به عنوان مرگ و میر کوه مقامات تست همه جانبازان در خانه سالمندان

رزرو لا. — خانه سالمندان و جانبازان در لوئیزیانا یکی از دولت مرگبارترین coronavirus, خوشه, داده ها را نشان می دهد.

در ماه گذشته به تنهایی وجود داشته است 43 مرگ و میر در جنوب شرقی لوئیزیانا جانبازان در رزرو هر چند بیش از نیمی از آن مربوط به این ویروس گفت: Dracula پاتریک سخنگوی مرکز اپراتور دولتی وزارت امور ايثارگران.

که برگزار شد حدود 150 جانبازان هنگامی که شیوع آغاز شد در حال حاضر فقط 96 ساکنان چپ نیواورلئان مدافع گزارش شده است. پنج تن از آنها در بیمارستان بستری هستند. از بقیه 47 آزمایش منفی برای coronavirus 34 آزمایش مثبت و شش تا به حال بی نتیجه, نتایج, پاتریک گفت.

تعداد کسانی که می آیند به عنوان دولت گزارش روز شنبه بیش از 26,500 موارد در سراسر لوئیزیانا و تقریبا 1,650 مرگ و میر.

سنت جان باپتیست محله قانونی کریستی Montegut گفت: این امکان وجود دارد که برخی از کسانی که ساکنان خانه سالمندان درگذشت در اوایل شیوع می تواند در واقع به حال ویروس. می آید که پس از شواهد جدید نشان می دهد این ویروس آلوده آمریکایی ها زودتر از آنچه قبلا تصور.

این ویروس را در سراسر جانبازان تسهیلات شده است دردناک برای بستگان کسانی که در داخل این روزنامه است.

“همه من می توانم به شما بگویم این است که پدر من منفی بود; امیدوارم او باقی می ماند که راه” گفت: Connie بورژوایی که پدر سیدنی Haydel, 95, خدمت به عنوان یک طبیب در جنگ جهانی دوم و زندگی در تاسیسات. “من واقعا نگران و من فکر کردم در مورد در نظر گرفتن او را. اما آن را سخت خواهد بود برای من به مراقبت از او را. و من می دانم که اگر او مریض آنها می تواند به درمان او وجود دارد.”

تسهیلات شده است و این مستند بیش از یک ماه است. تماس محدود شده است و به تماس های تلفنی و ویدئو کنفرانس.

“ما فقط او را از دست ندهید” بورژوایی گفت که مذاکرات به پدر او در این گوشی تقریبا هر روز. او شفاف است اما از نظر قانونی نابینا و مشکل راه رفتن, او گفت:.

Haydel بود به ضرب گلوله در سر در حالی که درمان یک سرباز زخمی در فرانسه. هنگامی که او بهبود او بازگشت به سنت چارلز محله کار می کرد و در پوسته پالایشگاه در نورکو بورژوا گفت.

مقامات اداره در هفته گذشته اعلام کرد که آزمون تمام شهروندان بدون در نظر گرفتن علائم خود را به عنوان مرگ و میر در این مرکز افزایش یافت. تسهیلات نیاز نیست همه کارکنان به آزمایش می شود یک تصمیم پاتریک گفت: در راستای دولت و دستورالعمل های فدرال.

“اگر کارکنان علامتی آنها متوقف شده و در نقطه ورودی این تسهیلات از طریق ما به طور منظم فرآیند غربالگری و کارگردانی خود را برای دیدن پزشک شخصی و/یا تست در سایت,” او گفت:.

پس از همه گیر شروع شد و در مجموع 18, کارکنان آزمایش مثبت پاتریک گفت. یازده بازگشته اند به کار دیگران هنوز در خانه, او گفت:.

بورژوازی گفت: کارکنان بسیار خوب بوده است با بیماران و بستگان خود را.

“من فکر می کنم آنها در حال انجام بهترین آنها می توانند” او گفت:. “این واقعا سخت است برای آنها. آنها بوده ام واقعا بزرگ در مورد تماس به ما به روز رسانی.”

لوئیزیانا وزارت بهداشت گزارش حدود یک سوم از 1,540 و میر نسبت به COVID-19 در دولت تا کنون رخ داده است در خانه های پرستاری و ارشد امکانات. شیوع بیماری در جانبازان آگهی صفحه تعداد کسانی که به دنبال Lambeth خانه بازنشستگی پیچیده در نیواورلئان که در آن حداقل 18 فوت کرده اند.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

بیشتر بخوانید: Megadestroyer Zumwalt تحویل به نیروی دریایی پس از سالها شکست

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر