ارتش, منشی, دامن سوال در آمریکا خروج نیروهای نظامی از آلمان

ارتش, منشی, رایان مک کارتی sidestepped سوالات چهارشنبه در چه زمانی و چگونه خروج از 9,500 نیروهای ایالات متحده

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 تیر 1399

ارتش, منشی, رایان مک کارتی sidestepped سوالات چهارشنبه در چه زمانی و چگونه خروج از 9,500 نیروهای ایالات متحده از آلمان به دستور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز خواهد شد و که در آن سربازان آن خواهد شد.

"ما در این فرآیند به دنبال" راه های انجام این منظور که نه تضعیف ناتو اتحاد مک کارتی گفت: از آلمان در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران دفاع. او تا به حال شده است در نظر گرفتن بخشی در بحث در لهستان و انگلیس و بلژیک.

جزئیات بعدی: یک Airman درگذشت پس از شوت خود را باز کرد در حالی که او هنوز در هواپیما می گوید: گزارش جدید

مک کارتی کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه ارتش را مورد مطابق با مغلوب ساختن پیشی جستن بخشنامه برای کاهش تعداد نیروهای ایالات متحده در آلمان از 34,500 به حدود 25,000 گفت: برخی جزئیات ممکن است منتشر شود در هفته های آینده.

به طور کلی مقامات پنتاگون گفت: 30 ژوئن که مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا کرده بود در یک عقب نشینی طرح به او ارائه شده توسط وزیر دفاع علامت Esper و ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley اما مک کارتی گفت که او نمی تواند بحث در مورد اینکه آیا نیروهای خارج از آلمان فرستاده خواهد بود به لهستان.

"با توجه به تغییر از نیروهای ما در حال نگاه کردن به مکانیک چگونه به انجام این کار و که در آن به" نیروهای نظامی را به او گفت.

"من رفتن به خارج در مقابل رئیس من در این یکی" مک کارتی گفت: در اشاره به Esper. "من نه درگیر در سطح کلان تصمیم گیری."

در 24 ژوئن در کاخ سفید دیدار با رئیس آندره Duda تهمت گفت که برخی از نیروهای آمریکایی خارج از آلمان خواهد بود قرار گیرند به لهستان.

"برخی از خواهد شد که صفحه اصلی و برخی از خواهد بود رفتن به مکان های دیگر," او گفت:. "لهستان خواهد بود یکی از آن جاهای دیگر."

خروج برنامه ریزی شده و مخالفان در مجلس نمایندگان و سنا از جمله از متحدان نزدیک جمهوری مانند بهداشت ، لیندزی گراهام سناتور ایالت کارولینای جنوبی که در پیوست اصلاحیه به دفاع ملی و مجوز عمل می کنند که محدود کردن استفاده از منابع مالی برای خروج.

در حمایت از متمم ارائه شده در ژوئن 29 دیابت میت رامنی جمهوریخواه یوتا گفت: "خروج نیروهای ایالات متحده از آلمان خواهد بود یک هدیه به روسیه و آخرین چیزی که ما باید انجام دهند."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: یانکی به خانه: چه حرکت نیروهای نظامی از آلمان چیست ؟

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب