Artemis Fowl خواهد شد زمین در دیزنی به علاوه در ماه ژوئن

یک اقتباس جدید از Eoin Colfer را well-loved جوان, بزرگسالان داستان سری Artemis Fowlرهبری برای دیزنی به علاوه در این تابستان. کتاب و در حال حاضر این فیلم با تمرکز بر ماجراهای eponymous شخصیت Artemis Fowl در یک ماجراجویی است که مخلوط واقعیت و فانتزی است.

این فیلم به کارگردانی Kenneth Branagh و ستاره کالین فارل, Nonso Anozie, Judi Dench و جاش گاد در کنار Ferdia شاو که طول می کشد در نقش عنوان.

زمانی که Artemis’ پدر (کالین فارل) ربوده شده است Artemis مجبور به همکاری و درگیری با گسترده, بازیگران موجودات خارق العاده برخی از دوستانه… برخی نیستند بنابراین پسند. داستانی که رخ کلاسیک, خانوادگی, ماجراجویی است که به نظر می رسد فوق العاده مناسب برای دیزنی جدید, جریان پلت فرم.

Artemis Fowl تریلر

آخرین تریلر از ویژگی های آینده می بیند آرتمیس معرفی به پدرش مرموز گذشته و همچنین جن دورف ها و انسان های غول پیکر.

مدیر Kenneth Branagh گفت:

Artemis Fowl یک اصل درست. در زمان به چالش کشیدن دوازده سال متفکر جنایی یکی از heck از یک سفر همراه است. Smart خنده دار و باحال به عنوان خردل او شما را به دنیای جدید و دیدار با شخصیت های فراموش نشدنی و ترکیب سحر و جادو با ضرب وشتم. خانواده خود است و همه چیز را به او (اگر چه او هرگز آن را بپذیرد) او می تواند به عنوان افتخار من است که خانواده ها در سراسر جهان در حال حاضر قادر به لذت بردن از اولین شگفت انگیز صفحه نمایش ماجراهای با هم در دیزنی به علاوه.”

چگونه به سازمان دیده بان Artemis Fowl: زمانی که توسط Artemis Fowl ؟

Artemis Fowl راه اندازی شد برای یک ممکن است انتشار در سینما اما با توجه به Covid-19 شیوع این وضعیت تغییر کرده است.

این فیلم جریان به طور انحصاری در دیزنی به همراه می کند و اولین آن در ژوئن 12. تا آن زمان وجود دارد مقدار زیادی برای حفظ دیزنی به همراه مشترکین سرگرم. جریان جدید پلت فرم است همه چیز را از تعجب به جنگ ستارگانبه اصلی کلاسیک دیزنی و سیمپسونها.

نحوه ثبت نام برای دیزنی به همراه تست رایگان

شما می توانید سعی کنید دیزنی به صورت رایگان به لطف یک پیشنهاد مقدماتی است. پس از آن دادگاه با گذشت پلت فرم هزینه £5.99 یک ماه. نگاهی به معامله زیر…

مرتبط با: دیزنی به علاوه به یک شروع عالی است, اما یک راه طولانی برای رفتن به رقیب Netflix

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر