ارتش و سفت شدن V سپاه برای اروپا ماموریت

ارتش ایالات متحده به فعال V سپاه یک واحد 635 که سربازان بیشتری را به ارمغان بیاورد فرماندهی و کنترل پشتیبانی از ماموریت در اروپا و خدمات اعلام کرد.

واحد خواهد بود مستقر در فورت ناکس, Ky., و شامل یک پست فرماندهی در اروپا خواهد شد که با حمایت 200 چرخشی نیروهای نظامی است.

محل اروپا ارسال نشده است اعلام شده است. مقر انتظار می رود که عملیاتی را که سقوط کرد.

سپاه بود ، در سال 2013 به عنوان بخشی از ارتش کاهش نیروی در اروپا است.

اما در طول پنج سال گذشته به عنوان ارتش خود را گسترش داده ماموریت در این قاره در ارتباط با روسیه را مجبور الحاق شبه جزیره کریمه اوکراین و نگرانی ها در مورد دیگر حرکت تهاجمی کارگردانی در ناتو متحدان و شرکای.

“فعال سازی اضافی ستاد سپاه را فراهم می کند مورد نیاز در سطح فرماندهی و کنترل متمرکز بر هماهنگ سازی آمریکا ارتش متفقین و کشور های همکار تاکتیکی تشکل های فعال در اروپا” گفت: ژنرال جیمز McConville رئیس ستاد ارتش در بیانیه ای گفت.

این حرکت پس از آمریکا و اروپا فرمان درخواست ارتش گفت.

سپاه’ تاریخچه قدمت آن به سال 1918 هنگامی که واحد فعال شد در طول جنگ جهانی اول آن را فعال دوباره به جنگ جهانی دوم است. آن را ثابت در اروپا در طول جنگ سرد و بعد از آن حمایت از ارتش در طول جنگ در عراق و افغانستان است.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>