به عنوان رنجرز در صورت انزوا و استرس ارتش کشیش می رود به طول های رسیدن به آنها را

تکاور ارتش روحانی مسلح ، جان Knoedler پیاده روی در سراسر پرتو های باریک 35 فوت بالاتر از پیروزی برکه در Fort Benning, گرجستان به ارائه دیدگاه به سربازان کشتی با عدم قطعیت در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در طول یکی از اواسط هفته دقیقه ویدئوها او مقایسه ارتفاع تیر به استرس است که این ویروس تزریق کرده به زندگی سربازان و خانواده های آنها.

بعدی به عنوان خوانده شده: “او به خوبی انجام می دهند:’ Esper مورد بحث جوان ملوان که در زمان پایین کورپس کریستی مسلح

“هر زمان که شما جمع آوری چیزی که از زمین احتیاط و ترس و وحشت و نگرانی و استرس و تنش و بدن می لرزد ویران می گفت:” هوابرد و تکاور آموزش تیپ قاضی عسگر. “حتی سخت ترین فرد داده می شود غیر طبیعی شرایطی می تواند یخ تحت فشار است.”

اما در یک ثابت هدایت صدای Knoedler به یاد شنوندگان را به یاد داشته باشید گذشته آزمون که به شکل آنها را به عنوان سربازان.

“اعتماد به نفس در توانایی های خود را; شما می توانید این کار را انجام,” او گفت:. “هنگامی که شما به نقطه که در آن شما در مورد به شکستن یک نفس عمیق و یک گام دیگر حتی یک کوچک.”

Knoedler ساخته شده است که هفت هفتگی فیلم ها تا کنون ارائه شده در هر یک nonsecular تن طراحی شده مربوط به چالش های زندگی تحت محدودیت های همه گیر به موانع روانی است که بسیاری از سربازان را تجربه کرده اند.

یکی در یک زمین ناوبری البته به درایو صفحه اصلی تجربه بودن در جنگل از دست داده در حالی که یکی دیگر از ویژگی های Knoedler با یک مار پیچیده در اطراف دست خود را به عنوان او بر اهمیت “رام کردن زبان” برای جلوگیری از وسوسه گویند مضر چیز به عزیزان در طول این زمان افزایش استرس است.

“مقدار زیادی از کار من این است که فقط راه رفتن در اطراف و با سربازان و بودن با مردم است. اما در طول این زمان, آن را سخت تر شده است چرا که بسیاری از محدودیت های” او گفت: Military.com در این ماه. “من فکر می کنم این یکی از راه های است که نوع باز پاکت برای گفتگو.”

Knoedler, 48, به ارتش پیوست و به عنوان یک روحانی در سال 2005 پس از کار به عنوان یک کشیش برای 10 سال در اورگان. بیش از 15 سال گذشته او را در آغوش مبارزه و دست و پنجه نرم با شک گفت.

Knoedler تجربه بسیاری از لحظات کم هنگام مرور رنجر مدرسه در سن 36. اما او خود را به دست آورده برگه تکمیل مجازات 62-روز البته در اولین تلاش خود را — یک شاهکار کسانی که اکثر دانش آموزان جوان.

“هر کسی که می رود به رنجر مدرسه خود را کم بار و من سهم عادلانه من,” او گفت:. “به خصوص زمانی که یک فرمانده به من می گوید “شما باید یک شات برای دریافت از طریق’ … پس از هر مرحله پشت من بود در برابر دیوار و وجود دارد برخی از شما به آنها تماس بگیرید ‘آمده-به-عیسی جلسات.’ من تا به حال چند از آن است.”

Knoedler نیز صرف 2007 تا 2009 در عراق در طول موج و اعزام به افغانستان چندین بار بین سال 2011 و سال 2019 با 75 رنجر هنگ.

اینها چالش هایی است که سربازان در هر روز تجربه نظامی زندگی است. اما گمنام از COVID-19 — محدودیت قرار داده است که جان بسیاری را در خود نگه دارد-که به نظر می رسد به تحت تاثیر قرار سربازان ترین, او گفت:.

“در مقدار بسیار کوتاه از زمان جهان ما تغییر بسیار به سرعت در حال,” او گفت:. “این باعث می شود ما متوجه است که ما واقعا لازم نیست که خیلی کنترل است.”

بنابراین با کمک برخی از خلاق sergeants, Knoedler مجموعه ای را برای قرار دادن پیام خود را در Facebook, با استفاده از آشنا نظامی آموزش تنظیمات به سربازان توجه است.

“بسیاری از غرفه های اطراف این تیپ — این برنامه آن را رنجر; بسیاری از درس های زندگی که می توان [منتقل شده] با برخی از سرد غرفه که ما,” او گفت:.

یک جلسه طوفان مغزی منجر به یک سفر به خارج رنجر مدرسه 35-پا log راه رفتن در پیروزی برکه.

“پس کسی که می گوید:” آیا فقط آن را نشان می دهد وجود دارد’ و گفتم: “آه, مرد, بیا,'” Knoedler گفت: با خندیدن. “و همه از ناگهانی آن هم از نوع مورف به ایده های خوب.”

تا کنون فیلم های رسیده به حدود 25000 بینندگان بسیاری از آنها اتصال به, آموزش تیپ گفت: گروهبان. 1st Class جرمی, Billings, سخنگوی تیپ که ویرایش ویدئوها.

“این فقط پیام است که آنها واقعا میل” بیلینگز گفت.

Knoedler امیدوار است که فیلم “به مردم یکی دیگر از منظر شاید یک نفس هوای تازه.”

“ما سعی می کنید به آنها را بیش از سه دقیقه” او گفت:. “من نمی خواهم برای شنیدن خودم که برای مدت طولانی و دیگر مردم نمی خواهند به گوش من که طولانی است.”

پنتاگون جهانی توقف-حرکت با نظم و سخت اجتماعی فاصله قوانین مجبور بسیاری از سربازان به باقی می ماند در تکالیف و حتی در خانه های خود را بسیار طولانی تر از آنها در گذشته است.

“و به ارمغان می آورد که تنش; آن را به ارمغان می آورد و تنش در روابط آن را به ارمغان می آورد و تنش در خانه و در محل کار” Knoedler گفت که اذعان می کند که او است که در بالا اجازه می دهد زندگی ناکامی برای رسیدن به او.

او به خاطر وقت او را صرف بیشتر از او انتظار می رود به در از راه دور پاسگاه در ولایت ننگرهار افغانستان در طول زمستان 2011.

“این اولین اعزام من با رنجرز گفت:” Knoedler توصیف چگونه او نمی تواند به یاد داشته باشید کدهای به قفل ساختمان حتی مستراح.

“من نمی تواند به یاد داشته باشید کدهای بود و من انجماد و احساس متاسفم برای خودم. بنابراین من رفت و برگشت به من hooch … و من با خودم گفتم: “این احمقانه است.'”

پس از یک چت کوتاه با خدا, او گفت که او آن را متوجه شد یکی دیگر از چالش او به معنای رفتن را از طریق.

“از آن نقطه من فقط متوجه شدم که ‘OK هر اتاق من بروید در هر فرد صحبت من به شخص من قرار است به صحبت در آن لحظه و در آن تغییر به نظر من” Knoedler گفت. “و اگر من گیر در جای دیگر از من می خواهید به — مانند آن است که سرد و تلخ بود و فقط سرگرم کننده نیست — من متوجه شدم, ‘OK من قرار است به اینجا و به این ترتیب درس … است هر جا که من در هستم و هر کس من دقیقا جای من قرار بود.'”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: SecDef ‘کاملا با اعتماد به نفس” ما را COVID-19 واکسن تا پایان سال

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>