ارتش خصوصی پنجه نرم می کند گناه نیست به برنامه ریزی های مرگبار در کمین واحد خود را

یک ارتش خصوصی که گفته اعتراف به اف بی آی در مورد نقش خود در برنامه ریزی های مرگبار در کمین خود واحد التماس کرد گناه نیست به اتهامات عنوان شده است که عبارتند از نشت اطلاعات حساس در مورد واحد خود را به یک نئو نازی ها در اروپا است.

ارتش Pvt. اتان فلن sd times, یک 22 ساله عضو 173rd Airborne Brigade مستقر در ویچنزا ایتالیا, ارائه تقاضای خود را در ایالات متحده دادگاه منطقه منطقه جنوب نیویورک شنیدن دوشنبه با توجه به سوابق دادگاه رسمی.

جزئیات بعدی: جستجوگران بازیابی بدن دریایی از دست رفته در دریا جنوب ژاپن

پس از یک بررسی طولانی مدت وزارت دادگستری اعلام کرد در اواخر ماه ژوئن که sd times, در اصل از لوئیزویل, کنتاکی, اتهام ارسال اطلاعات در مورد واحد محل حرکات و اقدامات امنیتی به اعضای منظور از نه زاویه (O9A), نهفته مبتنی بر نئو نازی ها و سفید supremacist ،

بازرسان فدرال تحت تعقیب sd times اتهام از جمله توطئه و تلاش برای قتل اعضای خدمت سربازی و ارائه و تلاش برای ارائه کمک مادی به تروریست ها با توجه به کیفرخواست.

در طول داوطلبانه مصاحبه FBI و نظامی محققان ادعا که sd times بستری نقش خود در توطئه حمله که طراحی شده بود به “نتیجه مرگ و میر به عنوان بسیاری از هموطنان خدمات اعضا امکان پذیر است.”

رویترز گزارش داد که روز شنبه sd times ارسال شده نه گناه به ایالات متحده دادرس قاضی سارا Netburn در منهتن در یک جلسه انجام شده الکترونیکی. Sd times برگزار می شود در شهری مرکز تادیبی در منهتن با توجه به اخبار سرویس.

Military.com رسیده به sd times فدرال مدافع عمومی, جنیفر ویلیس برای اظهار نظر در این مورد اما بلافاصله دریافت پاسخ.

Sd times به ارتش پیوست از طریق تاخیر در ورود به برنامه در اواخر سال 2018 آغاز شده و فعال خود وظیفه نام نویسی در ژوئن 2019. او وارد 173rd در نوامبر سال 2019. Sd times اختصاص داده بود به واحد 1st گردان 503rd Infantry Regiment.

او چهره یک جمله حداکثر زندگی در زندان در هر یک از موارد زیر را به اتهام توطئه برای قتل اتباع ایالات متحده; توطئه برای قتل نظامی ایالات متحده خدمات اعضا; و توطئه برای قتل و ضرب و جرح در یک کشور خارجی است.

او همچنین چهره تا 20 سال در زندان برای تلاش برای قتل اتباع آمریکایی و یکی دیگر از 20 سال تلاش برای قتل نظامی ایالات متحده خدمات اعضا با توجه به انتشار. علاوه بر چهره او 15 سال در زندان برای تلاش برای فراهم کردن و ارائه حمایت مادی به تروریست ها.

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: سرباز آینده استفاده, استقرار, به, طرح حمله مرگبار در واحد کیفرخواست متحده

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>