ارتش افسر ارشد صفوف نیست به اندازه کافی متنوع, General می گوید

به عنوان نظامی کشتی با نژادی و بی عدالتی در صفوف به طور کلی مسئول آموزش ارتش و دکترین فرمان (TRADOC) اذعان کرد که این روز را افسر ارشد سپاه است که به عنوان متنوع به عنوان آن را باید.

صحبت کردن در یک انجمن از ارتش ایالات متحده مجازی, رویداد, Gen. پل Funk دوم توافق کردند که به طور کلی افسر صفوف را نمایندگی جمعیت کشور در مقایسه با زمانی که به نیروی داوطلب خدمت سربازی.

جزئیات بعدی: عمده فضای نیروی واحد به نام دلتا مقامات اعلام

“اول از همه ما رو به رسمیت شناختن متنوع استعداد است که ما داریم و قرار دادن آنها در موقعیت های مناسب به طوری که آنها می توانند موفق” فانک گفت.

از 13 فعال ارتش چهار ستاره generals یکی سیاه است: ژنرال مایکل گرت فرمانده نیروهای ارتش فرمان. از 296 عمومی افسران فعال ارتش, 43 سیاه, 21 زن هستند و شش اسپانیایی هستند که از مارس 30, سخنگوی ارتش ستوان سرهنگ امانوئل Ortiz گفت: Military.com.

“آن را در مورد توزیع و چیزی از آن را مورد مصرف و تصرف فرصت و رانندگی به سمت یک راه حل” فانک گفت.

فانک نظر آمد و در اولین روز از ارتش ملی استخدام روز عظیم و سه روز استخدام رویداد با هدف پیمانکاری 10,000 نیروهای جدید به این سرویس است. اما در تصویر بزرگتر از آن زمان درگیری های داخلی در این کشور مربوط توسط در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که فوت مارس 25 بعد از اینکه به زندان گرفته شده توسط پلیس مینیاپولیس.

در پاسخ به وضعیت رهبران ارشد ارتش در هفته گذشته راه اندازی پروژه ورود تلاش برای کاهش فرصت های ناخودآگاه تعصب مانند نیاز از عکس های رسمی در این افسر ارتقاء روند.

در کوتاه مدت فانک گفت: ارتش در حال حاضر شروع به در نظر گرفتن مراحل تلاش برای بهبود تنوع در طول افسر صفوف.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال جان ایوانز فرمانده ارتش دانشکده افسری فرماندهی ایجاد کرده است شهری استخدام اتاق را متنوع نامزدهای افسر در ارتش از هیوستن و لس آنجلس Funk گفت.

“آنچه که او تلاش برای پیدا کردن استعدادهای جوان است که می خواهد به می آیند و بخشی از افسر سپاه” فانک گفت.

ارتش نیز در روند تغییر آن افسر ارتقاء سیستم و افسر وظیفه سیستم Funk گفت.

“ما در حال انجام است که در حال حاضر استعداد مدیریت نیروی کار انجام می شود کار قابل توجه در به دنبال تنوع و چگونه ما در حال رفتن به شروع به تغییر انتساب تنظیمات به دنبال فرصت های بیشتر … برای همه واقعا” فانک گفت.

عنصر دیگری از پروژه گنجاندن جدید گفت و گو با سربازان در سراسر ارتش به بحث در مورد مسائل مانند نژاد و تبعیض است.

“آنچه ما در حال رفتن به انجام این کار بسیار جدی و گفتگو در مورد حرفه ما در مورد آنچه در آن به معنی به خدمت در ارتش و در مورد آنچه در آن به معنی یک فرد از رنگ در ارتش ما آنچه در آن به معنی جنسیتی عاقلانه و غیره. و آن را باید در سطح فردی” فانک گفت.

“و آنچه ما باید از رهبری ما این است که صحبت کردن به سربازان و آنها در پاسخ ‘Ok, من در حال حاضر درک آنچه در آن است که ما در حال تلاش برای انجام.'”

متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط: داخل ارتش تصمیم به حذف عکس ها از افسر ارتقاء تخته

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>