حمام آهن با این نسخهها کار در اتحادیه می فرستد و در نامه ای به وزیر نیروی دریایی آماده برای دیدار با میانجی

داخل حمام, مین — اتحادیه به نمایندگی از اعتصاب کارگران تولید در داخل آهن با این نسخهها کار را با فدرال میانجی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 تیر 1399

داخل حمام, مین — اتحادیه به نمایندگی از اعتصاب کارگران تولید در داخل آهن با این نسخهها کار را با فدرال میانجی دوباره در روز سه شنبه.

این Machinists اتحادیه نیز نوشته اند به کری Kenneth Braithwaite برای روشن شدن این که آیا نیروی دریایی تایید استفاده از پیمانکاران فرعی یک کلید نقطه از مشاجره بین این شرکت و تولید آن کارگران است.

Machinists محلی S6 جمهور کریس Wiers معتقد کشتی سازی کرده است به تصویر کشیده نیروی دریایی به عنوان پشتوانه این شرکت subcontracting.

کارگران در ادامه اعتصاب 22 ژوئن در اختلاف است که با تمرکز بیشتر بر انعقاد قرارداد دست دوم, کار, قوانین و ارشد از دستمزد و مزایای. این شرکت پیشنهادی سالانه 3 درصد افزایش می دهد بیش از سه سال است.

این شرکت معتقد هدف آن است که به ساده استخدام پیمانکاران فرعی. پيمانكاران فرعي در حال حاضر مجاز تحت قرارداد.

بیشتر پیمانکاران فرعی مورد نیاز با وجود استخدام 1,800 کارگران در سال گذشته و دیگر 1000 کارگران در این سال به دلیل کشتی سازی کاهش یافته است پشت در تحویل کشتی های این شرکت اعلام کرد.

داخل حمام, آهن این نسخهها کار میکند و Machinists' محلی S6 را درگیر نیست در چهره به چهره مذاکرات پس از اعتصاب آغاز شد.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب