ارتش بررسی فورت هود تجاوز جنسی پاسخ برنامه پس از سرباز ناپدید شدن

همان روز که یک مظنون در ناپدید شدن ارتش Pfc. ونسا Guillen دستگیر شد و دیگری مشکوک در زمان زندگی خود را در این سرویس اعلام کرد یک کاوشگر به محلی برنامه در نظر گرفته شده برای پاسخ به و جلوگیری از تجاوز جنسی.

U. s. Army Forces Command اعزام هفت عضو بازرس کل تیم به فورت هود تگزاس در اوایل این هفته به درخواست III مقامات سپاه به تعیین که پایه آزار و اذیت جنسی/حمله پاسخ و برنامه پیشگیری و یا تیز شد و کار به طور موثر و به درستی ارائه پشتیبانی به سربازان.

بعدی به عنوان خوانده شده: عمومی, سرهنگ سرزنش پس از دریایی سپاه می یابد معایب جدی در سقوط مرگبار تحقیقات

این تیم خواهد بود که در هود تا جولای 3, تمرکز بر سه هدف هود, مقامات گفت. کسانی که شامل ارزیابی چگونه تیز برنامه های اجرا شده در پایه; بررسی اینکه آیا پایه فرمان آب و هوا پشتیبانی از سربازان که گزارش آزار و اذیت جنسی و یا حمله و شناسایی هر گونه مسائل سیستمیک با برنامه و یا هر مکان که در آن منابع ناکافی هستند.

“تیم بازرسی را کوتاه خواهد کرد فورت هود و نیروهای ارتش فرمان رهبران پس از اتمام بازرسی” مقامات گفت.

Guillen, a 20-year-old سلاح های کوچک تعمیرکار با 3 سواره نظام گذشته دیده مارس 22. او طولانی ناپدید شدن باعث انتقادات که ارتش انجام نمی به اندازه کافی به او را پیدا کنید.

یک وکیل برای Guillen خانواده ناتالی Khawam گفت: از سرباز تا به حال گزارش شده است که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط برتر قبل از او ناپدید شد.

در روز سه شنبه اجرای قانون محلی مقامات و محققان اذعان کرد که آنها پیدا کرده بود ناشناس باقی مانده است انسان در نزدیکی فورت هود. و در روز چهارشنبه ارتش Criminal Investigative بخش مقامات گفت: “تاریخ و سرباز” از این پایگاه فرار کرده بود عصر روز سه شنبه هنگامی که با نزدیک شدن به اجرای قانون گرفته شده بود زندگی خود را. دومین مظنون به جدا همسر سابق یک سرباز دستگیر شد و در انتظار اتهامات در بل زندان شهرستان, مقامات گفت.

در روز شنبه کنفرانس مطبوعاتی Khawam به نام ارتش سیستم برای مراقبت از کسانی که مانند Guillen “شکسته” و گفت: خانواده می خواست اصلاحات و یک سیستم است که در آن نظامی تجاوز جنسی و آزار و اذیت قربانیان می توانند گزارش این تخلفات خارج از زنجیره ای از فرمان.

فورت هود مقامات برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی با به روز رسانی در Guillen مورد پنج شنبه صبح.

این پایگاه همچنین اعلام کرد روز شنبه که سرباز شده بود ارتقا به رتبه متخصص “با توجه به زمان در کلاس.”

— Gina Harkins کمک به این گزارش.

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مربوط به: 1 مشکوک مرده 1 در بازداشت در ارتباط با Pfc. ونسا Guillen ناپدید شدن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>