B-1 بمب افکن های قطار برای راه اندازی برد بلند ضد کشتی موشک بیش از دریای سیاه

نبود یک پرواز معمولی.

دو B-1B Lancers از 28 بمب بال در Ellsworth پایگاه نیروی هوایی, داکوتای جنوبی مشخص شده خود را در اولین پرواز با اوکراین Su-27 Flankers و MiG-29 Fulcrums هفته گذشته بیش از دریای سیاه. در همان زمان دوربرد و بمب افکن ها نیز آموزش دیده در راه اندازی برد بلند ضد کشتی, موشک, شناخته شده به عنوان LRASM ایالات متحده نیروهای هوایی اروپا-آفریقا مقامات روز دوشنبه گفت:.

جزئیات بعدی: ارتش دامپزشک مجلس: فراخوانی قیام, قانون اعزام فعال-سربازان وظیفه به شورش

“ظهور نزدیک نظیر رقبا و افزایش تنش بین ناتو و دشمنان ما به ارمغان آورده است ضد کشتی با قابلیت بازگشت به خط مقدم anti-surface warfare ماموریت برای خدمه بمب افکن داد.” سرهنگ تیموتی آلبرشت از USAFE را 603rd عملیات های هوایی مرکز.

“LRASM نقش مهمی در تأمین نیروی دریایی ایالات متحده دسترسی به کار در هر دو باز اقیانوس و شمالي محیط به دلیل افزایش توانایی تبعیض بین اهداف از محدوده طولانی” Albrecht, همچنین این هواپیمای بمب افکن نیروی کار mission planner گفت: در آزادی. “با افزایش تهدیدات دریایی و بهبود خود را از ضد-دسترسی/منطقه انکار زیست محیطی سلاح این یواشکی های ضد کشتی و موشک های کروز را فراهم می کند کاهش خطر ابتلا به حمله به دارایی های با نفوذ و شکست پیچیده دشمن درجه-سیستم های دفاع.”

مقامات اخیرا گفته Military.com که تمرین استقرار LRASM بخشی از گسترده تر نیروی هوایی اعتصاب سراسری چشم انداز: به عنوان بخشی از ماموریت خود را به “تنظیم مجدد” برای B-1 ناوگان خدمات است که نه تنها ساخت آن مافوق صوت سنگین بمب افکن بیشتر قابل رویت با چند پرواز در سراسر جهان آن را نیز به عادت داشتن آنها عمل stand-off دقت حملات-به ویژه در اقیانوس آرام — سیگنالینگ چشمگیر محوری سال های پس از پرواز پشتیبانی هوایی نزدیک ماموریت در خاورمیانه است.

در طی یک شبیه سازی شده اعتصاب خدمه “را انتخاب کنید اسمی هدف و سپس آنها را به انجام برخی از ماموریت برنامه ریزی و پرواز را از طریق یک منطقه است که آنها قادر به نگه دارید که هدف در معرض خطر در محدوده” مسلح ، ژنرال جیم داوکینز جونیور فرمانده هشتم نیروی هوایی و مفصل-اعتصاب سراسری مرکز عملیات در Barksdale Air Force Base, لوئیزیانا در مصاحبه ای گفت: در اوایل این ماه.

پرواز بیش از دریای سیاه با همتایان اوکراین گنجانیده ترکی KC-135s در علاوه بر این به هواپیما از لهستان و رومانی و یونان و شمال مقدونیه برای “long-range بلند مدت استراتژیک #BomberTaskForce ماموریت در سراسر اروپا و دریای سیاه در منطقه” USAFE توییتی.

آخرین ادغام تمرینات بیش از اروپای شرقی را رفته اند.

در دوشنبه, روسیه, وزارت دفاع اشاره به چشم انداز مثبت در ناتو و ایالات متحده فعالیت در منطقه به عبارتند از: ب-1-ترانزیت از طریق Sea of Okhotsk در 22 مه و در نزدیکی شبه جزیره کامچاتکا در ماه گذشته.

سرهنگ-ژنرال سرگئی Rudskoy رئیس اصلی عملیاتی اداره روسی ستاد گفت: آمریکا پرواز هواپیماهای بمب افکن در کنار ناتو و شرکای “شدت افزایش یافته است” در طول چند هفته گذشته است.

“استراتژیک بمب افکن به پرواز در مه #B1B همراه کامچاتکا و در پنج جمله پرواز ثبت شد” وزارت دفاع گفت: در توییتر. Rudskoy همچنین با اشاره به اولین-همیشه ب-1-پرواز بیش از اوکراین که باعث نیروی هوایی روسیه Su-27 و Su-30SM به تقلا و رهگیری بمب افکن است.

هنوز هم به عنوان یک “استراتژیک” بمب افکن های لنسر در اصل طراحی شده به عنوان یک بمب افکن های هسته ای با یک ماموریت برای پرواز در ارتفاع کم رخنه به خاک دشمن به منظور جلوگیری از اتحاد جماهیر شوروی هشدار دهنده راداری. اما در انطباق با کاهش سلاح های استراتژیک پیمان بار-هسته ای بمب افکن شده است خلع سلاح از سلاح های هسته.

داوکینز گفت: کشورها باید انتظار بیشتر از بمب افکن های نیروی کار ماموریت.

کوتاه تر پرواز-با دو تا سه بمب افکن — یکسان نیست به عنوان یک استقرار و نیز بخشی از پنتاگون بزرگتر “نیروی پویا استخدام” استراتژی نظامی واحد برای تست چگونه nimbly آنها می توانند حرکت از جایی به جای او گفت:.

“وجود دارد فقط خیلی از بزرگتر سیگنال فرستاده شده با یک بمب افکن با بیش از یک زن و شوهر از [F-16 Fighting شاهین],” داوکینز گفت. “این درست است که آنچه در آن است.”

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: بمب افکن را در مرکز صحنه در نیروی هوایی نیروی جدید استخدام استراتژی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر