استرالیا و زلاند نو برگزار شد سحر روز آنزاک vigils از انزوای خود وآمد در روز شنبه به افتخار نیروهای مسلح خود را به عنوان راهپیمایی لغو شد و مراسم به روی عموم بسته شده با توجه به کوروناویروس.

به عنوان خورشید گل رز, نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio شد در میان کسانی که رعایت vigils در پایان خود وآمد در حالی که استرالیا رهبر اسکات موریسون با حضور رسمی کانبرا مراسم مجبور پشت درهای بسته.

“در این سال یک تهدید جدید چهره های همه ملل به عنوان تاثیر coronavirus عمیق تر در سراسر جهان” protocol wine studio گفت: از جلوی خانه اش.

در حالی که در کانبرا خدمات قبل از سپیده دم-که زنده پخش شد — استرالیا نخست وزیر موریسون در مقایسه با اختلال در اسپانیایی آنفولانزای همه گیر در سال 1919.

“ما روز آنزاک سنت قطع شده اند اما نه برای اولین بار” موریسون گفت: در طول مراسم در مراسم یادبود جنگ استرالیا.

“وجود دارد هیچ شهر راهپیمایی و یا راهپیمایی برای بازگشت جانبازان به دلیل استرالیایی بودند مبارزه با همه گیری آنفولانزای اسپانیایی,” او اضافه شده است.

“هر چند ما در خیابان ها خالی بودند بازگشت جانبازان بودند فراموش نکرده است.”

به عنوان نور صبح رسیده استرالیا همسایه برگزار شمع در خارج از خانه خود در سیدنی غربی که در آن کهنه سرباز جنگ ویتنام پیتر مك فارلين led کوچک حومه خدمات یکی از بسیاری از در نظر گرفتن محل در سراسر کشور.

“من نمی تواند به یاد داشته باشید آخرین باری که من از دست رفته سحر و خدمات پس از من تا به حال به یک در اینجا” 78 ساله به خبرگزاری فرانسه گفت در خارج از اینگلبورن صفحه اصلی.

او گفت که او “افتخار به عنوان پانچ” پس از تمام خیابان تبدیل به شروع Anzac روز اتمام صبح زود یادبود با یک شات از رم.

خشخاش-نسخه قابل چاپ ماسک

در حالی که رسمی یادبود بودند پشت درهای بسته برگزار شد, مردم رسیده به بازگشت و خدمات لیگ (RSL) که نشان دهنده جانبازان در استرالیا بپرسید که چگونه بهترین به مناسبت روز است.

“مردم بسیار فعال”, New South Wales, RSL اقدام رئیس جمهور ری جیمز به خبرگزاری فرانسه گفت “راه اندازی خود وآمد با خشخاش”.

روز آنزاک نشانه 1915 فرود از استرالیا و نیوزیلند نیروهای نظامی در گالیپولی در ترکیه و شبه جزیره در یک بد بخت جنگ جهانی اول علیه آلمان-حمایت نیروهای عثمانی.

برخی از 10,000 استرالیا و نیوزیلند نظامیان کشته شدند در شکست عملیات نظامی اما این شکل از دوستی نزدیک که متصل به دو کشور.

راه پیمایی ها و خاطرات به طور سنتی به مناسبت روز اما غایب بودند پس از دو سال نبرد برای کنترل گسترش COVID-19.

خشخاش-نسخه قابل چاپ ماسک زندگی می کنند جریان یادمانهای بسته های مراقبتی و حتی دیجیتال نوشیدن جلسات بودند کاهش جانبازان حس تنهایی در یک زمان سنتی رفاقت جیمز — که به خدمت در ویتنام — گفت.

“ما (معمولا) برود به ما مختلف آبیاری سوراخ بارها و یا باشگاه و ما لذت بردن از آمپول… شما بحث در مورد بار در حالی که شما در خدمت و صحبت شما در مورد کسی که گم شده در این سال است که وجود دارد در سال گذشته,” او گفت:.

“این رفتن به غم در این سال به دلیل ما نمی قادر خواهد بود به انجام این کار است.”

71 ساله که در خدمت سلطنتی استرالیا نیروی دریایی و پس از آن ذخایر برای یک ترکیب 46 سال گفت که او نمی خواهد از دست رفته در دو-تا-یک بازی سنتی ممنوع برای بقیه سال به دلیل مبالغ هنگفتی wagered در پرتاب دو سکه.

“بازی دو تا در اسکایپ — رسانه های اجتماعی واقعا خوب است — و همچنین با داشتن یک آبجو و یا یک اسکاچ یا دو” او گفت:.

اما یک گروه از استرالیایی ها هنوز به تجربه خدمات سنتی به عنوان 89 خدمه در کشور قطب جنوب پایگاه ایستاده بود و شانه به شانه در تنها قاره دست نخورده توسط ویروس.

“ایستگاه های ما هستند COVID-19 رایگان” استرالیا قطب جنوب, مدیر بخش کیم الیس گفت: از استرالیا.

“این واقعا نشاط بخشی قادر به نگاه و دیدن من expeditioners و کسانی که در استرالیا با هم به جشن روز آنزاک.”

اين مقاله از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im