به عنوان عمده کهنه گروه انصراف از ملی کنوانسیون DAV دارای

معلول سربازان آمریکایی است که در مواجهه با یک تصمیم گیری دشوار در مورد اینکه آیا برای رفتن پیش با صدمین سالگرد آن کنوانسیون ملی در تگزاس در ماه اوت و یا پیوستن به دیگر جانبازان خدمات سازمان است که باید لغو کنوانسیون با توجه به این رمان coronavirus تهدید.

“ما بسیار امیدوار” که سالگرد 100 از گروه موسس هنوز هم می تواند مشخص شده در کنوانسیون ملی اما “ما فکر ایمنی از جانبازان شرکت کننده در این رویداد گفت:” دن کلر به DAV مدیر ارتباطات.

گروه وب سایت اشاره می کند که 1.3 میلیون عضو سازمان نظارت بر اطلاعات در پیشرفت ویروس و ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری قبل از اتخاذ تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا برای رفتن پیش با برنامه ریزی کنوانسیون در دالاس برای ماه آگوست برنامه ریزی. 1-4.

مرتبط با: DAV ارائه کمک های مالی به جانبازان تحت تاثیر COVID-19

“در این زمان ما در حال اقدام با برنامه های ما برای میزبان مهم ترین ما سالانه جمع آوری به عنوان برنامه ریزی شده” آن را می گوید.

در دوشنبه, AMVETS لغو آن 76th سالانه کنوانسیون است که برنامه ریزی شده برای اواسط ماه اوت در اسپرینگفیلد ایلینوی با استناد به “مداوم محدودیت و عدم قطعیت مرتبط با جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.”

“ما نمی دانیم که چه اوت را مانند نگاه در شرایط محدودیت ها و عفونت نرخ” AMVETS ملی فرمانده Jan قهوه ای در بیانیه ای گفت. “با قطعیت که هنوز هم در حال حاضر ما به یک نقطه ساخته شده است که غیر ممکن است ادامه پایان کسب و کار برنامه ریزی است.”

دو تا از بزرگترین جانبازان سازمان های خدمات — لژیون آمریکایی و سربازان جنگ های خارجی — در حال حاضر خود را لغو سالانه کنوانسیون.

“ایمنی از اعضای ما و انطباق با دولت های ایالتی و فدرال بهداشت عمومی محدودیت ها و دستورالعمل های ساخته شده این تصمیم نه تنها محتاطانه اما لازم” American Legion ملی فرمانده James W. “بیل” آکسفورد گفت: در اعلام لغو لژیون را برنامه ریزی 102 ملی کنوانسیون در لوئیزویل کنتاکی است که برنامه ریزی شده برای شروع در پایان ماه اوت.

VFW در حال برنامه ریزی برای برگزاری کنوانسیون در رنو نوادا در ماه جولای.

“اما واقعیت این است که سلامت و رفاه ما اعضای شرکا و حامیان همچنان اولویت ما است و ما نمی خواهد قرار داده و آنها را در معرض خطر گفت:” ویلیام “Doc” اشمیت VFW ملی فرمانده.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected].

ادامه مطلب: نیروی هوایی سرهنگ که فرمان 21st فضایی بال مرده در خانه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>