ارتش ایالات متحده نوسازی مقامات نمیفهمد چگونه به استفاده از این سرویس جدید تجربی مبارزه با عینک به اسکن سربازان برای تب طول coronavirus نمایش.

ارتش است که در وسط تست نمونه های اولیه یکپارچه بصری تقویت سیستم (IVAS), مجموعه ای پیچیده از گوگل بر مایکروسافت HoloLens تکنولوژی طراحی شده اند که به سربازان یک صفحه نمایش سر بالا. این صفحه نمایش می توانید پروژه خود را به سلاح نزد شبکه دوربین نجومی و دیگر اطلاعات تاکتیکی را در میدان دید.

محدودیت برای محدود کردن گسترش COVID-19 درخواست ارتش برای عقب راندن بعدی “سرباز نقطه لمسی” برای سیستم حرکت آن را از تابستان به پاییز.

مرتبط با: ارتش نوسازی برنامه خواهد بود به میدان فرستاد در زمان با وجود COVID-19 تاخیر: عمومی

در همان زمان به ذهنم خطور IVAS برنامه که مقامات دیجیتال سنسور حرارتی در IVAS می تواند اقتباس برای تشخیص تب با توجه به ارتش آتی دستور انتشار اخبار.

“یک هفته پیش ما صحبت کردن در مورد اثرات بالقوه این بیماری همه گیر در IVAS برنامه; امروز ما در حال صحبت کردن در مورد اثرات بالقوه از IVAS در همه گیر” Brig. ژنرال دیو Hodne مدیر ارتش آینده فرمان سرباز کشندگی صلیب عملکرد تیم و فرمانده پیاده نظام در Fort Benning, گرجستان در بیانیه ای گفت.

در حال حاضر سربازان با استفاده از IVAS نمونه به دمای صدها نفر از سربازان هر روز به آنها آماده شدن برای آموزش در Benning یک نصب و راه اندازی است که میزبان هزاران نفر از سربازان رفتن را از طریق دوره های چنین به عنوان پیاده نظام یک ایستگاه واحد آموزش و تحصیل.

“این است که نابغه این سیستم ما می توانیم با استفاده از این تکنولوژی امروز برای مبارزه با این ویروس حتی به عنوان ما شکل آن را به مبارزه با سیستم سربازان ما نیاز فردا” Brig. Gen تونی پاتس که دستورات برنامه اجرایی دفتر سرباز در فورت بلویر ویرجینیا در بیانیه ای گفت.

تام بومن مدیر IVAS علم و فناوری, ویژه, پروژه با C5ISR شب چشم انداز آزمایشگاه در بلویر آمد تا با ایده افزایش سرعت IVAS نرم افزار برای تشخیص تب.

بومن و تیم خود را از کارشناسان سربازان آموزش دیده از 1 گردان 29th, هنگ پیاده نظام به استفاده از عینک را به نیروهای’ درجه حرارت. این IVAS نمونه در حال حاضر در حال استفاده هستند مقاومتی نسخه های سربازان را تست این سقوط به طوری که آنها فقط می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تب غربالگری در داخل خانه.

هر روز صدها نفر از سربازان ظ طریق یک مرکز پردازش که در آن آنها متوقف شد برای پنج ثانیه تا یک سرباز پوشیدن IVAS عینک می تواند به تشخیص خود پیشانی و درونی چشم-درجه حرارت.

سرباز درجه حرارت ثبت شده در اپراتور را ببینید-از طریق صفحه نمایش سر بالا “یک روش است که ثابت می کند مقرون به صرفه تر و بهداشتی تر از استفاده از سنتی دماسنج” با توجه به انتشار.

این فرایند طول می کشد حدود 30 دقیقه برای روشن شدن حدود 300 سربازان با توجه به انتشار آن اضافه شده است که هر کسی که ثبت نام یک تب منتقل شد به یک پزشکی در محل ایستگاه برای ارزیابی است.

“ما همیشه برنامه ریزی شده برای یک چالاک سیستم نرم افزار و پلت فرم های دیجیتال است که می تواند به روز رسانی و اقتباس به استفاده از در برابر تهدیدات در حال ظهور در آینده” بومن گفت: در انتشار. “هیچ کس پیش بینی آینده تهدید به ظهور خواهد بود یک ویروس اما آن را دشمن ما امروز.”

متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

بیشتر بخوانید: ارتش آینده تاکتیکی عینک کمک خواهد کرد که سربازان بگویید دوست از دشمن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de