ارتش ملی نگهبان: “من هرگز تصور مبارزه با ویروس’

هنگامی که کسب و کار محلی صاحب گاس لافونتن امضا برای ارتش آمریکا گارد ملی تازه از دبیرستان در سال 1998 او پیش بینی نیست خدمات خود را که شامل پاسخ به یک بحران بهداشتی مانند coronavirus.

“زمانی که من به ارتش پیوست گارد ملی, من می دانستم که استقرار روی میز بود و یا می تواند بر روی میز است. من می دانستم که من می خواهم در پاسخ به بلایای طبیعی است. من طوفان یخ. من طوفان است. ما کار تورنادو” او توضیح داد. “اما من هرگز تصور مبارزه با ویروس تا کنون.

“و در ارتش ما در حال آموزش به تصور چیزهایی که شما نمی خواهد تصور کنید.”

LaFonntaine — که شرکت تاسیس لافونتن مقدماتی مدرسه لافونتن مرکز آموزش زود هنگام و یک مرکز مراقبت از کودک با همسرش, کریستین– توضیح داد که او رفت و از طریق یک گارد ملی ورزش که در آن دشمن بود یک آنفولانزای همه گیر.

“اما آن را به حال شده است در یک مدت زمان طولانی پیش بود که اخیر در کسی ذهن” او گفت:.

بنابراین هنگامی که این ویروس را در کنتاکی چیزهایی که کمی گیج کننده برای لافونتن بود که خدمت در امور عمومی برای گارد ملی.

بیش از 800 سرباز در کنتاکی هوایی گارد ملی که شامل سربازان و نیروی هوایی بودند به نام به طور فعال مبارزه با کروناویروس, او گفت:.

“ما برای اجرای یک روابط عمومی فروشگاه در کنتاکی گارد ملی تا زمانی که دولت شروع به بستن خدمات پایین و ramping تا گارد عملیات من می دانستم که من نیاز به کمک” گفت: مسلح ، استفان مارتین مدیر امور عمومی برای کنتاکی گارد ملی است که لافونتن رئیس است. “اولین تماس بود به مسلح ، لافونتن. او گفت که او می تواند وجود داشته باشد در عرض 72 ساعت و از او بوده است در اینجا برای مدت.”

لافونتن اختصاص داده بود به عملیات مشترک مرکز در فرانکفورت.

“ارزیابی ما نیاز به دولت و یا دریافت ما نیاز به دولت از فرماندار و پس از آن ما منبع آن دارایی قادر به پشتیبانی که ماموریت,” او گفت:. “بنابراین گاهی اوقات کسانی که دارایی و … سربازان و سربازان.”

کسانی که سربازان و سربازان فرستاده شده در سراسر کشور برای کمک به ماموریت های مانند درایو از طریق تست سایت های مواد غذایی, بانک ها, ساخت جایگزین مراقبت از تاسیسات امنیت و ارائه حمل و نقل و پشتیبانی به عنوان مثال.

قبلی برای کمک در عملیات مشترک مرکز لافونتن بود خدمت در امور کمک به رسانه های خبری و برجسته سربازان گارد ملی و کار خود و همچنین به اشتراک گذاری داستان های خود را.

“گاس انجام داده است یک کار فوق العاده ارائه امور عمومی و پشتیبانی سازمان همه در حالی که تلاش برای نگه داشتن کسب و کار خود را شناور” مارتین گفت. “او شده است یک دارایی مهم در ساخت مطمئن شوید که مردم می دانستند که چه نوع از حمایت گارد ملی بود آوردن به خرس و همچنین کمک به مبارزه با اطلاعات غلط بود که شناور در اطراف در رسانه ها. او است رفتن به دارایی برای ما از او نشان داد.”

لافونتن گفت: همان زمان او فعال شد با گارد ملی شروع به کار در فرانکفورت بود و در حدود همان زمان مدرسه اش تعطیل شد به صورت حضوری آموزش توسط رژیم صهیونیستی. اندی Beshear.

“ما همچنان به ارائه غیر سنتی آموزش یا NTI و بنابراین هنوز هم وجود دارد فعالیت اتفاق می افتد در مدرسه ما. ما در آموزش و پرورش ارائه شد و هنوز هم اتفاق می افتد, آنها فقط نمی اتفاق می افتد در سایت و بنابراین در بسیاری از راه های آن را حتی سخت تر است. اما … از یک روز به روز در سایت حضور آن یک هماهنگی خوب.”

لافونتن اضافه شده است که مراکز مراقبت از او و همسرش در حال تاسیس همکاران با باپتیست بهداشت برای موقعیت های اضطراری ،

“و بنابراین به عنوان مثل ما مراقبت از کودکان مرکز فعال شد برای خدمت به اولین پاسخ دهندگان در جامعه و این عملیات را حفظ کرده اند و در خدمت حدود 50 خانواده بودند که کارگران ضروری است.”

زمانی که coronavirus را در کنتاکی لافونتن را در زندگی روزانه بین مدرسه, مراقبت از کودکان در مراکز و خدمات خود را با گارد ملی به سرعت در حال تغییر. و او بود که در یک مقدار زیادی از آن.

“آن عهد به آن دسته از مدیران و کارکنان است که می تواند نگه داشتن آن رفتن در من نبود و همین را می توان گفت در اینجا در این مدرسه,” او گفت:. “من نبودم درگیر در روز به عملیات روز اما به کار ادامه داد و واقعا … واقعی قهرمانان گمنام این, از فعالانه از گارد ملی و مردم را به سمت چپ پشت سر افرادی که در مرحله انتخاب کنید تا این بار از کسی که رفته است.

“بنابراین بسیاری از افرادی که در پا و برداشت بار من در حالی که من خدمت در فرانکفورت.”

به عنوان یک نتیجه لافونتن گفت: او را ندارد به هر کسی وضع کردن.

او گفت: خانواده ها نیز قهرمانان گمنام در سراسر این بحران بهداشتی.

“من یک زن و پنج بچه و او تا به حال به انجام بسیاری که در خود برای سه ماه گذشته … بنابراین در برخی از راه, زندگی من آسان تر است” لافونتن گفت. “زندگی من این است که واقعا تعریف شما می دانید. در اینجا دشمن COVID-19. حمله دشمن آن را کردم. ما که در ارتش. و ما همه بسیار آشنا با چگونه به انجام این کار حتی اگر این دشمن نامرئی است.”

در ابتدا او گفت: آن را ترسناک به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک و ارائه دهنده مراقبت از کودکان. هفته اول گفت: پر بود از استرس و ناشناخته ها و ترس است.

“که اول هفته مصادف با هفته اول من در حال اعزام به مبارزه با این ویروس بود و به طوری که یک انتقال در خود دارد. که یکی بسیار آسان تر بود چون دوباره که تعریف دشمن است که ما را به ایجاد یک سناریو برای حمله و آن را بسیار آسان تر به آن بخشی از زندگی من در یک جعبه چون ما می دانیم که چگونه به انجام این کار است, ” او گفت:.

آن را به عنوان آسان که آن را به غیر نظامی خود را حرفه ای کمک به اداره مدارس و مراکز مراقبت از کودکان.

“اما آن را خیلی آسان نیست زمانی که مدارس تعطیل و مراقبت از کودک است که تعطیل و سپس شما را استخدام 90 نفر و فشار می آید همراه با پر کردن مسئولیت به ارائه اشتغال به آنها به طوری که آنها امرار معاش دست نخورده است” او توضیح داد. “بود که فشار زیادی به عنوان به خوبی.”

در حال حاضر که لافونتن به نوعی عادت به یک روال جدید, همه چیز نیست به عنوان چالش به عنوان آنها در ابتدا.

“در آغاز روز به طور متوسط بسیار سریع گام از آنجا که ما ایجاد شد و بسیاری از حالات برای یک نتیجه است که ما نمی دانیم که ما مطمئن نبودند که آن خواهد بود بنابراین ما تا به حال به ایجاد تعداد زیادی از حالات برای چیزهایی که ما فکر ممکن است اتفاق می افتد,” او گفت:. “بنابراین کار بسیار شدید بود در آغاز راه است.”

در بالا از آن آنها تا به حال به انطباق با فرماندار سفارشات به عنوان آنها بیرون آمد مانند حفظ اجتماعی فاصله در عملیات مشترک مرکز و حصول اطمینان از آنها تا به حال به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای سربازان که فرستاده شد به درایو از طریق سایت ها و بیمارستان ها ،

“عملیات شده اند بیشتر تعریف شده در حال حاضر,” او گفت:. “ما می دانیم در حال حاضر که ما در حال اجرای یک درایو از طریق تست سایت. خوب هشت سال پیش هیچ کس تا به حال اداره یک درایو از طریق تست سایت. و غیره وجود دارد بسیاری از تدارکات برای کشف کردن چگونه به انجام این کار است. در حال حاضر ما می دانیم که چگونه به انجام این کار است.”

همه چیز شده است کمی ساده تر بیشتر به تازگی به عنوان لافونتن تر شد مورد استفاده قرار گیرد به مبارزه با این ویروس در طول زمان است.

“ایالات متحده رو پانچ در بینی خود را اواسط ماه مارس, اما من فکر می کنم برای بسیاری از ما تا به حال فرصتی برای shake it off, بازیابی, دریافت پاهای ما, درباره ما, به دست آوردن ما تحمل و قادر به پاسخ و که اتفاق افتاده در مدرسه به عنوان خوب,” او گفت:.

اما هنگامی که او انجام داده برای این روز در فرانکفورت کار لافونتن قرار می دهد در ساعت در مدرسه در شب و در تعطیلات آخر هفته با وجود آن که در تابستان استراحت از روز شنبه.

“در موقعیت تابستان سخت ترین قسمت برای من کار به این دلیل که تابستان زمان به شما در آماده شدن برای سال تحصیلی آینده,” او گفت:. “این سال آینده مدرسه در حال رفتن به بیشتر به چالش کشیدن از همیشه به این است برای رفتن به یکی از سخت ترین تابستان تا کنون. ما در حال باز کردن یک سایت سوم از لافونتن در اوایل یادگیری در مدرسه است.”

و این چیزی است که خواهد شد به مدیسون کانتی و کنتاکی مرکزی.

“آن را به نام طبیعت ، بنابراین آن چیزی با نام تجاری جدید است که ما هرگز قبل از انجام داده اند اما ما اساسا قرار دادن یکی از اولیه ما آموزش مدارس در 14 هکتار مزرعه و ما قصد داریم به دام کوچک وجود دارد,” او گفت:.

علاوه بر این لافونتن خواهد بود و مشغول تلاش برای کشف کردن که چگونه به دنبال فرماندار راهنمایی وقتی که می آید به مدرسه خود را و دوباره باز کردن در پاییز. او مسئول بدانند چگونه بسیاری از دانش آموزان را می توان در ساختمان چگونه به تلو تلو خوردن زنگ تفریح برای دانش آموزان بدانند ناهار برنامه ها و بیشتر از آن کودکان امن خواهد بود در طول روز.

“به جهنم همسر من, او واقعا یک سنگ در این, و او خیلی سخت کار میکردند در غیاب من به مطمئن شوید که خانواده ما عملکرد باقی مانده است و این که یک بار برای حمل توسط خودش به خاطر من به خانه در اواخر شب و من ترک قبل از همه بیدار در صبح,” او گفت:. “بنابراین به صورت خود به خود در واقع از اواسط ماه مارس آن را واقعا سخت برای او.”

او اضافه کرد که بچه ها او را از دست ندهید و برای آن آماده هستند به بیش از, و همچنین, اما او توضیح داد که او را دوست دارد هر دو شغل خود را.

لافونتن در اصل امضا برای گارد ملی قادر به تامین مالی آموزش و پرورش خود را, اما پس از آن او را سقوط در عشق با آن است. اما او هنوز هم می خواستم به دنبال شور و شوق خود را, است که در آموزش و پرورش است. او دارای مدرک لیسانس آموزش ابتدایی از دانشگاه کنتاکی شرقی و کارشناسی ارشد در رهبری آموزشی.

“من واقعا خوشحال هستم من قادر به انجام هر دو از آن مشاغل چرا که آنها هر دو بسیار انجام. آنها هر دو سرویس گرا مشاغل,” او گفت:. “من واقعا لذت بردن از بخشی که در مورد آن.”

این مقاله نوشته شده توسط سارا Kuhl از ریچموند, ثبت نام, Ky. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020, Richmond, ثبت نام, Ky.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de