به عنوان اگر هیاهو بیش از آمار سری “گروه برادران” کافی نبود جیغ عقاب از لشکر 101 هوابرد در حال حاضر چیزی جدید به قدقد کردن در مورد.

ارتش ایالات متحده تنها هوایی-حمله لشکر در فورت کمپبل کنتاکی به تازگی شکست همه آمریکایی ها از 82nd Airborne Division از فورت براگ در کارولینای شمالی در دور نهایی واحد جنون 2020 چالش به گفته های اخیر انتشار اخبار از لشکر 101. جیغ عقاب دریافت 93 رای بیشتر از 82 در ورزش براکت به سبک رسانه های اجتماعی رقابت طراحی شده برای شناسایی ارتش واحد اروپایی با اکثر واحد غرور و افتخار است.

آنلاین رقابت-که آغاز شده توسط 25 پیاده نظام تقسیم — تولید حدود 1.5 میلیون رای کل برای 16 های مختلف واحدهای ارتش در طول 20 روز رویداد با توجه به انتشار.

“با تشکر از شما به هر کسی که رای دادند جیغ عقاب #1!,” سرهنگ سرهنگ چارلز Barrett سخنگوی لشکر 101 گفت: در انتشار. “من می خواهم تبریک به همه بخش آمریکایی در یک جنگ سخت مسابقه که رفت جلو و عقب در نهایت پایین آمدن به سیم. این مسابقه کمک به نشان می دهد که چقدر غرور ما برای ارتش بدون در نظر گرفتن آنچه در واحد ما و یا در چه واحد ما خدمت کرده اند ،

مرتبط با: اورژانس سرباز چترباز استقرار است برای اولین بار در جدید ارتش در پاسخ به زور

سرهنگ سرهنگ Mike Burns سخنگوی 82 هوابرد گفت: Military.com که لشکر 101 “یک واحد” و “برنده واقعی در این کشور است” به چنین افتخار واحد خدمت ارتش.

این نظرات به Facebook بودند کمی بیشتر گفتن.

“بیایید واقعی همه ما می دانستیم که بهترین خواهد در بالا آمده!” نوشت: یک دیدگاه.

یکی دیگر از gloated “و 101 می شود آن را انجام داده دوباره!!!! بیش از حد تاریخ خود را انکار سرنوشت!!!!”

“به هیچ وجه!” نوشت: مشکوک کاربر. “این یک توطئه پخته شده و منتشر شده از چینی آزمایشگاه!”

یکی نوشته شده خود را نجات داد مسخرگی برای پایان نظر خود را.

“خوب بچه ها!! این است که همه کسانی که رای دادند برای لشکر 101 [sic] proudest لحظه اجازه دهید آنها را به 15 ثانیه از شکوه و عظمت!! فردا همه چیز خواهد شد به حالت عادی بازگشت و هنگامی که جهان نیاز به صرفه جویی در آنها را از تماس با امریکا گارد افتخار!! AATW!!”

(ارتش ایالات متحده از طریق Facebook)

فرمان Sgt. مسلح ، برایان بارکر لشکر 101 هوابرد به فرماندهی گروهبان عمده گفت: در این انتشار است که او تعجب نیست که این دو واحد رفت و سر به سر در دور نهایی این رقابت ها است.

“هر دو تکه و همچنین از دیگران در این رقابت باید غنی افتخار میراث است که ما در تلاش برای ساخت پس هر روز تا زمانی که در کنار ما قرار ملاقات با سرنوشت”.

هر دو لشکر 101 و 82 بودند فعال در اردوگاه کلیبورن لوئیزیانا در ماه اوت 1942 و آنها را در مجموع 44 مدال افتخار دریافت کنندگان با توجه به انتشار.

محبوبیت جیغ عقاب منفجر شد و در سال 2001 پس از انتشار “گروه برادران” یک سری HBO که اهل دلیر اعمال مردان آسان شرکت 506th چتر نجات هنگ پیاده نظام در طول جنگ جهانی دوم است.

واحد جنون 2020 چالش در نظر گرفته شده برای پر کردن ورزش از درجه اعتبار ساقط در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با استفاده از واحد, تکه و آن را به سرعت بدل به یک واحد غرور رقابت استاد گروهبان. اندرو ایوان سخنگوی 25th گفت: در انتشار.

به زودی وجود دارد منطقه شرقی ساخته شده از 82, 3rd آمریکا پیاده نظام (گارد قدیمی) 3 نیروهای ویژه گروه 173rd Airborne تیپ 75 رنجر هنگ 3rd Infantry Division, 10 کوه Division و the 2nd سواره نظام.

منطقه غرب بود که لشکر 101, 25, ID, 2nd Infantry Division, 1st سواره نظام لشکر 4 پیاده نظام لشکر 7 پیاده نظام لشکر 1 پیاده نظام تقسیم و 1 زرهی.

ترکیبی از Facebook و Twitter مجموع رای تعیین می شود که واحد های پیشرفته به عنوان نتیجه یک بر یک faceoffs در هر دو براکت.

“با رسانه های اجتماعی ما در حال مصرف توسط COVID-19 در پایان ماه مارس ما شروع طوفان مغزی راه های ما می تواند دور از آن اما نه نگاه نسبت به مسائل در دست” ایوان گفت: در انتشار.

“در ابتدا ما قصد داشتیم انجام دهیم ، فقط ما گردان, اما ما فکر چنین مقدار زیادی از مردم ورزش دوست [که] شاید آن را گرفتن.”

— متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

ادامه مطلب: نیروی هوایی اشتباه بود به زور از 14 سال افسر دادگاه تجدید نظر می یابد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im