بهترین پاک کننده ها بخار 2020: بهترین ها را برای فرش کاشی کف و بیشتر

بخار واقعا چیز فوق العاده است. آن را به طور طبیعی حذف لکه های سمج و کشته شدن میکروب ها همه بدون نیاز به توسل به استفاده از مواد شیمیایی خشن. بنابراین آیا شما می خواهید برای تمیز کردن کسانی که ویندوز خود را تازه کردن کاشی و یا فقط نگه داشتن یک طبقه در نوک شرایط بالا شما نیاز به پیدا کردن بهترین بخار شوی برای این کار است.

برای راحتی کار ما ذکر شده همه از بهترین پاک کننده ها بخار در لیست زیر اما نگه داشتن خواندن این مقاله برای دریافت کامل کم کردن در هر محصول و یا لینک به بررسی کامل.

 • کلی بهترین بخار شوی: Karcher SC5 easyFix حق بیمه بخار شوی
 • بهترین بودجه بخار شوی: بیسل واتس & بخار 1977E
 • بهترین steam mop: کوسه Klik n’ تلنگر S6003UK Steam Mop
 • بهترین سیلندر بخار شوی: Dupray شسته و رفته و تمیز کننده بخار
 • بهترین mop بخار و دستی: کوسه آسانسور-دور 2 در 1 بخار جیب Mop S3901
 • بهترین بودجه mop بخار و دستی: Russell Hobbs نپتون چندکاره Steam Mop
 • بهترین mop بخار جایگزین: Karcher FC5 Hard Floor Cleaner

بر خلاف بسیاری از وب سایت های دیگر ما در واقع رفته و بررسی بارهای از مدل های از بالا, بخار, تمیز کننده, تولید کنندگان اجازه دادن به ما در مقایسه نقاط قوت و ضعف هر یک از مدل شما را به این لیست قطعی. ما با هم یک لیست از نه تمییز پوشش طیف گسترده ای از بودجه و استفاده می کند.

یکی از بهترین چیزها در مورد تمییز است که آنها قادر به ضد عفونی مناطق با استفاده از گرما برای از بین بردن میکروب ها. به عنوان یک نتیجه, آنها یک راه عالی برای نگه داشتن خانه خود را فوق العاده تمیز به خصوص در مناطق که در آن مواد شیمیایی خشن نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این, شما می توانید به خواندن می تواند یک پاک کننده بخار کشتن coronavirus?

چگونه ما بهترین پاک کننده بخار

ما تست تمام پاک کننده ها بخار تحت همان شرایط. کلیدی برای هر محصول مثل این است که کیفیت تمیز کردن پس:

 1. ما آزمون هر یک کشتی بخار بر روی انواع سطوح. بسته به پیوست ارائه شده و بخار شوی هدف ما نگاهی به تمیز کردن عملکرد در فرش سخت کف و پنجره و آشپزخانه و یا حمام است.
 2. خارج از تمیز کردن کیفیت ما بپرسید که چگونه آسان بخار تمیز کننده استفاده کنید. همه بررسی های ما به طور کامل تست پاک کننده ها برای قابلیت استفاده از جمله چگونه ساده هستند برای دوباره پر کردن آنچه در آن می خواهم به استفاده از آنها در موقعیت های مختلف و چگونه از آن آسان برای تغییر فایل پیوست کنید.
 3. ما نیز در خانه نگاه طولانی هر یک تمیز کننده می تواند در یک مخزن پر از آب دادن یک ایده از این منطقه است که می توان در یک بروید.

اگر شما مطمئن نیستید که در آن برای شروع ما یک بخارشوی راهنمای خرید در پایین صفحه برای کمک به شما در محدود کردن انتخاب خود را.

آیا من نیاز به یک mop بخار یا سنتی steam cleaner

اگر شما در طیف وسیعی از محصولات در فروش, شما خواهید دید که بخار پاک کننده ها در دسترس هستند در دو نوع اصلی: سنتی بخار شوی و اتو بخار مبس (مبس). پس چه تفاوت و, که یکی از شما نیاز دارید ؟

بیایید شروع با بخار مبس (مبس). اینها به عنوان نام نشان می دهد به طور منظم مبس (مبس) تنها آنها با استفاده از یک مخزن آب و بخاری به فشار بخار پایین به mop ،

به شما به عنوان حرکت mop بیش طبقه بخار استفاده می شود برای نرم کردن خاک در حالی که mop سر (به طور معمول میکرو) بر میدارد تا خاک. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است و این محصولات طراحی شده برای استفاده در طبقات سخت به نگه داشتن آنها را تمیز با کمتر پیوند سخت تر از سنتی mop. و بخار مبس (مبس) را ترک کف کمتر مرطوب از یک mop خواهد شد بنابراین شما می توانید تمیز کردن با آب کمتر و در راه رفتن خود را تازه طبقه دوباره.

سنتی بخار پاک کننده ها تمایل به جدا کردن مخزن با بخار بیرون آمدن از یک نازل متصل به یک شلنگ. طیف وسیعی از لوازم جانبی تمایل به کشتی با این دستگاه ها برای مقابله با مشاغل مختلف: نمونه فایل پیوست شامل یک اثاثه یا لوازم داخلی پیوست مبلمان کوچک نازل برای هدایت بخار به طور مستقیم در ملات و یک پنجره تمیز کردن ابزار است. بسیاری از پاک کننده ها بخار سنتی نیز با mop پیوست به طوری که شما می توانید استفاده از آنها را در طبقه سخت است ،

پاک کننده ها بخار سنتی به طور معمول همه کاره بیش از مبس (مبس) اما این تجارت این است که آنها هزینه بیشتر. اگر شما واقعا می خواهید برای تمیز کردن سخت خود را طبقه, خرید کف شوی بخار; اگر شما می خواهید برای مقابله با شغل بیشتر خرید سنتی بخار شوی و مطمئن شوید این اتحاد پیوست که شما نیاز دارید.

در نهایت لازم به ذکر دستی بخار پاک کننده ها. این دستگاه های دستی طراحی شده برای تمیز کردن بسیار کوچکتر مناطق مانند کاشی یا اطراف دستشویی و حمام. اگر شما در مناطق با لجبازی علائم مانند در اطراف کاشی در آشپزخانه و یا حمام دستی پاک کننده ها انتخاب خوبی هستند.

با این که از راه در اینجا انتخاب ما.

1. Karcher SC5 easyFix حق بیمه بخار شوی

مورد علاقه ما بخار شوی

بله اما دلیل خوبی وجود دارد که این Karcher SC5 easyFix حق بیمه بخار شوی بهترین پاک کننده است که ما آزمایش کردیم. با آن نزدیک 2 لیتری ظرفیت 2kW+ بخاری و قدرتمند VapoHydro حالت این است که یک تمیز کننده بخار است که می تواند همه چیز را.

متغیر کنترل بخار قدرت شما اجازه می دهد کنترل SC5 خروجی بنابراین شما می توانید مقابله با ظریف تر شغل. این VapoHydro که واقعا کاغذ برداشته توجه: این حالت مخلوط آب با بخار دادن یک نوع فشار-واشر عمل است.

Karcher فراهم می کند و لوازم جانبی را برای تقریبا هر کار. وجود دارد یک Easyfix طبقه تصفیوی سر کامل با قابلیت شستشو میکرو پارچه و فرش هواپیمای بی موتور. یک مربع بزرگ با قلم مو به شما می دهد قدرت برای سخت تمیز کردن. و جزئیات نازل است که طول می کشد یک برس گرد کوچک با جزئیات قلم و قدرت نازل است. در واقع تنها چیزی که از دست رفته است یک پنجره تمیز کردن ابزار است.

در تمام سطوح از طبقات سخت و فرش به کاشی و پنجره های SC5 ثابت خود را به مجری قدرتمند تغییر سمج خاک. و آن را می توانید آن را در سرعت; در واقع ما هرگز دیده می شود یک تمیز کننده بخار است که می تواند پاک کردن یک طبقه به سرعت.

به صورت همه جانبه تمیز کردن توانایی Karcher SC5 easyFix حق بیمه بخار شوی نهایی انتخاب است.

بخار شوی نوع: سیلندر, ابعاد: 439 x 301 × 305 میلی متر لوازم جانبی: کف تمیز کردن کیت EasyFix + extension tube (2 × 0.5 m) دست و نازل و جزئیات نازل برس گرد (کوچک) میکرو پوشش به صورت دستی نازل مخزن آب: 1.5-لیتر فشار بخار: 4.2 نوار

جزئیات کامل ما Karcher SC5 easyFix حق بیمه بخار شوی نقد و بررسی

2. بیسل واتس & بخار 1977E

مورد علاقه ما بودجه بخار شوی

بیسل واتس & بخار 1977E یک زمان فوق العاده محافظ جارو و تمیز کردن در همان زمان. ما عاشق اصلی و در حال حاضر 1977E مدل تا به حال یک به روز رسانی کوچک و در حال حاضر می آید در یک واکشی آبی رنگ است. به عنوان یک مستقل بخار شوی یا مستقل جارو برقی این مدل را برنده جوایز; در عین حال ترکیبی از این دو ویژگی به تولید برخی از قدرتمند تمیز کردن نتایج.

با 400W جارو برقی و 1100W بخار بخاری کوچک ذرات در حال مکیده تا قبل از میکرو پد بخار کف میدارد و لکه ها. به خوبی پیموده مناطق در خانه خود را با طبقه بیسل واتس & بخار 1977E به طور موثر می تواند نصف زمان تمیز کردن خود را. بیسل توصیه سه پاس کثیف و منطقه است که به خوبی کار می کرد برداشتن گرد و غبار و از بین بردن لکه ها.

حرکت نزولی از سیستم است که آن را بسیار انعطاف پذیر و آن را نه خوب خلاء و یا انعطاف پذیر و قدرتمند بخار شوی. آن را ترکیبی از قطعات است که مهم است و بیسل واتس & بخار 1977E ارائه می شود روی زمین سخت ،

بخار شوی نوع: کف شوی بخار و وکیوم ابعاد: 439 x 301 × 305 میلی متر لوازم جانبی: کف سر (فرش و سخت طبقه) مخزن آب: 380ml

جزئیات کامل ما بیسل واتس & بخار 1977E نقد و بررسی

3. کوسه Klik n’ تلنگر S6003UK Steam Mop

مجموعه های یک استاندارد جدید برای بخار مبس (مبس)

اگر شما به دنبال یک کف شوی بخار کف به سرعت تمیز کردن سخت طبقه کوسه Klik n’ تلنگر S6003UK Steam Mop به خوبی می تواند این مدل را برای شما. این قیمت کف شوی بخار متمرکز در کف تمیز کردن حمل و نقل با دو طرفه تصفیوی پد که کلیپ به پایین mop. این یک mop ساخت کار کوتاه از طبقه به عنوان شما می توانید تمیز کردن مناطق بزرگ تنها با یک ضربه تند وشدید زدن.

هوشمندانه این Klik n’ تلنگر سر می تواند تلنگر بیش از partway از طریق تمیز دادن شما به سمت پاک پد برای تمیز نگه دارید, با, بدون معرفی طولانی دگرگونی است. تمیز کردن عملکرد بسیار عالی بود با کوسه Klik n’ تلنگر S6003UK Steam Mop مرتب کردن گل در یک طبقه tiled با سهولت و چیدن آشپزخانه روزمره لکه ها: بخار انفجار تابع است به خصوص مفید برای تمیز کردن لکه ها سخت تر.

آسان برای استفاده و آسان به حرکت و درخشان قیمت کوسه Klik n’ تلنگر S6003UK Steam Mop بهترین steam mop است که ما تا کنون آزمایش شده است. اگر شما تعداد زیادی از طبقات سخت این است که یک مدل فوق العاده برای خرید.

بخار شوی نوع: Steam mop ابعاد: 1190 x 110 x 100mm لوازم جانبی: کف سر مخزن آب: 330ml

جزئیات کامل ما کوسه Klik n’ تلنگر S6003UK Steam Mop نقد و بررسی

4. Dupray شسته و رفته و تمیز کننده بخار

یک کاره سیلندر بخار شوی برای همه موقعیت های

Dupray Neat Steam Cleaner

به دنبال بیشتر شبیه به نوع محصول است که شما ممکن است پیدا کردن در فروشگاه های اپل مکعب Dupray شسته و رفته و تمیز کننده بخار است neatest بخار شوی که ما بررسی کرده ایم. خوشبختانه فراتر از آن سفید براق بیرونی این هم عالی سیلندر بخار شوی که کشتی ها با تمام لوازم جانبی که شما نیاز به مقابله با طیف وسیعی از مشاغل در اطراف خانه.

لمس آن را روی حیله و تزویر برای پر کردن مخزن آب اگر چه در 1.6-لیتر شما باید برای پر کردن آن را بیش از حد اغلب. Dupray می گوید که این مخزن به اندازه کافی به شما را از طریق 50 دقیقه از تمیز کردن است که به اندازه کافی برای مقابله با یک کار بسیار دشوار و یا برای تمیز کردن یک منطقه بزرگتر مانند یک طبقه بیشتر به طور منظم.

از همه مهمتر, این بخار شوی انجام یک کار عالی در همه ما آزمون: آن را به سرعت تمیز طبقه حذف شده رب گوجه فرنگی از یک کانتر آشپزخانه به ارمغان آورد تزریق به بهترین حالت آن حذف رسوبات از یک صفحه نمایش و ساخته شده فر نگاه نزدیک به جدید. این تمیز کننده آیا از این همه بدون ترک سطوح بیش از حد مرطوب در پایان.

در دسترس برای قیمت Dupray شسته و رفته و تمیز کننده بخار است یک انتخاب بزرگ اگر شما نیاز به یک ابزار برای تمام انواع کار از تصفیوی به جزئیات کار بر روی کاشی. آهسته گرم کردن بار و نیاز به صبر کنید 20 دقیقه بین جایگزینی واقعی فقط جنبه های منفی اما آنها آسان به بخشش و عفو در چنین یک محصول با کیفیت.

بخار شوی نوع: سیلندر, تمیز کننده بخار ابعاد: 260 x 260 x 230 میلی متر 4kg, لوازم جانبی: کف سر با سه میکرو پد دستی با نازل میکرو پوشش جزئیات و خشک کن لاستیکی نازل برنجی قلم مو و پنج برس کوچک دو فرمت لوله و میکرو پارچه و عطر دیسک مخزن آب: 1.6-لیتر

جزئیات کامل ما Dupray شسته و رفته و تمیز کننده بخار نقد و بررسی

5. کوسه آسانسور-دور 2 در 1 بخار جیب Mop S3901

نشسته کف شوی و بخار شوی دستی همه در یک

Shark Mop 8

اگر شما بعد از دستی بخار شوی برای مقابله با همه چیز را از کف و کانتر برای اثاثه یا لوازم داخلی و ملات کوسه آسانسور-دور 2 در 1 بخار جیب Mop S3901 است یک انتخاب خوب است. این بخار شوی همه کاره می آید به عنوان یک راست mop با یک واحد دستی که کلیپ خارج از بدن است.

این شامل یک مجموعه بزرگ از ابزار طراحی شده از جمله یک گروت-برس شستشو با بخار جت در وسط تخت اسکرابر پیوست فرش groomer و دو طرفه چند منظوره تمیز کردن mop جیب. آن را پاک کارآمد ساخت کار نور grubby کاشی و fusty فرش.

پاک کننده را در 300 میلی لیتر مخزن خوب است برای 15-20 دقیقه از بخار بر روی پایین ترین تنظیمات و یا نیمی از آن در حداکثر اسکراب تنظیم. یک مزیت واقعی است که آن را با استفاده از شیر آب به تنهایی برای بخار کردن خاک و از بین بردن نیاز به خرید گران مواد شوینده.

بخار شوی نوع: کف شوی بخار و دستی ابعاد: 1295 x 170 x 310 میلی متر, لوازم جانبی: نازل متمرکز کننده تخت اسکرابر فرش گلایدر پنجره بیش از حد جزئیات برس مخزن آب: 300 میلی لیتر

جزئیات کامل ما کوسه آسانسور-دور 2 در 1 بخار جیب Mop S3901 نقد و بررسی

6. Russell Hobbs نپتون چندکاره Steam Mop

همه کاره و خوب-قیمت کف شوی بخار و دستی all-in-one

Russell Hobbs Neptune Multifunction Steam Mop

اگر چه Russell Hobbs نپتون چندکاره Mop بخار در درجه اول یک mop بخار آن می تواند تبدیل به یک دستی مدل برای مقابله با برخی از مشاغل کوچک – هیچ بد با توجه به قیمت بودجه. قیمت کمی منعکس در کیفیت ساخت با استفاده از این مدل احساس لمس ارزان و کمی شل و ول به عنوان یک mop اما آن را نشانی از یک کار مناسب و معقول و همه جانبه است.

ابتدا Russell Hobbs نپتون چندکاره Mop بخار استفاده می شود برای تمیز کردن کف و متوجه شدیم که این مدل پنجه طبقه کاشی کاری و کف پوش لمینیت خوب, اگر چه آن را به سمت چپ آنها را کمی مرطوب با برخی از متن را که ما مجبور به پاک کردن با یک پارچه تمیز و در پایان. این شد یک کار سریع, و ما می توانیم ببخش این مسئله جزئی در این قیمت.

در حالت دستی شما می توانید طیف وسیعی از لوازم جانبی بیش از حد برای مقابله با همه چیز را از دوغاب به ویندوز. در آزمایش ما نشان داد که تزريق آورده بود به آن بهترین و راسل هابز نپتون چندکاره Mop بخار تمیز کردن مبل, اما آن را تلاش برای پاک کردن لکه از فرش. پاک کننده نیز تلاش برای حذف سوخته-در روغن از فر.

وجود دارد بزرگتر و بهتر تمییز اما هیچ چیز دیگری واقعا در این قیمت. اگر شما در بودجه تنگ و یا فقط می خواهید چیزی برای استفاده گاه به گاه این یک انتخاب بزرگ است.

بخار شوی نوع: کف شوی بخار و دستی ابعاد: 11150 x 250 x 310 میلی متر, 2.3 کیلوگرم لوازم جانبی: Floorhead و اثاثه یا لوازم داخلی پد فرش گلایدر پنجره/اثاثه یا لوازم داخلی و زداینده ابزار جزئیات و جت نازل شکاف و دور برس مخزن آب: 350 میلی لیتر

جزئیات کامل ما Russell Hobbs نپتون چندکاره Steam Mop

نحوه خرید مناسب بخار شوی برای شما

که بخار تمیز کننده شما باید به خرید خواهد شد تا حد زیادی بستگی دارد آنچه شما می خواهید به استفاده از خود را پاک کن ، این راهنمای سریع باید به شما کمک کند تصمیم می گیرید.

 • خرید کف شوی بخار اگر شما فقط می خواهید برای تمیز کردن کف. آنها بهترین ها را برای طبقات سخت اما برخی از آنها مفید برای زایش تا فرش و بلند کردن لکه های بیش از حد. آنها به طور کلی ارزان تر از 2-in-1 بخار مبس (مبس) که می توانید به یک حالت دستی برای کارهای دیگر.
 • خرید 2-در-1 steam mop اگر شما می خواهید برای تمیز کردن کف و سطوح دیگر. این بیشتر از همه کاره بخار مبس (مبس) می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان دستی به عنوان, و آنها به طور معمول با یک انتخاب ابزار مناسب برای مشاغل مختلف. این به این معنی شما می توانید مقابله با تاپس آشپزخانه, حمام, کاشی, پرده, و مقدار زیادی بیشتر در کنار – همه با یک دستی پاک کن.
 • خرید سیلندر بخار شوی اگر شما در پیدا کردن درست بخار مبس (مبس) بیش از حد سنگین. در حالی که برخی از بزرگ سیلندر بخار پاک کننده ها سنگین تر هستند به طور کلی این واقعیت است که آنها بر روی چهار چرخ معنی آنها آسان تر به پس زدن دهنه اسب در مورد. بیشتر انجام همه چیز همان 2-در-1 steam mop انجام خواهد شد, در حالی که بسیار جمع و جور مدل ها وجود دارد که شما می توانید حمل بر روی شانه خود را.

دیگر تفاوت کلیدی این است که سیلندر بخار پاک کننده دیگر را برای دریافت آماده – به طور معمول چند دقیقه – اما مزایای دیگر در حال اجرا بار و کمتر به پر کردن. برخی حتی می تواند صدر به عنوان شما پاک, بنابراین شما لازم نیست که برای خاموش کردن جارو به رفتن نگه دارید.

باید به شما استفاده از مواد شوینده همراه با بخار پاک می شود ؟ بخار پاک کننده ها مجبور به استفاده از مواد شوینده و استفاده از آب تمیز و بخار آب به تنهایی برای پاک کردن لکه ها. این باعث می شود آنها را بیشتر به آرامی پاک کننده ها در برخی از توجه به عنوان شما لازم نیست که به استفاده از مواد شیمیایی خشن برای حذف لکه های سمج. است که می گویند که شما نباید استفاده از مواد شیمیایی در راه طبیعی است. برای مثال برای تمیز کردن کف و سطوح با استفاده از سنتی به مواد شوینده و ضد عفونی کننده حس می کند اگر چه شما می توانید و سپس با استفاده از یک تمیز کننده بخار پس از آن برای برخورد با برخی از لکه ها. شما هنوز هم باید تمیز, تمیز کردن محصولات برای عمیق ترین پاک اجازه بخار شوی رسیدگی عمیق تر شغل.

است مخزن اندازه مهم است ؟ بزرگتر مخزن آب دارید دیگر بخار تمیز کننده می تواند تمیز نگه دارید. این مهم است که در برخی از مدل های دیگر. بسیاری از مدل های قابل تعویض آب مخزن است که شما می توانید و تا زمانی که شما می خواهم. این آنهایی که حرارت آب که خود را حذف شده از یک مخزن به طور موثر به شما مداوم تمیز کردن. برای این مدل به اندازه تانک نیست بنابراین مهم است که شما می توانید آب هنگامی که شما به آن نیاز دارید. اگر شما از یک تمیز کننده با یک ساخته شده در مخزن که در آن همه از آب گرم است در همان زمان شما باید به یک cool-down time (تا 20 دقیقه یا بیشتر) قبل از اینکه شما می توانید دوباره پر کردن و دوباره از آنها استفاده کنید. برای این مدل آن مهم است که یک زمان در حال اجرا است که در گذشته برای طول کار شما به طوری که شما مجبور به توقف در وسط تمیز کردن.

چه لوازم جانبی نیاز دارم ؟ بخار پاک کننده نوار مستقل بخار مبس (مبس) را با انواع فایل های پیوست برای مشاغل مختلف. تا حد زیادی این وجود به وظایف خاص آسان تر است. هر یک از لوازم جانبی این نسخهها کار میکند با تغییر نحوه بخار است که کارگردانی مانند نازک نازل به کمک فشار بخار نسبت به کاشی تزریق و یا با ارائه یک ابزار برای کمک به تمیز کردن مانند یک سیم قلم مو برای تمیز کردن فر. ابزار می تواند هر دو را انجام دهد مانند برس اثاثه یا لوازم داخلی که هدایت بخار بیش از یک منطقه گسترده تر و به شما می دهد یک قلم مو به تحریک کردن اثاثه یا لوازم داخلی و نرم کردن خاک. هنگامی که شما خرید یک بخارشوی شما باید فکر می کنم در مورد کارهایی که می خواهید انجام دهید و مطمئن شوید که شما انتخاب مدل مناسب و لوازم جانبی.

شما می توانید با استفاده از بخار شوی را در تمام سطوح? بخار به طور کلی امن برای استفاده بر روی اکثر سطوح اما چند استثنا وجود دارد به این. همانطور که شما در حال استفاده از آب با استفاده از یک تمیز کننده بخار در یک unsealed سطح توصیه نمی شود. و سطوح است که ممکن است واکنش نشان می دهند به شدت به یک مقدار زیادی از آب مانند چوب جامد کف ممکن است مناسب به عنوان شما می توانید از تورم.

وضعیت بدتر است اگر شما اعمال می شود بخار به طور مستقیم به سطح بلکه امر با بخار مبس (مبس). اگر چه mop سر جذب خواهد شد بسیاری از گرمای بخار, آنها هنوز هم می تواند بسیار مرطوب است که خوب است برای بسیاری از سطوح. برای برخورد با طبقات سخت توصیه می کنیم که شما خرید یکی از بهترین های ما سخت کف پاک کننده ها به جای.

می توانید یک تمیز کننده بخار کشتن اشکالات تخت? بخار یک راه موثر برای کشتن اشکالات تخت و تخم مرغ خود را با تشکر از درجه حرارت بالا اثبات کشنده است. اگر شما نگران در مورد هجوم و سپس بخار تمیز کردن مبلمان نرم کمک می کند. مطمئن شوید که شما با استفاده از اثاثه یا لوازم داخلی پیوست و/یا تشک و لوازم جانبی برای تمیز کردن. شما باید به آرامی حرکت می کند بیش از این منطقه در نظر گرفتن حداقل 30 ثانیه قبل از حرکت بخار سر به منظور ارائه یک قتل دوز بخار. مطمئن شوید که شما پوشش تمام مناطق و فشار بخار سر به شکاف و اطراف تخت; برای تشک پوشش طرف و زیر هم.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر