بهتر اتصالات پروتز برای زن جانبازان بودجه در $241 میلیارد و پیشنهاد

A $241 میلیارد Department of Veterans Affairs, بودجه, تصویب توسط مجلس در روز جمعه نیاز دارد و برای خرید پروتز طراحی شده برای مناسب زنان جانبازان و انجام تحقیقات بر روی دستگاه های پزشکی مناسب تر برای زنان قاب.

این موضوع شده است یک اولویت برای مظنونان حمله به دانشگاه کریس Pappas, D-N. H. و الیز Stefanik R-n. y. که تحت حمایت قانون برای حل این موضوع از زن جانبازان که با آن مواجه شده اند درد و تحرک محدودیت های نصب شده با پروتز ساخته شده برای مردان است.

“چهره نظامی ما تغییر کرده است و بنابراین باید نیازهای VA” Pappas گفت: در معرفی خود اصلی قانون است. “این است که خدمتى به اطمینان حاصل شود که زنان که به تماس پاسخ داده اند به خدمات دسترسی به همان کیفیت مراقبت به عنوان همتایان مرد خود.”

جزئیات بعدی: نیروی هوایی کهنه کشته در آستین اعتراض به یاد برای ارادت به نامزد نژادی عدالت

این قانون پیشنهادی شامل $840 میلیون دلار برای تحقیقات پزشکی است که همچنین باید آدرس نظامی مواجهه سمی مانند سوختگی چاله تابش اورانیوم تهی از مواد شیمیایی و عوامل سرطان زا. در $241 میلیارد آن را می دهد و دومین گلدان از هزینه های اختیاری بودجه هر سازمان دولت فدرال.

“این سال را به نظامی ساخت و ساز و امور جانبازان بودجه لایحه مهم و جدی سرمایه گذاری در جانبازان و خانواده های نظامی و تقویت امنیت ملی ما زیرساخت گفت: Rep., Debbie Wasserman Schultz, D-کالیفرنیا مرجعیت و نظامی و ساخت و ساز و جانبازان و امور مربوط به سازمان های فرعی.

VA بودجه لایحه که باید آشتی با سنا قبل از آن حرکت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضا شامل سایر مقررات برای بهبود زندگی سابق اعضای خدمات از جمله کمک مالی به اطمینان حاصل شود که جانبازان قادر به کودکان به عنوان نتیجه شديد مبارزه با آسیب های دسترسی به تصویب خدمات و یا پیشرفته باروری فن آوری.

این همچنین شامل یک اندازه گیری است که محدود و استفاده از سگ برای تحقیقات پزشکی.

این لایحه که به تصویب مجلس 224-189 به طور کامل بودجه دولت مالی 2021 درخواست بودجه و نشان دهنده 13 درصد افزایش در بودجه برای VA بالاتر از سطح فعلی.

اما آن را نیز شامل اقدامات که ممکن است با تاخیر و یا نزول آن گذشت. این شامل زبان است که مانع از مغلوب ساختن پیشی جستن از انتقال وجوه به ساخت یک دیوار در امتداد مرز جنوبی با مکزیک و یک ماده است که تعیین پول برای تغییر نام پایگاه نظامی در حال حاضر به نام مؤتلفه افسران.

تهمت و تهدید به وتو هر قانونی که به دنبال تغییر نام حداقل 10 تاسیسات نظامی که افتخار افسران که در خدمت مؤتلفه متحده آمریکا است.

این قانون همچنین شامل تخصیص بودجه برای ساخت و ساز. در زیر پیشنهاد نظامی پروژه های مسکن را دریافت 1.5 میلیارد دلار یک نزدیک به 9 درصد افزایش از رئیس جمهور درخواست بودجه.

برای جانبازان در جنوب غربی داکوتای جنوبی این لایحه حفظ جایی که آنها دریافت مراقبت های پزشکی خود را: آن را ممنوع بخش از بستن آن نبرد تاریخی کوه بیمارستان در چشمه های آب گرم, South Dakota — یک مرکز است که هدفمند برای پیکر بندی دوباره و یا بسته شدن پس حداقل 2009.

در حدود-سال 1907 تسهیلات است که برای مراقبت جانبازان جنگ داخلی از Gettysburg و Antietam و همچنین کسانی که مبتلا به سل نبرد کوه بخشی از VA سیاه تپه های مراقبت های بهداشتی سیستم دیده شده است که منسوخ شده و بیش از حد گران قیمت برای حفظ. در سال 2017 VA اعلام کرد قصد دارد به کوچک آن را به یک کلینیک و تغییر خدمات بستری به سریع شهر یک ساعت فاصله دارد.

اما جانبازان و رهبران جامعه را به عقب رانده و گفت: این بسته می تواند از دست دادن 300 شغل و نیروی جانبازان یا به دنبال درمان غیر نظامی ارائه دهندگان و یا رانندگی طولانی بار برای مراقبت از. و در اوایل سال جاری, VA, منشی, رابرت Wilkie متعهد به نقد و بررسی این تصمیم گفت این حیاتی است که ما در حفظ این محل” پس از سفر آن است.

“من فکر می کنم ما باید منحصر به فرد و افسانه وضعیت در اینجا با یک مرکز است که منحصر به فرد واقع هر دو از نظر جغرافیای سیاه تپه بلکه حفظ بسیاری از ویژگی های این ساختمان ها از گذشته و جایی که جانبازان ما واقعا می تواند در آمده و به درمان او گفت:” در ماه مارس است.

قانونگذاران مجلس منتقل جمعه برای اطمینان از نبرد کوه را حفظ حداقل تا VA میآورند یک گزارش جامع در برنامه به یک تراز آن تجهیزات پزشکی شامل هزینه تجزیه و تحلیل سود و ارزیابی تاثیر بر جانبازان در مناطق روستایی است.

بازار ارزیابی و دارایی های املاک و مستغلات و خدمات در جریان است پیش از بررسی توسط یک دارایی و زیرساخت های نقد و بررسی کمیسیون میله میله برای شروع در سال 2022. این کمیسیون را توصیه تعطیلی و فروش VA امکانات و همچنین اینصورت این اداره به خدمت رشد جانباز جمعیت در برخی از نقاط کشور به خصوص جنوب.

قانونگذاران از جمله داکوتای جنوبی جمهوری خواه ایالت جان Thune اند شامل زبان در قانون هر سال از سال 2014 منع و از بسته شدن نبرد کوه تا زمانی که آن را تولید می کند که ملی تجدید استراتژی است.

حفاظت برای نبرد کوهستان Sanitarium تعیین شده ملی نقطه عطفی تاریخی در سال 2011 نه تنها منع در این لایحه در یک VA تسهیلات بسته شدن — این قانون نیز محدود می کند و از بسته شدن این Bainbridge, نیویورک, جامعه, درمانگاه تا بازار ارزیابی انجام می شود.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: مجلس سنا تصویب جدید عامل نارنجی Presumptive بیماری كم تا برای خانه مرحله نهایی مسابقات

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>