کیسه های مقرون به صرفه در فاینال فانتزی Yakuza و Resident Evil عناوین در فروشگاه پلی استیشن را در ژاپن فروش

فروشگاه پلی استیشن را در ژاپن فروش شرکت امروز با برخی از توافقات به حال در آمار بازی. در اینجا مختصر و مفید از فروش برجسته.

فروش یک جشن همه چیز در جهان از پلی استیشن بازی و وجود طیف گسترده ای از عناوین در ارائه. ما برداشت از برخی از بهترین.

مرتبط: بهترین بازی PS4 (مارس 2020) – 13 عناوین شما قطعا باید در مجموعه خود

Dark Souls III Deluxe Edition (بود £54.99 – در حال حاضر £12.99 – ذخیره 76%)

Dark Souls بسیار تاثیر گذار سری تخم ریزی کشت و دنباله ها و رقابت کپی از اصل 2011 عنوان شده است. و حتی آن را ایجاد خود را ‘Soulslike’ sub-نوع که به تعریف بسیاری از نسخه های جدید اخیرا آینده عنوان Mortal پوسته.

در حال حاضر شما می توانید ذخیره کنید و 76 درصد در Dark Souls III Deluxe Edition. ما به بازی چهار امتیاز ستاره در بررسی ما و به طور کامل بازی لذت می برد. این یک فرصت عالی برای آن را انتخاب کنید تا برای کاهش قیمت.

Devil May Cry HD Collection (بود £24.99 – در حال حاضر£12.99)

از Devil May Cry HD Collection کامل نیست اما £12.99 قیمت برای دو اکشن کلاسیک بازی ها (و یکی از ناامید کننده یکی نیست به استشمام شود.

این پیشنهاد ممکن است برای کسانی که به دنبال یک نوستالژی ضربه و یا افرادی که هرگز بازی Devil May Cry اولین بار دور از ذهن نیست رنج مورخ گرافیک برای انجام این کار در حال حاضر. چرا که در حالی که یک ‘HD Remaster’ وعده داده است همه چیز هنوز هم نگاه بسیار مورخ. این واقعیت است هر چند که این یک راه عالی برای گرفتن دو بازی کلاسیک.

مرتبط با: تناسب اندام بهترین بازی های 2020 – عناوین بالا برای جا ماندن در خانه

ما منتقد توضیح داد: “دو بازی بزرگ, پس, اما HD remasters? نه آنقدر. تنها چند هفته پس از سایه کلوسوس مطرح نوار برای بازسازی و remasters, Capcom به یاد ما چقدر برزخ-نوار پایین که نوار می توانید بروید. حداقل ما می تواند امیدوار بود که مناسب HD update آوردن تصاویری کمی نزدیک تر به دوران مدرن است. اما چگونه در مورد یک چشم انداز کاملا جدیدی, از بین بردن محدودیت های 17 ساله تکنولوژی و دادن دانته اتاق به ذبح شیاطین خود را در راه شیک و یک بار بیشتر ؟ بعد از همه این کار را برای کپکام در روز با رزیدنت ایول است. نمی دانته سزاوار است که نوع TLC?”

Final Fantasy 15

Final Fantasy XV Royal Edition (بود £29.99 – در حال حاضر £14.99)

با فاینال فانتزی 7 بازسازی داغ کردن مطبوعات فاینال فانتزی یکی از صحبت در مورد بازی های سری از لحظه ای. این پیشنهاد در Final Fantasy XV Royal Edition یک راه عالی برای پرش در برای کمتر یا کیسه یکی دیگر از نقطه ورود به حماسه JRPG.

Final Fantasy XV بود و بسیار لذت بخش بازی در آزادی بودند و ما هیجان زده به آن را ببینید spruced تا در Royal Edition.

گزیده ای از بررسی اصلی ما می خواند: “همه معایب آن – خطرناک دوربین کمبود سیاه چال نجات, نقاط, سحر و جادو, سیستم, سازی عجیب-ساختار طرح – Final Fantasy 15 بهترین single-player Final Fantasy در یک دهه. این سیستم جدید مبارزه با بیشتر عمل گرا اما هنوز هم جای تعجب تاکتیکی در حالی که تمرکز جدید بر روی open-world اکتشاف به ارمغان می آورد بازی و جهانی خود را به زندگی است. کهنه با شخصیت انتخاب و علاقه آن را به یک RPG که در آن زمان خوب نگه دارید نورد پایین جاده ها است.”

Resident Evil 2 Deluxe Edition (بود £44.99 – در حال حاضر £19.99)

دیگر ارزش بازسازی های رزیدنت ایول 2 Deluxe Edition یک شاهکار ترسناک بقا. این مجموعه ممکن است از دست داده اند و راه خود را در زمان از اوایل گردش اما این بازسازی شد بازگشت به فرم. در حال حاضر شما می توانید خودتان آن را برای فقط £19.99.

ما منتقد گفت: “Resident Evil 2 Remake توسط یک survival horror پیروزی برای کپکام. این ترجمه در سال 1998 اصلی بر روی سخت افزار های مدرن با تجربه ای که احساس تازه و هیجان انگیز و کاملا وحشتناک به بازی.”

Resident Evil 2 Review

برای اطلاعات بیشتر از فروشگاه پلی استیشن را در ژاپن فروش به فروشگاه پلی استیشن سایت به فهرست کل مجموعه است.

مرتبط: بهترین رزیدنت ایول همیشه در خط بعدی برای بازسازی – گزارش

متاسفانه جدیدتر Resident Evil 3 بازسازی شامل نمی شده است در در فروش, اما ما به شما یافت برخی از صرفه جویی های بزرگ در این بازی به هر حال. نگاهی به شرح زیر است…

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر