استخر پیش ساخته: آیا واقعاً به آن نیاز دارید؟ این به شما کمک می کند تصمیم بگیرید!

استفاده از سیستم های مختلف و یکپارچه استیل که بسته به نیاز کارخانه مونتاژ می شود. درست است که پایه های نگهدار

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

استفاده از سیستم های مختلف و یکپارچه استیل که بسته به نیاز کارخانه مونتاژ می شود. درست است که پایه های نگهدارنده این استخرها از آلومینیوم یا استیل ساخته شده است، اما هنگام افتادن اجسام سنگین روی آن ها می شکنند. یکی از دیگر از ویژگیهای استخر فایبرگلاسی امکان راه اندازی آن به شکل توکار یا روکار بودن آنها است. توجه داشته باشید برای راه اندازی از نصاب های شرکت شاپ اینتکس استفاده کنید و از خدمات پس از فروش و تست سلامت استخر پیش ساخته اینتکس برخوردار شوید و از یک نصب صحیح و کاملا تخصصی استخر بهره مند شوید . به خاطر داشته باشید که برخی از مدل های استخر پیش ساخته اینتکس ابعادی برابر با 10 متر در 7 متر دارند! عوامل زیادی وجود دارند که می توانند این قیمت را تحت تاثیر خود قرار دهند. اولین عاملی که قیمت استخر پیش ساخته اینتکس را تحت تاثیر خود قرار می دهد و شما باید به آن توجه داشته باشید مربوط به کیفیت ساخت این استخر می باشد. برای درست کردن استخر؛ جانمایی استخر اولین گام میباشد، باید بهترین مکان را برای این کار با در نظر گرفتن همه شرایط انتخاب کنید. Th᠎is has ​been cre ated with the help of G​SA C᠎on te​nt G᠎en᠎er​at or Demov ersion!

این مصالح به طور کلی از نظر سبک اجرایی متفاوت ارزیابی شده است. این استخر ها همراه با ابعاد متنوعی در بازار به فروش رسیده و شما می توانید بر اساس نیاز های کلی و جامع خود، یک مدل خاص را تهیه نمایید. در صورتی که مراحل بنایی استخر با فاصله انجام شود استقامت کلی سازه با ایراد مواجه میگردد و کل سیستم هیدرولیکی استخر با مشکل مواجه خواهد شد که کمترین آسیب آن میتواند نشست کردن استخر و ترک خوردن دیواره و کف استخر بعلت قطع شدن های مکرر در طی روند عمرانی در آینده باشد . در صورتی که شما هم به دنبال خرید استخر پیش ساخته هستید، حتما باید از خدمات برترین مراکز عرضه کننده فعال در این زمینه استفاده نمایید. مراکز عرضه کننده اینترنتی معتبر، محصولات خود را به صورت مستقیم از برترین برند های بین المللی به صورت مستقیم تامین کرده و شما می توانید نسبت به استفاده از خدمات آنها اقدام نمایید. به صورتی که محصولات تولیدی آن در سراسر جهان طرفداران زیادی پیدا کرده اند. در صورتی که شما هم به دنبال خرید یا استفاده از استخر پیش ساخته اینتکس هستید، به کار گیری خدمات مراکز عرضه کننده اینترنتی بهترین راه موجود در جلوی پای شما به حساب می آید.

امروزه مراکز عرضه کننده بسیار زیادی در سراسر ایران نسبت به خرید و فروش استخر پیش ساخته اینتکس اقدام می نمایند. البته، به خاطر داشته باشید که برخی از مراکز عرضه کننده این محصول، در زمینه خرید آن هم فعالیت می کنند. امروزه برای ساخت استخر بتنی هزینه های زیادی را باید متحمل شد و مراحل زیادی را مانند گود برداری , عایق کاری ، کاشی کاری و لوله کشی , تاسیس موتور خانه و تصفیه خانه جهت تصفیه آب را انجام داد و از طرفی فضای شما را اشغال میکند و به صورت ثابت میماند اما استخر های آماده اینتکس و استخر پیش ساخته اینتکس بسیار ارزان تر و مبلغ آن حدود 7 برابر از استخر های بتونی پایین تر است و از نظر حمل و نقل و جا به جایی به راحتی میتوان آن را به نقطه ای دیگر هدایت نمود . استخر پیش ساخته پرتابل اینتکس با قابلیت متحرک بودن از جنس برزنت ضخیم و الیاف ابریشم به صورت تار و پود با روکش چند لایه pvc ساخته شده اند و جنس پایه های آن از آهن گالوانیزه روکش شده ضد زنگ ساخته شده و دوام بالایی دارد ، از استخر پیش ساخته اینتکس کم هزینه و به صرفه در مناطق شرجی و شرایط آب و هوایی مختلف میتوان استفاده کرد و از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار هستند در ضمن به غیر از فصل تابستان استخر برای استفاده در فصل سرما میتوانید از آب گرم استفاده کنید چرا که بدنه این مدل ها محکم هستند و آب گرم هیچ نوع صدمه ای به آن نمیزند . ᠎Data has be᠎en gener᠎at​ed with GSA Con​tent Ge nera᠎tor  DEMO​!

چند روش مختلف برای تسطیح خاک استخر وجود دارد. برای اجرا باید زمین مسطح و بدون سنگ و کلوخ و یا بر آمدگی را انتخاب کنیم یا زمین را با بتون صاف و سیقلی کنید ، بر روی زمین از انواع فوم تاتامی نرم و یا زیر انداز با قطر زیاد مخصوص استخر های پیش ساخته اینتکس استفاده کنید و زیر اندازی که در داخل بسته بندی وجود دارد را بر روی فوم تاتامی پهن کنید و استخر پیش ساخته را روی آن قرار دهید با پهن کردن زیر انداز فوم و زیر انداز از جنس گونی صدمه دیدن بدنه کاهش پیدا میکند طول عمر استخر را چند برابر کنید . برای نصب استخر پیش ساخته اینتکس، دو راه اصلی در جلوی پای شما قرار دارد: استفاده به صورت روکار و تو کار. استخر های پیش ساخته به دلیل دردسر بسیار کمتر از نظر راه اندازی و قیمت بسیار ارزان خود ، مناسب تر از احداث استخر های بتنی می باشد به همین جهت بسیاری از مردم از این استخر ها برای ویلا ، باغ ها ، منازل و حتی آپارتمان ها استفاده می کنند .