ارتش Outfielder Hurtubise نشانه $20,000 مقابله با قرمز

WEST POINT, n. y. (AP) — سابق ارتش outfielder و کاپیتان Jacob Hurtubise به یک توافق جزئی لیگ قرارداد با Cincinnati Reds برای $20,000 حداکثر جایزه امضای مجاز به بازیکنان کنار در ماه گذشته تازه کار, پیش نویس است.

این Zionsville, ایندیانا, بومی تبدیل به اولین بازیکن بیس بال برای دریافت یک حرفه ای ارائه دهد از آنجا که وزارت دفاع امریکا تایید سیاست در ماه نوامبر گذشته اجازه می دهد تا خدمات آکادمی ورزشکاران به دنبال ورزش حرفه ای پس از فارغ التحصیلی.

پس از تایید Hurtubise اجازه خواهد داشت برای به تاخیر انداختن خود را راه اندازی و خدمات پس از آن الزامی است.

“ما بسیار مفتخر و هیجان زده برای یعقوب به این فرصت با Cincinnati Reds,” ارتش سر مربی جیم فاستر در بیانیه ای گفت. “او شده است بخش عظیمی از ما بیس بال برنامه و خواهد بود به عنوان یکی از نوابغ در برنامه تاریخ است.”

Hurtubise فارغ التحصیل شد و در ماه ژوئن به عنوان ارتش و وطن پرست لیگ تمام وقت رهبر در پایگاه های دزدیده شده (105) و پیاده روی (142). در سال 2019 او مجموعه ای ارتش تک-فصل پرونده برای اجرا می شود (71) پیاده روی (69) به سرقت رفته و بازها (45) درآمد ABCA همه آمریکایی افتخارات و همچنین نامگذاری شد Patriot لیگ دفاعی بازیکن سال.

Hurtubise ارشد فصل محو شد با این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از او تنها در پنج بازی.

Hurtubise فراخوانده شد در 39 در طول سال گذشته توسط Seattle Mariners قبل از بازگشت به وست پوینت برای فصل ارشد. او انتخاب شده در ژوئن پیش نویس که تنها 160 بازیکنان در پنج دور.

پارچ کریس رولی تنها ارتش بازیکن برای رسیدن به لیگ های بزرگ جهان, ساخت اولین بازی خود را در سال 2017 برای Toronto Blue Jays.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>