ارتش بررسی ‘مؤتلفه یادبود’ شامل بردگان در Arlington National Cemetery

این کتیبه در مؤتلفه یادبود در بخش 16 از Arlington National Cemetery به تصویر می کشد یک “مامان” cradling نوزاد یک شورشی سرباز و برده زیر کارشناسی ارشد خود را به جنگ.

کتیبه در آمریکای لاتین در 32-پا بالا یادبود یکی از بلندترین در گورستان را مقدس زمینه نیز می پردازد ادای احترام به “علت از دست رفته” از جدایی از ایالات متحده است.

جزئیات بعدی: ژنرال بازنشسته می پذیرد و درخواست معامله اجتناب بیشتر زمان زندان در مورد تجاوز به عنف

پس از آن اختصاص داده شده بود در سال 1914 توسط رئیس جمهور وودرو ویلسون بنای تاریخی حضور بر اساس آنچه تا به حال بوده است و مستغلات از مؤتلفه ژنرال رابرت لی ه و مریم Custis لی بوده است هدف از دوره ای خواستار حذف آن و در حال حاضر از آن می تواند دوباره.

در بیانیه روز سه شنبه ارتش است که صلاحیت این دادگاه ها بیش از Arlington National Cemetery (ANC) تایید کرد که این سرویس در حال همکاری با وزارت دفاع “راهنمایی برای نمایش تفرقه نمادها. هر گونه نقد و بررسی را شامل این یادبود.”

ارتش, اقدام, اولین گزارش واشنگتن پست ساخته شده است این بنای تاریخی در آرلینگتون بخشی از بحث ملی در مؤتلفه نمادها و مجسمه ها و پایگاه نظامی نام بود که سوخت مارس 25 کشتار در مینیاپولیس جورج فلوید در بازداشت پلیس و زیر عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات نژادی عدالت است.

هر دو مجلس نمایندگان و سنا کمیته خدمات مسلح اخیرا به تصویب اصلاحات به $740 میلیارد دفاع ملی مجوز قانون نیاز به آمده تا با نام جدید برای پایگاه در حال حاضر تجلیل مؤتلفه ژنرال مانند فورت براگ در کارولینای شمالی; Fort Benning, Georgia; و فورت هود تگزاس.

در ضمن یک جفت از خانه تخصیص بودجه صورت حساب را مسدود بودجه برای پروژه های ساخت و ساز در پایگاه های نام بعد از مؤتلفه رهبران مگر اینکه تغییر نام یک فرایند آغاز شده بود و نیز ارائه 1 میلیون دلار در بودجه ارتش به تغییر نام این پایگاه.

سناتور. کریستن جیلیبرند D-New York با پشتوانه 35 دیگر سناتورهای دموکرات نیز مطرح a stand-alone لایحه موسوم به “از بین بردن مؤتلفه نام ها و نمادها از نظامی ما عمل می کنند.”

این لایحه نیاز به وزیر دفاع “را به حذف تمام, نام, نماد, نمایش, آثار و متعلقات که افتخار یا بزرگداشت مؤتلفه متحده آمریکا و یا هر کسی که خدمت داوطلبانه با مؤتلفه متحده آمریکا, از دارایی های وزارت دفاع است.”

در ژوئن 30, توییتر, پست, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به وتو کل ☀ اگر مفاد “که منجر به تغییر نام (به علاوه دیگر چیزهای بد!) فورت براگ در فورت Robert E. Lee, و بسیاری دیگر از پایگاه های نظامی که از آن ما برنده دو جنگ جهانی است که در این لایحه!”

هر گونه مراحل را برای حذف و یا جایگزین مؤتلفه یادبود در آرلینگتون خواهد به ناچار جرقه جنجال و اندکی زخم از تاریخ است. حتی مرده در آرلینگتون بودند تفکیک تا سال 1948 زمانی که رئیس جمهور هری ترومن دستور لغو تبعیض نژادی مشخص نظامی است.

این بنای تاریخی در صدر این رقم از یک زن به نمایندگی از “جنوب” و گسترش لورل تاج گل از دست چپ به سمت جنوب است و حلقه دار توسط سنگ قبر از بیش از 400 مؤتلفه نیروهای مرتب در حلقه های متحد المرکز.

این مجسمه ها متمایز آینده به یک نقطه در بالا به عنوان مخالف به گرد سنگ قبر در بقیه گورستان.

پس از جنگ داخلی آرلینگتون در ابتدا منع مؤتلفه سربازان از دفن وجود دارد, اما این ممنوعیت در نهایت برداشته شد.

سابقه بنای تاریخی ارسال شده در گورستان وب سایت اشاره می کند که مؤتلفه یادبود “مظهر پیچیده و رقابت میراث جنگ داخلی در Arlington National Cemetery و در فرهنگ آمریکایی به طور کلی.”

در سال 1900 در روح آشتی کنگره مجاز مؤتلفه باقی مانده است که باید reinterred در ANC. دو سال رئیس جمهور ویلیام مک کینلی به حال لگد کردن او “صلح جشن” تور در پایان جنگ آمریکا و اسپانیا با یک سخنرانی در آتلانتا.

“در روح برادری ما باید به اشتراک گذاشتن با شما در مراقبت از گورهای مؤتلفه سربازان,” او گفت:. “مقطعی احساس دیگر دارد به عشق ما احساس برای هر یک از دیگر. قدیمی پرچم دوباره امواج بیش از ما در صلح با افتخارات.”

در 7 ژوئن سال 1903 اولین مؤتلفه روز یادبود مراسم برگزار شد در آرلینگتون در مؤتلفه بخش است. رئیس جمهور تئودور روزولت فرستاده آرایش گل در ادای احترام آغاز یک سنت و به دنبال آن تقریبا هر موفقیت رئیس جمهور.

در سال 2009 باراک اوباما تغییر سنت است. او با ارسال دو تاج های گل اهدا — یکی به مؤتلفه یادبود دیگر به واشنگتن آفریقایی American Civil War, یادبود, شرح تاریخی در آرلینگتون سایت گفت.

در سال 1906 رئیس ویلیام هوارد تافت داد تصویب به ایالات دختران کنفدراسیون شروع به جمع آوری پول برای نصب یک بنای تاریخی در مؤتلفه بخش است.

موسی یعقوب حزقیال یک مجسمه ساز و یک مؤتلفه veteran انتخاب شد و به عنوان طراح.

“Elaborately طراحی بنای یادبود ارائه می دهد یک دلتنگ, دیدگاه اسطوره کنفدراسیون از جمله مقادیر بسیار توصیفاتی از برده داری” به وب سایت انجمن حمایت متحده است.

در سال 2017, فرزندان موسی یعقوب حزقیال به نام برای حذف مؤتلفه یادبود از گورستان.

در نامه ای به واشنگتن پست گفتند: بنای تاریخی “ستایش مبارزه به خود انسان و در تجسم خود را از آمریکایی های آفریقایی تبار به معنی خود تبانی.”

“به عنوان افتخار به خانواده ما ممکن است از موسی هنری دلاوری های ما — برخی از بیست Ezekiels — می گویند که حذف مجسمه. آن را از خود مفتخر نقطه در Arlington National Cemetery و قرار دادن آن در یک موزه است که روشن می سازد آن سرکوبگر تاریخ” نامه است.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected].

مرتبط: خانه لایحه Earmarks 1 میلیون دلار برای تغییر نام پایگاه ارتش تجلیل مؤتلفه رهبران

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>