حرکت ارتش برای بازگشایی آموزش های پایه به عنوان 50 Coronavirus موارد ظهور در فورت جکسون

ارتش ایالات متحده از رهبران پنج شنبه اعلام کرد که آنها با اعتماد به نفس این سرویس را بازگشایی آموزش به نیروهای جدید در هفته آینده با وجود این کشف اخیر حدود 50 نفر از coronavirus در یکی از اساسی مبارزه با مراکز آموزشی.

در آوریل 6, آموزش ارتش اعلام کرد مقامات دو هفته توقف به حمل و نقل استخدام به BCT به عنوان سرویس در تلاش برای کنترل گسترش COVID-19 سراسر زور.

پس از مکث شروع به ارتش آغاز شده است فیلدینگ جدید سلامت تجهیزات تست بنابراین مراکز آموزشی می توانید تست چند صد نفر از کارآموزان در روز است.

مرتبط با: ارتش متوقف خواهد شد در نظر گرفتن نیروهای جدید در آموزش های پایه برای 2 هفته

تا کنون حدود 50 کارآموزان در یک تک پایه آموزش رزمی گردان در فورت جکسون, کارولینای جنوبی, تشخیص داده شده اند با COVID-19 ارتش رهبران خبرنگاران در پنتاگون روز پنج شنبه. در مجموع ارتش 992 موارد این ویروس در سراسر فعال وظیفه نیروی گارد ملی و رزرو.

با وجود مجموعه ای از موارد در جکسون رئیس ستاد ارتش ژنرال جیمز McConville گفت: او همچنان با اعتماد به نفس در پروتکل های خدمات در محل قرار داده برای ایجاد یک “ایمنی حباب که در آن وجود دارد حداقل قرار گرفتن در معرض دیگر سربازان است.”

“من می خواهم به اطمینان پدر و مادر و خانواده های سربازان که حتی در این زمان از عدم قطعیت یک چیز باقی می ماند درست است: ما مقدس موظف به مراقبت از پسران و دختران خود را به اطمینان حاصل شود که آنها آماده هستند برای حمایت و دفاع از این ملت و ما حق دارند اقدامات در محل برای انجام,” او اضافه شده است.

McConville گفت: بازدید جکسون روز چهارشنبه به اقدامات جدید که قرار داده شده است به جای خود.

جکسون تا چهار تست سیستم — دو BioFire سیستم و دو GeneXpert 16 سیستم — که اجازه می دهد تا آموزش مقامات برای رسیدن به 768 تکمیل نتایج آزمون در روز, او گفت:.

هر GeneXpert 16 کامل 360 کیت های آزمایش در هر روز “720 برای دو تا از آنها را در جکسون” سرهنگ ژنرال اسکات تو خالی ارتش این جراح عمومی گفت. هر BioFire سیستم کامل 24 کیت های آزمایش در 24 ساعت.

“این است که در نقطه; آنها در حال ارسال به بیرون” تو خالی گفت. “ما حق آن را دریافت وجود دارد.”

ارتش گسترش این قابلیت تست در 36 تاسیسات و توانایی به “عبور از سطح و ارسال آن به نقاط دیگر و مراکز درمانی به عنوان مورد نیاز گفت:” تو خالی که نمی تواند ارتش را در مجموع آزمون توانایی های مورد نیاز به دلیل تعداد هنوز در حال کار کردن در پنتاگون و همچنین در نیروهای فرماندهی آموزش و دکترین فرمان.

“در حالت ایده آل ما می خواهم برای تست همه” McConville گفت. “بیشتر شما می توانید تست بیشتر شما در حال رفتن به احساس راحتی با چه وضعیت نیروی است.”

در حال حاضر ارتش همچنان به تمرین های اجتماعی-فاصله دستورالعمل در مراکز آموزشی به عنوان آنجا که ممکن است.

با وجود توقف در حمل و نقل استخدام آموزش همچنان در ارتش های اولیه ورود به مراکز آموزش در جکسون و همچنین در Fort Benning, Georgia; فورت لئونارد وود, میسوری; و فورت طوفان یا گرداب شدید, Oklahoma.

“آنها همچنان به آموزش سربازان جدید و برخی از این سربازان وجود داشته اند شش تا هفت هفته” McConville گفت, توصیف, آموزش او شاهد جکسون.

“آنها انجام شد دوستان [تیم] زندگی-آتش سوزی و … در طول آموزش. آنها شش فوت از هم جدا شدند و یا با پوشیدن ماسک یا گتر زمانی که آنها نزدیک کردم” او اضافه شده است.

به کنترل ممکن است گسترش ویروس ارتش مرکز اولیه ورود به آموزش در حال حاضر به شدت نونما روش های خود را برای مسکن و آموزش سربازان جدید.

قبل از دو هفته توقف خدمات برش تعداد کارآموزان این کشتی ها در هر هفته از حدود 1200 تا حدود 600 اجازه می دهد تا آنها را به فاصله دورتر از هم جدا در پادگان. علاوه بر این مراکز آموزش شروع کرده اند 14-روز “کنترل و نظارت” فاز رزمی که در آن گروه تا 30 کارآموزان جدید نگهداری می شوند جدا از دیگران در مورد هر یک از آنها توسعه COVID-19 علائم در آن دوره زمانی است.

“اگر کسی تبدیل به مثبت با COVID-19 آن را بسیار مقدار کمی از سربازان آنها ممکن است آلوده و آن چه ما را در حفظ و گسترش ویروس پایین” McConville گفت.

— متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

بیشتر بخوانید: ارتش آزمایش ویروس جدید-مقاوم در برابر پروتکل های حمل و نقل استخدام به آموزش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر