ارتش می خواهد پوشیدنی Coronavirus علامت سنج برای سربازان

ارتش ایالات متحده مقامات پزشکی می خواهید در صنایع دفاعی برای ایجاد مانیتور پوشیدنی برای تشخیص اینکه آیا اعضای خدمات در حال نمایش علائم رمان coronavirus.

تحقیقات پزشکی ارتش و توسعه دستور به تازگی دعوت دفاع شرکت به ارائه پیشنهاد برای $25 میلیون تلاش برای طراحی نمونه های اولیه از یک پوشیدنی قابلیت تشخیصی برای “pre-/خیلی زود علامتی تشخیص COVID-19 عفونت” به گفته های اخیر درخواست برای پیشنهاد پروژه صادر شده از طریق فن آوری پزشکی شرکت کنسرسیوم (MTEC).

“وجود دارد یک مبرم و فوری نیاز برای توسعه سریع و دقیق پوشیدنی تشخیص برای شناسایی و جداسازی قبل از علامت COVID-19 موارد و … جلوگیری از گسترش ویروس” درخواست متحده است.

مرتبط: نظامی, سفر بان کی مون تمدید تا 30 ژوئن; برخی از محدودیت ها کاسته

پنتاگون راه اندازی کرده است طیف گسترده ای از محدودیت ها و سیاست ها به منظور محدود کردن گسترش ویروس — اعم از نیروی گسترده محدودیت به توقف در مقیاس بزرگ آموزش تمرینات — اما همه گیر است هنوز آلوده 5,316 سرویس لباس, اعضای, با توجه به, مارس 11 وزارت دفاع COVID-19 اسلاید جلسه.

علاقه مند به شرکت باید تا مارس 13 برای ارسال مقالات سفید توصیف برنامه های خود را برای ایجاد یک کار نمونه و انجام آزمایش برای نشان دادن توانایی خود را برای شناسایی نشانه هایی از عفونت فعلی از “بدون علامت یا علامتی بیماران” درخواست متحده است.

“فيزيولوژيک نظارت برای COVID-19 مثبت افراد که هنوز نمایش روشن علائم پزشکی است که هدف نهایی” با توجه به درخواست است که می افزاید که نتایج باید به راحتی ذخیره شده و به اشتراک گذاشته و تفسیر غیر پرسنل آزمایشگاه.

نمونه های اولیه باید در طراحی به فرسوده به صورت مستمر نظارت فیزیولوژیکی بدون تداخل در فعالیت های روزانه را درخواست می افزاید. Offerors نیز باید با ارائه یک طرح اضطراری برای استفاده از وضعیت مجوز از سازمان غذا و دارو.

این برنامه در حدود 25 میلیون دلار در سال مالی 2020 بودجه را نسبت به تلاش; انتظار می رود که آن را تا 10 جوایز به تیم های واجد شرایط بیش از نه ماه دوره با توجه به درخواست.

ارتش نیز در روند تجهیز تاسیسات در آن آموزش های پایه و همچنین به عنوان در سراسر عملیاتی نیروی, با تکنولوژی بالا تجهیزات تست طراحی شده برای تجزیه و تحلیل و تکمیل COVID-19 آزمایش بر روی صدها نفر از سربازان در هر روز.

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

بیشتر بخوانید: ارتش به زودی ممکن است راه اندازی مجدد عمده واحد آموزش چرخش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im