ارتش ایالات متحده را کسب تزار به تازگی راه اندازی یک رقابت برای شرکت های ارائه راه حل های به سرعت در حال تولید هواکش مورد نیاز برای پاسخ به مرگبار رمان coronavirus.

بروس Jette معاون وزیر امور ارتش را برای خرید تدارکات و تکنولوژی کارگردانی کرده است ارتش اعزامی تکنولوژی جستجو (xTechSearch) برنامه تیم میزبان COVID-19 یک چالش برای پیدا کردن ایده های کم هزینه اورژانس ونتيلاتور که نیاز به حداقل قطعات و طراحی شده است برای ساده تولید انبوه با توجه به سرویس اخیر انتشار اخبار.

رقابت باز است برای هر کسب و کار و ارائه جوایز نقدی اعم از 5000 $به $100,000 با توجه به انتشار.

مرتبط با: وزارت دفاع به ارائه 5 میلیون ماسک 2,000 هواکش به متحده از ذخایر استراتژیک

“فن آوری راه حل باید ارائه سریع-پاسخ دستگاه تنفس قادر به کوتاه مدت ناهموار زمینه عملیات در یک رد پای کوچک است که پشتیبانی بیمارستان” Zeke Topolosky ارتش xTechSearch مدیر برنامه گفت: در این انتشار است.

هواکش می آیند در اندازه های مختلف و کمک به مکانیکی پمپ اکسیژن به بدن از طریق یک لوله ی هوا.

“COVID-19 می تواند التهاب راه های هوایی شما را و اساسا غرق ریه های خود را در مایعات” با توجه به Webmd.com. “یک ونتیلاتور نیست درمان COVID-19 یا بیماری های دیگر که باعث مشکل در تنفس. این کمک می کند تا به شما برای زنده ماندن تا زمانی که شما دریافت بهتر و ریه های شما می توانید کار خود را.”

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده به تازگی با پیشی گرفتن 489,000 و تقاضا برای هواکش همچنان به افزایش است.

در اواخر ماه مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد به ندرت استفاده می شود دفاع تولید عمل می کنند به نیروی جنرال موتورز برای تولید هواکش در یکی از آن خودکار گیاهان.

در اواسط ماه مارس وزیر دفاع علامت Esper متعهد به ارائه 2,000 قابل حمل هواکش متحده به تلاش برای مقابله با افزایش تعداد موارد ابتلا به این ویروس کشنده به عنوان واحد مراقبت های ویژه اجرای کوتاه از دستگاه های.

شرکت های علاقه مند به شرکت در COVID-19 یک چالش باید آماده به تحویل مجازی زمین از مفاهیم خود را ظرف یک هفته پس از ارسال مقاله با توجه به انتشار.

این جایزه رقابت را ارزیابی فن آوری پیشنهادات بلافاصله پس از تسلیم خواهد شد و جایزه رمان راه حل با یک جایزه از $5,000 برای ارائه مجازی زمین از تکنولوژی مفهوم به ارتش xTechSearch COVID-19 پانل از قضات آن می افزاید.

جوایز نقدی از $100,000 اهدا خواهد شد به راه حل های پذیرفته شده توسط پانل به منظور توسعه یک مفهوم prototype انتشار متحده است. انتخاب فن آوری ممکن است دریافت دنبال-در قرارداد های اضافی برای تولید و استقرار.

— متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

ادامه مطلب: متحده تقاضا هواکش به عنوان فدرال جیره محدود عرضه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im