استرالیا OKs دریایی سپاه استقرار در طول همه گیر

هزاران نفر از تفنگداران دریایی را به منطقه شمالی استرالیا است و حدود دو ماه بعد از برنامه ریزی شده اما آنها پناهگاه در محل هنگامی که وجود دارد برای کمک به جلوگیری از هر گونه گسترش این رمان coronavirus.

وزیر دفاع علامت Esper گفت: استرالیا تایید دریایی نیروی چرخشی-داروین به ادامه. استرالیا در ماه مارس منع اکثر اتباع خارجی از ورود به کشور با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. در حال حاضر تفنگداران دریایی نیروی چرخشی که اعزام وجود دارد در بهار صادر شده است معافیت به سیاست.

تفنگداران دریایی را صرف 14 روز در قرنطینه هنگامی که آنها می رسند برای کمک به جلوگیری از هر گونه گسترش coronavirus.

مرتبط با: تفنگداران دریایی ممکن است به سختی از استرالیا در فصل مرطوب با تشکر از استقرار تاخیر

سخنگوی دریایی سپاه, نیروهای اقیانوس آرام کاهش یافته است به آنچه واحد را شامل می شود و یا اینکه هر گونه برنامه ریزی شده تمرینات لغو خواهد شد با توجه به همه گیر. هزاران نفر از کالیفرنیا و هاوایی-بر اساس تفنگداران دریایی — همراه با MV-22 Osprey tiltrotor هواپیما AH-1Z Viper و UH-1Y Venom هلیکوپتر و RQ-21 بزور و با تهدید هواپیماهای بدون سرنشین — برنامه ریزی شده بودند برای اعزام به داروین در این بهار.

“ما همچنان به همکاری نزدیک با نیروی دفاع استرالیا … در نیروی ترکیب بندی و برنامه ریزی آموزش” بیانیه ای از دستور گفت.

دریایی سپاه اعلام کرد در ماه مارس است که سالانه شش ماه چرخش خواهد بود با تاخیر بیش از coronavirus بحران است. بیش از 5000 نیروهای ایالات متحده باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس از جمله 434 تفنگداران دریایی.

تصمیم به ادامه کار با چرخش بر اساس استرالیا رکورد در مدیریت اثرات ویروس و همچنین به عنوان خدمات را پایبندی به یک دو هفته ای قرنطینه زمانی که واحد رسید, جایی, جدید, با توجه به دریایی سپاه, نیروهای اقیانوس آرام.

“دریایی سپاه متعهد به حصول اطمینان از سلامت و ایمنی نیروهای خود و مردم استرالیا از جمله محلی و جوامع بومی” این سرویس در بیانیه ای گفت.

استرالیا قادر به پهن کردن آن coronavirus منحنی به سرعت و در حال حاضر در روند کاهش محدودیت. این کشور که دارای جمعیت حدود 25 میلیون نفر تا به حال کمتر از 6,800 تایید coronavirus موارد و 97 مرگ و میر.

این کشور استرالیاست که در آن تفنگداران دریایی اعزام شده دیده می شود برخی از استرالیا کمترین COVID-19 نسبت به دولت داده است.

تفنگداران دریایی به طور معمول اعزام به داروین در طول فصل خشک. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا تاخیر در استقرار در حال حاضر می تواند گسترش به منطقه مرطوب و فصل است که به طور معمول اجرا می شود از نوامبر تا آوریل است.

که می تواند طوفان های سنگین, بارش رطوبت بالا و درجه حرارت در 90s.

این قرار بود به مناسبت سال دوم دریایی نیروی چرخشی-داروین آمار کامل آن از 2500 نفر چرخش است. Leathernecks شده اند و استقرار وجود دارد برای تقریبا یک دهه ساخت تا از یک شرکت به یک کامل, دریایی, هوایی-زمینی, نیروی کار.

چرخش یک قطعه بزرگ از خدمات شیفت به منطقه آسیا و اقیانوس آرام است و با توجه به سرویس های جدید فرصت های آموزشی با همکاران وجود دارد.

این سال را به تاخیر نمی گذارد هر آینده چرخش پایین زیر با توجه به دریایی سپاه, نیروهای اقیانوس آرام.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب: چین Antics ها “تغییر بازی” برای نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی 4-ستاره می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de