بهترین دیزنی به علاوه نشان می دهد و فیلم به جریان راست در حال حاضر

دیزنی به علاوه میزبان یک گروه ترکان و مغولان کل محتوا از مارول, National Geographic و البته دیزنی. اما جایی که شما حتی شروع کنم ؟ ما باید برخی از پیشنهادات.

دیزنی+ درجه اول caters به مخاطبان و مانند آن کتابخانه کج در این جهت است. اگر شما به دنبال یک دلتنگ انفجار و یا خودتان را برای راه اندازی جنگ ستارگان ماراتن افزایش از اسکای واکر سر به خدمات در مارس 4 – دیزنی به علاوه مقدار زیادی از مطالب به روز نگه دارید اشغال شده است.

به شما صرفه جویی از aimlessly از پیمایش از طریق منوها در اینجا چند تا از بهترین نشان می دهد و فیلم است که شما می توانید در حال حاضر در دیزنی به علاوه.

مرتبط با: دیزنی به همراه نقد و بررسی


Avengers: Endgame

آن شده است یک سال پس از درگذشت ضربه سینما و این مسلما بهترین فیلم MCU تولید کرده است.

داستان در ادامه از بی نهایت جنگ که در آن Avengers شکست خورده بودند توسط تانوس (جاش برولین) یک شکست که دیدم نیمی از کهکشان محو از وجود است. آخر بازی می بیند ما قهرمانان را از دست داده و پراکنده را به باد اما با تشکر دوباره ظاهر Ant-Man (پل راد) آنها کشف راه را برای همه را اما نه بدون چند عوارض.

این یک ابرقهرمان فیلم لباس پوشیدن و به عنوان یک مدرن روز حماسه و لوله کشی چشمگیر اعماق, در حالی که همچنین تزریق رسیدگی با شوخ طبعی. آخر بازی است غنی پاداش و پیچیده شاهکار فیلمسازی از روسیه و برادران که به نحوی مدیریت به جای اسب و گله بزرگ فهرستی از شخصیت ها و داستان به ارائه رضایت بخش داستان است.

این Mandalorian

اگر شما پس از یک تکه از جنگ ستارگان که خارج از مسیر مورد ضرب و شتم قرار Mandalorian به احتمال زیاد شما با توجه به زمین. مراکز داستان در اطراف شخصیت عنوانی مزدور که هرگز خود را طول می کشد ماسک کردن به عنوان او می شود در فضل و می یابد خود را شکار.

این Mandalorian است دیزنی+ برک آوت آمار در میان مجموعه جذاب چشم انداز جنایی underworlds و کسانی که زندگی در حاشیه lawless بیرونی لبه در یک پست-Return of the Jedi جهان. نمره توسط لودویگ Göransson احساس می کند هر دو متفاوت و آشنا و اکشن برای زندگی نشان می دهد تلویزیون است که بسیار مناسب و معقول. شما به احتمال زیاد تبدیل به یک فوری فن نوزاد Yoda, شخصیت که birthed یک هزار و الگوهای رفتاری.

ادوارد قیچی

آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که ما در گذشته شاهد تیم برتون ادوارد قیچی. این باعث می شود ظاهر آن در دیزنی+ یک راه بسیار خوبی برای reacquainting خود را با این کلاسیک.

با بازی جانی دپ به عنوان قیچی یک پسر ایجاد شده توسط یک مخترع خارج از مرکز (Vincent Price) اما مخترع درگذشت قبل از او می تواند ایجاد ادوارد دست. زمانی که او گرفته در حومه خانواده همه چیز است که به دنبال گلگون برای ادوارد اما همه چیز به زودی یک به نوبه خود برای بدتر است.

این یک داستان است که به هیولای فرانکنشتاین و پینوکیو اما می آید با برتون احساس لطیف برای خارجی ها. در مکان های بسیار سرگرم کننده در دیگران آن را یکی از تیم برتون بهترین خلق.

جهان با توجه به Jeff Goldblum

چه کسی دوست ندارد Jeff Goldblum? اگر شما نمی, شما ممکن است به این نشنال جئوگرافیک سری a را از دست ندهید. برای بقیه از ما, آن را به یک لذت به تماشای دمدمی Goldblum کاوش جهان گسترده تر در اطراف او.

یک دوازده قسمت سری که می بیند Goldblum نگاه به تاریخ از افراد مانند کفش ورزشی, خالکوبی و rv ها. آن را سرگرم کننده اگر نه کاملا آموزشی سری که در آن جاذبه اصلی این است که تماشای Goldblum به انجام کاری خود را.

این Imagineering, داستان

این Imagineering داستان یک داستان در مورد قلب دیزنی است که بسیاری ممکن است آگاه است.

روایت Angela Bassett و کارگردان نامزد دریافت جایزه اسکار کارگردان لسلی Iwerks این شش قسمت سری طول می کشد در عمق نگاهی به تاریخچه و ایجاد چگونه والت دیزنی پارک به دست می آمد.

شروع با تولد اولین دیزنی لند و اقدام از طریق چندین دهه است که دیدن Imagineering تیم درگیر با معروف 1964 نمایشگاه جهانی در نیویورک گسترش به کشورهای مختلف و ایجاد های مختلف سواری (مانند دزدان دریایی کارائیب).

جالب آن نگاه کنید که چگونه فن آوری و خلاقیت گرد هم آمده اند برای ایجاد والت دیزنی چشم انداز دیزنی لند بودن “شادترین مکان روی زمین”.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر