با کره شمالی است که در اصل یک پیروزی برای ایالات متحده است.

Intaek هان محقق در ججو صلح موسسه بالای سیاست خارجی فکر می کنم تانک در کره جنوبی اشاره می کند که در طول آخرین اقدامات تحریک آمیز از شمال وجود داشته است هیچ ارضی تهاجم هیچ زندگی را از دست داده و هیچ نشانه ای است که همه چیز را به تشدید درگیری های نظامی. او همچنین اشاره می کند که برگ برنده خود را شده است هدف از شمال اخیر لفاظی های خصمانه.

“کره شمالی نیست انتقاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا ایالات متحده در این زمان,” او گفت:. “بنابراین با وجود همه این اقدامات تحریک آمیز. من فکر می کنم که روابط بین رئیس کیم و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر یا کمتر باقی می ماند دست نخورده و کاملا احتمالا روابط میان رئیس کیم و آقای ماه (کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-in) ممکن است هنوز خوب,” او گفت:.

هنوز هم برخی از دیدن خطر است که کیم که سخت تحت فشار برای بهبود کشور رو به وخامت اقتصاد به زودی می تواند بیشتر اقدامات تحریک آمیز.

فرانک اوم در ایالات متحده آمریکا موسسه صلح در واشنگتن گفت: پیونگ یانگ می تواند انجام کوتاه – متوسط محدوده موشک آزمایش پرتاب ماهواره گسترش هسته ای یا موشکی امکانات و یا انجام حملات سایبری علیه ایالات متحده و کره جنوبی.

“همه از این گفت: این احتمال وجود دارد که کره شمالی خواهد توسل به یک اقدام تحریک آمیز مانند یک هسته یا ICBM (موشک بالستیک بین قاره ای), تست, در آینده نزدیک,” او گفت:.

___

AP دیپلماتیک نویسنده متی لی کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط DEB RIECHMANN از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>