ارتش, منشی, دستور فرمان آب و هوا نقد و بررسی در میان ونسا Guillen بررسی

دبیر ارتش جمعه اعلام کرد که او دستور داده است تا یک بررسی مستقل از فرمان آب و هوا و فرهنگ پس از ناپدید شدن و اتهام قتل از ارتش Spc. ونسا Guillen.

ارتش, منشی, رایان مک کارتی ملاقات جمعه با تشکر. سیلویا گارسیا, D-تگزاس و رهبران لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان (LULAC) برای شنیدن نگرانی در مورد فورت هود را اداره مارس 22 ناپدید شدن 20 ساله 3rd سواره نظام هنگ سرباز.

جزئیات بعدی: ونسا Guillen مادر تماس فورت هود مقامات دلقک در سیرک’

Guillen را به اتهام قتل توسط ارتش Spc. هارون رابینسون لمس کردن موجی از جنجال و در نتیجه بسیاری از مقامات دولتی خواستار تحقیقات جداگانه به فرمان را از دست داده و این فاجعه است.

“من تا به حال این فرصت را به نشستن با [LULAC] و کنگره به بحث در مورد از دست دادن SPC. ونسا Guillen” مک کارتی توییتی جمعه. “من کارگردانی مستقل و جامع بررسی فرمان آب و هوا و فرهنگ. ما باید برای گوش دادن به منظور ایجاد پایدار تغییر دهید.”

فورت هود مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که آنها تا به حال شناسایی بقایای انسانی کشف شده در بل شهرستان به عنوان Guillen است.

رابینسون گفت که گفته 22 ساله Cecily اگویلار دو لا فرانترا که او کشته Guillen “توسط او قابل توجه در سر با یک چکش” در حالی که بر پایه مارس 22 و سپس قاچاق بدن او به یک سایت از راه دور در بلا شهرستان با توجه به جولای 2 شکایت کیفری ظ توسط باراک اوباما برای غرب منطقه از تگزاس.

اگویلار دو لا فرانترا یک غیر نظامی و جدا همسر سابق فورت هود سرباز گفته و سپس کمک کرد رابینسون مثله و دور از Guillen بدن با توجه به شکایت. مقامات فدرال متهم اگویلار دو لا فرانترا با توطئه به رشوه دادن با شواهد در Guillen ناپدید شدن, با توجه به شکایت.

پلیس اقدام به دستگیری رابینسون در ژوئن 30, اما او تولید یک اسلحه گرم و در زمان زندگی خود را در ارتش محققان گفته اند.

LULAC مقامات خواستار آن است که جداگانه و مستقل آژانس خارج از نظامی پروتکل تواند به منظور بررسی گزارش ها از تجاوز ضرب و جرح و آزار و اذیت جنسی که “برخی از سربازان ما قرار دارد و همه بیش از حد اغلب ادعای خود را نادیده گرفته می شوند” با توجه به اخبار اخیر انتشار.

“ما همچنین می دانیم که ما می شنویم از سربازان نهفته دارد که معتبر ترس از گزارش با توجه به اقدامات تلافی جویانه و است که اکثر موارد گزارش نشده است. بیشتر ما می خواهیم به سر این تحقیقات به اطمینان حاصل شود که پیام را با صدای بلند و روشن به هر زن سرباز: ما را بشنود و ما اقدام خواهد کرد.”

ناتالی Khawam یک وکیل به نمایندگی از Guillen خانواده ادعا کرده است که رابینسون از نظر جنسی مورد آزار و اذیت Guillen قبل از او به قتل او. فورت هود و ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی مقامات حفظ این است که هیچ مدرک معتبری که Guillen قربانی آزار و اذیت جنسی.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال اسکات Efflandt معاون فرمانده سپاه سوم و فورت هود در اواخر ماه ژوئن درخواست شده است که نیروهای ارتش فرمان ارسال یک هفت عضو بازرس کل تیم به پایه برای تعیین اینکه آیا آن آزار و اذیت جنسی/حمله پاسخ و برنامه پیشگیری و یا تیز در حال کار به طور موثر و به درستی ارائه پشتیبانی به سربازان.

چند قانونگذاران نیز نامیده می شود برای تحقیقات به اداره Guillen مورد.

سناتور. کریستن جیلیبرند D-نیویورک و تشکر. جکی Speier, D-کالیفرنیا اخیرا با امضای نامه ای خواستار پنتاگون اقدام بازرس کل شان o’donnell به انجام “یک تحقیق کامل از شرایط اطراف SPC Guillen ناپدید شدن است.”

سناتور. Tammy Duckworth, D -, ایلینوی, تازگی درخواست دولت دفتر پاسخگویی به انجام بررسی فوری ارتش را در اجرای تیز.

گارسیا تگزاس نماینده مجلس همچنین اعلام کرد قصد خود را برای درگیر شدن در این مورد.

“ونسا بود 20 سال, لاتین, سرباز با آینده روشن از او” او نوشت: در 5 ژوئیه در بیانیه ای. “متاسفانه که آینده ای روشن را کوتاه قطع شد و در حالی که او در خدمت کشور ما است. من ادامه خواهد داد به کار با خانواده تا زمانی که آنها عدالت برای ونسا و ما این تضمین هرگز دوباره اتفاق می افتد به یک سرباز دیگر.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مربوط به: ‘ما همه احساس از دست دادن او:’ فورت هود فرمانده تایید ونسا Guillen مرگ

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>