B-1 بمب افکن ممکن است به ما قدرت نظامی در اقیانوس آرام

نیروی هوایی B-1B Lancer بمب افکن است که در مورد به حرکت به جلو و مرکز در ارتش ایالات متحده را قدرت-طرح ماموریت در اقیانوس آرام.

به عنوان بخشی از ماموریت خود را به “تنظیم مجدد” برای B-1 ناوگان نیروی هوایی است که نه تنها ساخت بمب افکن های مافوق صوت خود را بیشتر قابل رویت با چند پرواز در سراسر جهان آن را نیز به عادت داشتن آنها عمل stand-off دقت حملات در اقیانوس آرام چشمگیر محوری سال های پس از پرواز پشتیبانی هوایی نزدیک ماموریت در خاورمیانه است.

جزئیات بعدی: HOPSEC: آبجو امتیاز برنامه می تواند مطرح نظامی تهدید امنیتی

این “چیز خوب در مورد B-1 است که آن را ادامه می دهند [این دوربرد ضد کشتی موشک] و آن را کاملا مناسب برای تئاتر اقیانوس آرام” مسلح ، ژنرال جیم داوکینز جونیور فرمانده هشتم نیروی هوایی و مفصل-اعتصاب سراسری مرکز عملیات در Barksdale Air Force Base, لوئیزیانا گفت: در مصاحبه روز سه شنبه.

“نه تنها ما بازنشانی هواپیما ماموریت-قابلیت نرخ و آموزش انجام می شود برای هواپیماهای ما نیز بازنشانی چگونه ما را استخدام هواپیما به دریافت بیشتر نسبت به قدرت های بزرگ رقابت چین با ملی, استراتژی دفاع” اضافه شده داوکینز که پشتیبانی از warfighting هوا جزء به ایالات متحده استراتژیک فرماندهی و همچنین عملیات در نیروی هوایی اعتصاب سراسری فرمان.

با توجه به 2018 امنیت ملی “چین یک رقیب استراتژیک با استفاده از درنده اقتصاد برای ارعاب همسایگان خود در حالی که militarizing امکانات در دریای چین جنوبی است.”

سابق نیروی هوایی, منشی, هدر ویلسون اعلام کرد که چین تبدیل به “یک قدم زدن تهدیدی برای نیروی هوایی ایالات متحده به دلیل سرعت خود را نوسازی” در منطقه است.

پنتاگون استراتژی اولویت بازداری دشمنان با انکار خود را به استفاده از زور در وهله اول.

که یکی از دلایل چهار بمب افکن از Dyess پایگاه نیروی هوایی در تگزاس راه اندازی شده است از اندرسن پایگاه نیروی هوایی گوام برای گشت در سراسر شرق و جنوب دریاهای چین از ماه مه 1, با توجه به نیروی هوایی رسانه های اجتماعی پست. این بمب افکن مستقر اندرسن پس از خدمات خود را به حالت تعلیق مداوم بمب افکن ماموریت حضور در اقیانوس آرام برای اولین بار در 16 سال است.

در طی یک شبیه سازی شده اعتصاب خدمه “را انتخاب کنید اسمی هدف و سپس آنها را به انجام برخی از ماموریت برنامه ریزی و پرواز را از طریق یک منطقه است که آنها قادر به نگه دارید که هدف در معرض خطر در محدوده” داوکینز گفت.

پشتیبانی نزدیک هوایی B-1 را از ماموریت های اصلی در سال های اخیر بسیار مهارت های مختلف مجموعه ای از “تیراندازی بن بست سلاح مانند JASSM-ER و LRASM” او با اشاره به برد بلند ضد کشتی موشک و مشترک هوا به سطح ایستادگی کردن موشک-تمدید دامنه.

در حالی که داوکینز نمی خواهد به جزئیات چگونه خدمه در حال انجام عمل اجرا می شود در اقیانوس آرام غیر هسته ای B-1s خال خال شده است به تازگی حمل هوایی مشترک به سطح ایستادگی کردن موشک.

عکس های به تازگی نوشته شده در DVIDS ارتش ایالات متحده را, چند رسانه ای, توزیع, وب سایت نشان می دهد Dyess’ 9 اعزامی بمب اسکادران هواپیما تعمیر و نگهداری واحد سلاح خدمه بارگذاری یک JASSM به شکم یک هواپیما. ب-1 قادر به حمل 75,000 پوند-5000 پوند بیشتر از B-52 Stratofortress — هر دو دقت هدایت و متعارف بمب.

این JASSM جدیدتر نوع JASSM-ER بالاتر بقای رای دادن — به این معنا که کمتر احتمال دارد به شناسایی و به ضرب گلوله — با توجه به کم قابل رؤیت فناوری گنجانیده شده معمولی هوا-به-زمین دقت موشک هدایت شونده. گفته شده است که طیف وسیعی از حدود 600 مایل در مقایسه با 230 مایل رسیدن به JASSM با توجه به درایو.

این LRASM یک نیروی دریایی موشکی یکپارچه در هر دو B-1 و F/A-18 سوپر هورنت است قادر به مستقل تعیین و پیگیری اهداف در حالی که اجتناب از نیروهای خودی.

دقت هدایت شونده ضد کشتی بست موشک برای اولین بار در آزمایش B-1 در ماه اوت سال 2017. تک B-1 می تواند تا 24 LRASMs یا همان تعداد JASSM-ERs. این موشک های LRASM زمانی اوایل توانایی های عملیاتی در این بمب افکن در سال 2018 است.

وسعت گسترده ای از اقیانوس آرام هستند که به خوبی مناسب برای آموزش با این نوع از موشک های داوکینز توضیح داد. Stateside محدوده که ممکن است کمبود آبهای سطحی و یا به اندازه کافی فاصله بین دو نقطه بسته به موقعیت نمی تواند همیشه جای نیازهای خدمه بمب افکن های آموزشی با این سلاح های دوربرد است.

همچنین “[هنگامی که] ما استقرار مثلا به گوام از [ایالات متحده] و رفتن به اقیانوس آرام, آن اجازه می دهد تا ما را به انجام برخی از ادغام با متحدان ما و همچنین به عنوان ورزش command-and-control … و همچنین اجازه می دهد تا ما را به تمرین ما بلند مدت پرواز و کار با تانکر,” او گفت:.

قبل از Dyess استقرار یک B-1 از 28 بمب بال در Ellsworth پایگاه نیروی هوایی, داکوتای جنوبی, پرواز 30 ساعت پرواز رفت و برگشت به ژاپن در اواخر ماه آوریل است. وجود دارد و این عمل در کنار شش U. s. Air Force F-16 Fighting شاهین هفت ژاپن هوایی نیروی دفاع F-2s و هشت JASDF F-15s بیش از Draughon محدوده نزدیک میسوا اقیانوس آرام نیروی هوایی گفت: در یک نسخه.

پرواز بود و بخشی از نیروی هوایی جدید غیر قابل پیش بینی استقرار آزمایش تست خدمه’ چابکی در هنگام ارسال سنگین هواپیماهای نیروهای در سراسر جهان از نیاز به بهبود بمب افکن’ deployability رای نیز بسیار مهم داوکینز گفت.

ماموریت-قابلیت نرخ اشاره به چگونه بسیاری از هواپیماهای در حال خدمت در یک زمان معین. ب-1 بوده است آهسته و ثابت مسیر بهبود نرخ آن-که نشانگر حدود 50 ٪ — پس از شکسته شدن توسط back-to-back ماموریت در بیابان ها گفته اند.

ب-1 می تواند تبدیل به چهره اقیانوس آرام برای آینده قابل پیش بینی داوکینز گفت.

“ما می خواهیم … به غربت linebacker اگر شما خواهد شد به خصوص در اقیانوس آرام,” او گفت:, و اضافه کرد که ماموریت می تواند همچنین هموار کردن راه برای ترکیب hypersonic سلاح به بمب افکن آرسنال.

در ماه اوت نیروی هوایی ثابت آن تبدیل می لنسر به برگزاری بیش مهمات است اولین گام به سوی آن حمل hypersonic سلاح بر روی کامپیوتر کاربر.

ژنرال تیم ری از نیروی هوایی اعتصاب سراسری فرمان به حمایت B-1 به عنوان یک آینده hypersonic سلاح های پلت فرم.

“اساسا پیکربندی ما به دنبال خارجی است hardpoints است که می تواند به ما اجازه می دهد برای اضافه کردن شش درجه-راه اندازی سریع پاسخ سلاح [ARRW تلفظ “Arrow”] و پس از آن شما هنوز هم باید بمب خلیج که در آن شما می توانید حمل LRASM یا JASSM-ER” ری به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته. LRASM یا JASSM-ER نیز می تواند انجام شود از خارج به او اضافه شده است.

“آنها در انجام هر تست با hypersonic در B-1, اما که قطعا در ترکیب” داوکینز گفت.

اگر پیکربندی شده که با ظرفیت ترابری در آینده خواهد بود که “بسیار کمی از نیروی هوایی آینده هواپیما که آیا آن را JASSMs, JASSM-ERs و یا ترکیبی از آن و hypersonics,” او گفت:.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی F-35 تصادفات در Eglin; خلبان خارج با خیال راحت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>