آتلانتا شهردار: بدون نیاز به سرباز گارد ملی با وجود فرماندار سفارش

آتلانتا — شهردار آتلانتا گفت: با او موافق نیست با گرجستان فرماندار منظور بسیج گارد ملی در شهر خود را به عنوان یک افزایش در خشونت های سیاسی تبدیل شد صحبت کردن نقطه است.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ اعلام وضعیت اضطراری در روز دوشنبه و مجاز فعال سازی تا 1000 سرباز گارد پس از یک آخر هفته خونین در آتلانتا پنج کشته به جا گذاشت از جمله 8 سال.

گارد نیروهای پشتیبانی را در سایت از جمله کنگره و فرمانداری در عمارت آزادی تا دولت منابع اجرای قانون برای گشت زنی در مناطق دیگر با توجه به بیانیه ای از کمپ ، هیچ قابل مشاهده حضور نیروهای گارد در هر دو سایت صبح روز سه شنبه.

“تظاهرات مسالمت آمیز بودند ربوده شده توسط جنایتکاران خطرناک مخرب دستور کار است. در حال حاضر بی گناه گرجی در حال هدف قرار داده و سمت چپ برای مرده” جمهوریخواه فرماندار گفت.

اما شهردار Keisha لنس پایین گفت: کمپ صادر سفارش خود را بدون پرسیدن اگر شهرستان نیاز به کمک اضافی. این شهر قبلا هماهنگی با دولت گرجستان گشت و “در هیچ زمان و در آن ذکر شده است که هر کسی احساس وجود دارد که نیاز به گارد ملی به در آمده است,” او گفت: ABC “صبح به خیر آمریکا”.

Nikema ویلیامز رئیس حزب دموکرات گرجستان به نام کمپ تصمیم بی پروا. منتقدان از جمله mobilizations باید گفت که استقرار نیروهای نظامی در غیر این صورت آرام خیابان های شهر می تواند به تحریک خشونت بیشتر ،

“انتخاب خود برای استقرار نیروهای گارد ملی برای امروز خودخواه هدف ظالمانه است و به خطر انداختن زندگی” او در بیانیه ای گفت.

اما حزب جمهوری خواه در کنگره ایالات متحده Doug Collins گرجستان روز سه شنبه گفت او با موافقت فرماندار تصمیم و گفت: lawless زمینه نباید وجود داشته باشد در آتلانتا و یا هر شهر آمریکا.

Secoriea ترنر در یک ماشین با مادر و دیگر بزرگسالان شنبه شب در نزدیکی وندی که سوزانده شد و پس از یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد توسط یک افسر پلیس در رستوران پارکینگ ماه گذشته. هنگامی که آنها سعی در وارد پارکینگ آنها مواجه شد توسط “یک گروه از افراد مسلح” مسدود کردن ورود پلیس گفت:. دختر, مادر,,, Charmaine ترنر گفت: عکس از کار اخراج شدند و Secoriea زده شد قبل از آنها می تواند یک U-نوبه خود.

شنبه شب سالگرد Secoriea باعث 10.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که مقامات همچنان به جستجو برای حداقل دو نفر که باز آتش در ماشین او سوار شد ، این اتفاق در نزدیکی وندی رستوران که در آن یک مرد سیاه و سفید Rayshard بروکس, کشته شد, یک افسر پلیس ژوئن 12.

فست فود خروجی بود و بعد از آن سوخته و سایت تا به حال تبدیل شدن به یک تمرکز مکرر تظاهرات علیه خشونت پلیس. آتلانتا پلیس کمک بهداشت خدمه پاک کردن منطقه روز دوشنبه از موانع و همچنین گل یادبود به بروکس و پوستر در اعتراض به خشونت پلیس.

Secoriea کشته شد در خصوص خشونت های آخر هفته در آتلانتا. در طول دوره تعطیلات از دوشنبه از طریق شنبه 31 نفر به ضرب گلوله کشته شدند در 11 حوادث مختلف آتلانتا, پلیس گفت:.

وقتی پرسیده شد که در مورد افزایش خشونت در شهر, شهردار گفت که او فکر می کند مردم مضطرب و نا امید در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس و مشخصات بالا از موارد خشونت پلیس.

“من فکر می کنم این فقط یک طوفان کامل از پریشانی در امریکا گفت:” شهردار که آموخته دوشنبه که او شوهرش و یکی از چهار فرزند خود را آزمایش مثبت برای COVID-19.

___

آسوشیتد پرس همکاران شامل جف مارتین در آتلانتا.

این مقاله در نوشته شده بود توسط کیت BRUMBACK و بن NADLER از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>