‘شگفت آور’: Veteran خلبانان نظامی دیدن اولین داده های نظر سنجی در مورد چگونه بسیاری از سرطان

واشنگتن — در پاییز گذشته Red River Valley خلبانان جنگنده انجمن خواسته خود را از 3400 عضو تمام فعلی یا سابق خلبانان نظامی برای پاسخ به یک نظرسنجی در مورد اینکه آیا آنها تشخیص داده شده بود با سرطان است. پاسخ این بود “شگفت آور” رهبر این گروه گفت.

در مجموع 894, اعضای انجمن شناخته شده به عنوان “رودخانه موش” در پاسخ به این هفت سوال بررسی که پرسید: “آیا شما تا به حال تشخیص داده شده است با سرطان؟” نتایج بررسی های به اشتراک گذاشته شد به طور انحصاری با مک کلاچی.

“500 از آنها 56 درصد از آنها گفت:” Yes, I am افشای شخصی سرطان است.’ که شگفت آور بود. من آماده نمی شد که گفت:” بازنشسته نیروی هوایی F-15E Strike Eagle خلبان سرهنگ وینس “آزتک” قصر در مصاحبه با مک کلاچی. قصر ندارد که این سرطان در خدمت در انجمن مسائل پزشکی کمیته.

از پاسخ دهندگان 500 که فاش حداقل یک سرطان “13 درصد از آنها را فاش متعدد سرطان” دژ گفت.

شایع ترین سرطان ملانوم یا سرطان پوست و دوم شایع ترین شد, سرطان پروستات, قصر گفت.

مرتبط با: نیروی هوایی را در پاسخ به خلبان سرطان در سال آینده مطالعه می رود با وجود COVID-19

بررسی محدودیت ها گنجانده شده است که آن را تنها اسیر تعدادی از سرطان ها در میان زندگی اعضا و منعکس نمی کند چگونه بسیاری از اعضای سابق تا به حال از سرطان درگذشت.

آن را نیز نمی آهنگ چه نوع از هواپیما خلبان پرواز و یا در سن تشخیص است. دژ گفت: انجمن نگهداری می شود به سوالات محدود به منظور دریافت بیشتر پاسخ های احتمالی و جلوگیری از هر گونه نگرانی های حریم خصوصی.

این انجمن قصد دارد به رویکرد کنگره با این داده های اولیه به دنبال قانون برای یک مطلب جامع علمی مطالعه انجام شده توسط وزارت امور جانبازان و وزارت دفاع به بررسی سوابق پزشکی از تمام خلبانان زندگی و مرحوم, برای چند دهه گذشته به تعیین که چگونه بسیاری از آنها تا به حال سرطان است.

“در حال حاضر من یک روایت را به قانونگذاران در کاپیتول هیل” دژ گفت. “این فقط چهار یا پنج یا 10 یا 20 یا 100 ایمیل” از داستان های شخصی از خلبان سرطان, او گفت:. “این یک سازمان بزرگ که زمان برای انجام خوب فکر کردن نظر سنجی. و نتايج بگو: آن را به ارزش یک نگاه مردمی است.'”

انجمن می خواهم برای دیدن یک congressionally موظف مطالعه همه نظامی خلبانان و خدمه هوایی برای تمام انواع هواپیماهای نظامی است. نیروی هوایی است که انجام چنین مطالعه از همه سابق خود را هوانورد قصد بازگشت به سال 1970.

چند نمایندگان مجلس از جمله نماینده کنگره ایلین لوریا D-Va., معرفی قانون در نگاه به جنبه های نظامی خلبان سرطان.

یک بررسی توسط مک کلاچی در پاییز گذشته یافت که این نرخ از درمان و امکانات درمانی برای انواع مختلف سرطان ها در سراسر این خدمات تا به حال سر به فلک کشید بیش از دو دهه گذشته است. برای مثال درمان سرطان پروستات نرخ در میان نیروی هوایی جانبازان افزایش 44% از سال مالی 2000 تا سال مالی 2018.

دژ گفت: رودخانه موش را به اشتراک گذاشته اولیه خود را بررسی یافته ها با نیروی هوایی رهبری است.

حتی اگر انجمن 3,400 هوانورد عضویت بزرگ است, آن است که یک خرده از این تعداد بازنشسته نیروی هوایی و نیروی دریایی هوانورد که در خدمت به عنوان خلبان یا خدمه در جنگنده, نظارت, زمین حمله, حمل و نقل و یا هواپیما های دیگر.

برای مثال در بین 800 و 1000 نیروی دریایی خلبان یا خدمه چپ نظامی در هر سال بین سال مالی 1999 و سال مالی 2018 با توجه به اطلاعات ارائه شده برای مک کلاچی توسط نیروی دریایی است.

نیروی هوایی را بلافاصله ارائه تعداد چگونه بسیاری از حدود 19,000 در حال حاضر در خدمت هوانورد ترک خدمت در هر سال.

گرفتن تعداد واقعی بر احتمال سرطان در میان خلبانان می تواند کمک نظامی جامعه پزشکی صرفه جویی در زندگی دژ گفت.

“شما راه رفتن را به یک بیمارستان VA برای اولین بار. آنها را ” آه شما پرواز F-18s در سپاه تفنگداران دریایی.’ و یا ” شما پرواز F-16s در نیروی هوایی ایالات متحده. وجود دارد یک دسته کامل از انواع خاصی از سرطان است که پیدا شده است که کمی بیشتر شایع در این گروه از خلبانان از آنها در جریان اصلی جمعیت,” او گفت:. “بنابراین ما در حال رفتن به شروع به دنبال در شاخص. ما قصد داریم برای شروع غربالگری برای آن.”

این مقاله نوشته شده توسط تارا Copp از ویژه به مک کلاچی واشنگتن اداره شد و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

بیشتر بخوانید: کمتر درب-لگد زدن بیشتر موثر: تغییر نقش ویژه اپراتورها

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ویژه برای مک کلاچی واشنگتن اداره است. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>