ارتش می خواهد یکنواخت و لوازم جانبی است که می تواند ID دوستانه اما ماندن نامرئی به دشمن

ارتش آمریکا تجهیزات کارشناسان می خواهید بدانید که آیا دفاع شرکت می تواند طراحی یک سطح جدید از تکنولوژی برای شناسایی دوستانه سربازان در میدان جنگ است که می تواند به جلوگیری از تشخیص را از دشمن دید در شب دنده.

اجتناب از برادرکشی است که هنوز هم یک چالش برای آمریکا نیروهای زمینی به ویژه با وجود پیشرفت در تکنولوژی اعم از کوچک و پوشیدنی مادون قرمز چراغهای پیچیده تاکتیکی گوشی های هوشمند مبتنی بر سیستم است که اجازه می دهد تا مدیران برای ردیابی محل از واحد های دوستانه.

اما پاسخ های اخیر از سرباز نظرسنجی ها نشان می دهد نیاز به افزایش فرد دوست یا دشمن (IFF) قابلیت برای سربازان پیاده است که می تواند گنجانیده شده به لباس و تجهیزات فردی و شناسایی در تمدید دامنه, طبق آخرین نظرسنجی در بازار ارسال شده در beta.sam.gov سایت توسط مقامات از ارتش در مبارزه با قابلیت های توسعه فرمان سرباز مرکز (john marshall SC) در ناتیک ماساچوست.

مرتبط با: خطر آتش دوستانه طولانی یک عنصر از جنگ

شرکت های علاقه مند باید تا ماه ژوئن 7 برای پاسخ به درخواست.

“این فن آوری باید حداقل رساندن تشخیص مشترک night vision goggles (NVGs)” با توجه به درخواست اضافه می کند که این فن آوری باید اوج عملکرد از غروب آفتاب از طریق ساعت تاریکی طلوع آفتاب.

این تکنولوژی می تواند متحرک یا گنجانیده شده به لباس و یا تجهیزات موجود اما باید حداقل رساندن اندازه وزن و قدرت استفاده از درخواست متحده است.

حداکثر اندازه برای یک فرد جزء باید بیشتر از نه اینچ مربع و باید با ارائه حداقل 270 درجه قابل پوشش با توجه به درخواست.

John marshall مقامات نمی رفتن به جزئیات در مورد چگونگی IFF تکنولوژی خواهد بود بازدید و تایید توسط نیروهای دوستانه اما این درخواست آمده است که حداقل تشخیص فاصله از تشخیص منبع به پیاده سرباز باید حداقل 300 متر است.

ارتش تجهیزات مقامات کار کرده اند پس از سال 1980 به تجهیز نیروهای نظامی با smart-سرباز دنده مانند GPS مجهز به زمین جنگجو و کارآمد تر بدون جنگجو سیستم است که اجازه می دهد واحد کوچک رهبران برای پیگیری جوخه محل با مشاهده آنها را به عنوان آیکون های درخشان بر روی یک نقشه دیجیتالی.

ارتش نوسازی امیدوار است که پیشرفته هدف شناخت تکنولوژی های جدید یکپارچه بصری تقویت سیستم (IVAS) کمک خواهد کرد که نزدیک به مبارزه با سربازان شناسایی اهداف دشمن از غیر مبارزان در میدان جنگ است.

ارتش اهدا شد $480 میلیون قرارداد به مایکروسافت در نوامبر سال 2018 به توسعه IVAS به سربازان یک صفحه نمایش سر بالا است که اجازه می دهد تا آنها را برای مشاهده نقشه های تاکتیکی و همچنین به عنوان سلاح خود را-نزد شبکه دوربین نجومی. IVAS برنامه ریزی شده است برای فیلدینگ در مالی 2021.

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected].

بیشتر بخوانید: ارتش آینده تاکتیکی عینک کمک خواهد کرد که سربازان بگویید دوست از دشمن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im