ارتش ایالات متحده تحقیقات جنایی فرماندهی (CID) است که ارائه پاداش به $15,000 برای اطلاعات در قتل یک فورت براگ در کارولینای شمالی سرباز که گم شده بود پس قبل از روز یادبود.

جزئی باقی مانده از Spc. انریکه روم-مارتینز یک چترباز در 82nd Airborne Division, کشف شدند پس از آنها شسته شده در ساحل در نزدیکی کارولینای شمالی کیپ مواظب ملی ساحل دریا در آوریل 29. آنها مثبت شناسایی شده با استفاده از دندان سوابق به گفته های اخیر انتشار اخبار از ارتش CID.

جزئیات بعدی: ارتش را در نظر بگیرید تغییر نام پایگاه های که به افتخار رهبران مؤتلفه

پاداش ارائه شده است و به هر کسی که اطلاعات منجر به دستگیری و محکومیت هر فرد “مسئول قتل” از روم-مارتینز با توجه به CID انتشار.

21 ساله و بومی چین, کالیفرنیا, آخرین دیده مارس 22 در یک اردوگاه در نزدیکی نشانگر مایل 46 در جنوب بانک های هسته ای یکی از جزایر را تشکیل می دهند که اسکودوی کیپ مواظب ساحل انتشار متحده است. روم – مارتینز دوستان گزارش او از دست رفته شب از مه 23. خود گوشی و کیف پول پیدا شد در اردوگاه او در گذشته دیده شده است پوشیدن شورت آبی و بدون شرت.

روم-مارتینز بود یک متخصص منابع انسانی اختصاص یافته به ستاد شرکت 37 تیپ مهندس گردان, 2nd Brigade Combat Team, با توجه به 82 هوابرد انتشار اخبار.

“ما عمیقا غمگین Spc. روم-مارتینز نابهنگام عبور” سرهنگ سرهنگ Scotty Autin فرمانده تیپ 37 مهندس گردان گفت: در انتشار.

“او دوست خوب توسط کسانی که خدمت در کنار او. Spc. روم-مارتینز تا به حال یک نگرش بزرگ و فاجعه از دست دادن احساس همه ما است. ما همدردی با خانواده و دوستان و همکار چتربازان — به خصوص مادر و خواهر که پرواز از کالیفرنیا به اینجا.”

داوطلب چتربازان از واحد اجازه داده شد برای کمک به اوایل در جستجو و نجات, تلاش, که همچنین شامل پارک رنجرز در کارترت شهرستان کلانتر, Wayne County Sheriff و کاج Knoll سواحل اداره پلیس 82 انتشار متحده است.

“ما از نزدیک با خانواده CID و مقامات محلی در سراسر فرایند” Autin گفت. “اولویت ما در حال حاضر به حمایت از آنها از طریق تراژدی و اطمینان Spc. روم-مارتینز بهبود است و افتخار در وقار راه است.”

روم-مارتینز وارد ارتش در سپتامبر 2016; با حضور هوابرد مدرسه در Fort Benning, Georgia; و اختصاص داده بود به عنوان یک سرباز چترباز به براگ در مارس 2017 با توجه به انتشار.

او جوایز و دکوراسیون شامل ارتش رفتار خوب مدال دفاع ملی خدمات مدال جنگ جهانی علیه تروریسم مدال خدمت ارتش سرویس روبان و چتر باز نشان از آن می افزاید.

هر کسی با اطلاعات در مورد پرونده باید با ارتش CID عوامل خاص در 910-396-8777 نظامی پلیس میز در 910-396-1179 و یا ارسال اطلاعات throughhttps://www.p3tips.com/fa/.

افراد مایل به ناشناس باقی می ماند خواهد شد و مفتخر به درجه مجاز تحت قانون و اطلاعات برگزار خواهد شد در دقیقترین اعتماد به نفس مجاز با توجه به CID انتشار. از پرداخت پاداش نقدی به نظامی و کارمندان فدرال برای اطلاعاتی که منجر به محکومیت در مورد مشروط بر دقت و ارزش اطلاعات ارائه شده و اقدامات صورت گرفته بر اساس اطلاعات است.

— متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: فورت براگ سربازان کمک در جستجو برای یافتن سرباز در خارج از پست در سایت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im