ارتش برای استقرار ویژه تیم مشاوره به کلمبیا برای مبارزه با مواد مخدر Op

ارتش ایالات متحده روز پنجشنبه اعلام کرد که به زودی آن را به اعزام یک تیم از 1 نیروی امنیتی کمک تیپ (SFAB) به کلمبیا به توصیه نیروهای امنیتی در مبارزه با مواد مخدر ،

ژوئن 1 استقرار این شرکت به اندازه عنصر نشانه اولین بار SFAB مشورتی تیم دستور داده شده است برای حمایت از یک شریک زندگی را در این کشور به عنوان بخشی از افزایش مخدر و عملیات اعلام شد مارس 1 توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, با توجه به U. s. Army جنوبی انتشار اخبار.

جزئیات بعدی: فرمانده نیروی دریایی تسلیم نتایج پروب بر روی ویروس آلوده کشتی

این تیم را حمایت ایالات متحده آمریکا-کلمبیا دیپلماتیک و تلاش برای توسعه آن توسط آموزش و مشاوره و کمک امنیتی محلی واحد و همچنین کار در “اولویت” که در آن آنها را به تمرکز بر روی تقویت لجستیک و اطلاعاتی قابلیت به طور مستقیم به حمایت از این همکاری انتشار متحده است.

پنتاگون اعلام کرد در اواسط ماه فوریه که 1 SFAB مستقر در Fort Benning, گرجستان خواهد اعزام به آفریقا برای آموزش نیروهای محلی در تلاش برای رقابت با روسیه و چین در منطقه است.

عناصر واحد فرستاده شد به این قاره در ماه مارس, اما COVID-19 قطع استقرار با توجه به مه 7 ارتش به انتشار اخبار می گوید که ارتش ایالات متحده در آفریقا در حال حاضر کار با وزارت امور خارجه برای برنامه ریزی برای آینده نیروی امنیتی کمک ماموریت “هنگامی که شرایط اجازه می دهد تا مشاوران به بازگشت.”

واحد اعزام برای اولین بار در سال 2018 به افغانستان است. در همین حال ارتش 4th SFAB مستقر در فورت کرسن کلرادو به زودی اعزام به افغانستان به جای 3 SFAB به عنوان بخشی از یک به طور منظم چرخش در حمایت از عملیات آزادی نگهبان, خدمات اعلام کرد در اواخر ماه آوریل است.

SFABs اول دائمی واحدهای ارتش که ماموریت اصلی در حال انجام همکاری های امنیتی فعالیت هایی که در گذشته انجام شده است به طور منظم و تیپ تیم مبارزه با.

به محض ورود در کلمبیا 1 SFAB تیم را به 14 روز پیشگیرانه انزوا که دولت های محلی موظف به کنترل گسترش COVID-19 با توجه به انتشار.

“استقرار ندارد مدت مشخص شده و این تیم باقی خواهد ماند با میزبان خود واحد به عنوان تعیین شده توسط آمریکا و کلمبیا رهبری نظامی ارزیابی” انتشار متحده است. “این SFAB استقرار نشان می دهد [U. s. Southern Command] پایدار وعده دوستی و همکاری و همبستگی با شرکای آن است.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: ارتش SFAB خواهد شد و در صورت شرایط سخت در آفریقا ماموریت: Milley

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im