ارتش رزومه مقیاس بزرگ آموزش مبارزه در سراسر کشور با وجود افزایش ویروس موارد

سر از ارتش عملیات گفت: این خدمات از سرگیری مقیاس بزرگ آموزش مبارزه با تمرینات با وجود افزایش اخیر در coronavirus موارد در سراسر کشور است.

“ما همچنان در مبارزه با پاتوژن است که در حال تغییر” سرهنگ ژنرال چارلز فلین ارتش G3/5/7 گفت: در طول یک انجمن از ارتش ایالات متحده ظهر گزارش وبینار.

خلاصه بعد از یک کاهش در موارد COVID-19 همچنان به گسترش در سراسر جهان به عنوان عفونت به 15 میلیون دلار بلومبرگ گزارش شده است.

بعدی به عنوان خوانده شده: بالا دریاسالار در اقیانوس آرام دفاع تصمیم به ارسال نیروی دریایی حامل به ویتنام

COVID-19 نقاط داغ پدید آمده اند در سراسر ایالات متحده باعث بسیاری از سیستم های مدرسه به مقیاس برنامه ای برای بازگشایی در پاییز و برنامه ریزی برای آموزش مجازی به جای.

موارد در ارتش افزایش یافته و بیش از 41 درصد در ماه ژوئن در میان خدمات اعضای وابسته و وزارت دفاع کرد.

ارتش اما همچنان با اعتماد به نفس در پروتکل های آن را در جای خود قرار داده و از سر گرفته است و در مقیاس بزرگ چرخش در هر دو مرکز مشترک تمرینات در فورت پووک, لوئیزیانا و مرکز آموزش ملی در فورت ایروین کالیفرنیا فلین گفت.

NTC, JRTC و مشترک چند ملیتی آمادگی مرکز (JMRC) در Hohenfels آلمان نگه تیپ-سطح آموزش تمرینات برای زره پیاده نظام و مجهز با وسایل تیپ رزمی تیم و یک کلید اندازه گیری برای سرویس آمادگی رزمی است.

ارتش متوقف چرخش به تمسخر و JRTC در اواسط ماه مارس برای محدود کردن گسترش ویروس.

در حال حاضر واحد از طریق یک “مجموعه ای از چک … در صفحه اصلی ایستگاه و سپس ما انجام همان چیزی که در بدو ورود در مبارزه با مراکز آموزش” فلین گفت. “ما باید لایه لایه در تست فوق العاده قابلیت ها و ظرفیت.”

در ماه مه ارتش رهبران ارشد اعلام کرد راهنمایی به واحدهای سراسر این سرویس که قدرت فرماندهان ارشد “برای کالیبره کردن این نوع از آموزش است که آنها نیاز به انجام هر یک از تاسیسات خود,” او گفت:.

“هنگامی که پاتوژن اولین ضربه … ما تا به حال برای متوقف کردن و واقعا قرار دادن یک توقف و آهسته ارتش راه پایین” فلین گفت. “ما رفت به حدود 10 مایل در ساعت است.

“و در حال حاضر با مبارزه با مراکز آموزش باز کردن back up و home ایستگاه آموزش شروع دوباره … و پس از آن دیگر عملیات تاکتیکی و استقرار رفتن در سراسر جهان, من می خواهم بگویم ما در حال چیدن سرعت ما.”

در حالی که آموزش آهسته در طول نیمه اول سال فلین گفت که واحدهای فعال-وظیفه نیروی گارد ملی و رزرو انجام شده در مقیاس بزرگ در دنیای واقعی ماموریت در پاسخ به همه گیر و پشتیبانی فدرال و ایالتی و مقامات محلی به عنوان ناآرامی های مدنی گریبانگیر این کشور در پی مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از گرفته شدن به بازداشت توسط پلیس مینیاپولیس.

“این بی سابقه و بی نظیر — فوق العاده پیچیده عملیات که انجام شد تنها به این دلیل که ارتش آماده است تا در بحران برای پاسخ به این ناخواسته حوادث” فلین گفت. “ما باید آماده برای هر گونه برنامه ریزی شده و برنامه ریزی نشده بحران است. ما باید قادر به انجام این کار هر زمان و هر مکان در برابر هر گونه تهدید این که آیا آن یک طوفان که آیا آن را از یک آتش سوزی یک حمله تروریستی یک دولت-ملت مسلح متجاوز و یا حتی جهانی همه گیر.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: نیویورک محدود: در داخل ارتش اضطراری استقرار پزشکان به منهتن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>