ارتش را افزایش می دهد پاداش به $25K مرگ در فورت براگ سرباز چترباز

ارتش ایالات متحده تحقیقات جنایی فرماندهی افزایش یافته است و پاداش آن را به $25,000 اطلاعات مربوط به مرگ یک فورت براگ سرباز چترباز, مقامات گفت.

پاداش ارائه شده برای اطلاعاتی که منجر به محکومیت فرد یا افراد مسئول مرگ 21 ساله Spc. انریکه روم-مارتینز از چین, کالیفرنیا.

روم-مارتینز جزئی باقی مانده بودند در نزدیکی کیپ مواظب ملی ساحل دریا پس از او گزارش شده بود گم شده و در نزدیکی اردوگاه خود را در مارس 23. او شناسایی شد توسط دندان سوابق.

مقامات گفت: خود گوشی و کیف پول پیدا شد در اردوگاه.

“هیچ اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شد در این زمان برای محافظت از یکپارچگی مداوم بررسی” مقامات گفت: در انتشار اخبار.

روم-مارتینز به ارتش پیوست و در سپتامبر 2016. او اختصاص داده بود به 82nd Airborne Division در فورت براگ در مارس 2017 پس از اتمام برنامه مدرسه در Fort Benning, گرجستان.

او جوایز و دکوراسیون شامل ارتش رفتار خوب مدال دفاع ملی خدمات مدال جنگ جهانی علیه تروریسم مدال خدمت ارتش سرویس روبان و ارتش چتر باز نشان.

هر کسی با اطلاعات در مورد روم-مارتینز مرگ خواسته است برای تماس با ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی عوامل خاص در 910-396-8777.

ناشناس اطلاعات نیز ممکن است مشاهده کنید آنلاین در https://www.p3tips.com/.

این مقاله نوشته شده توسط راشل رایلی از فایت ناظر N. C. بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 فایت ناظر N. C.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>