ارتش شناسه 34 ساله Reservist که درگذشت از COVID-19

34 ساله ارتش ذخیره عضو شوهر و پدر یکی از شناخته شده به عنوان سوم خدمات عضو به مرگ از رمان coronavirus با توجه به خدمات مسئولان و کفن از دست زدن به خود را بیابید.

گروهبان. سیمون Zamudio از Carpentersville, ایلینوی, درگذشت مارس 22. او اختصاص داده بود به 371st تئاتر جنبش کنترل عنصر در فورت, Sheridan, Illinois. مقامات پنتاگون روز سه شنبه misidentified محل سکونت خود را به عنوان ویسکانسین.

جزئیات بعدی: MQ-9 هواپیماهای بدون سرنشین و خدمه اعطا نیروی هوایی دستاورد مدال پس از حمله RPG

Zamudio در پشت برگ ، مادر او درگذشت در روز یادبود سه روز پس از او ،

او با حضور داندی-تاج دبیرستان در Carpentersville و داوطلب خدمت سربازی در ارتش در سال 2015. با توجه به خدمات او ارتقا به رتبه گروهبان در تاریخ 1 آوریل برگزار شد و ارتش سرویس روبان و دفاع ملی خدمات مدال.

Zamudio مرگ است که برای اولین بار از ایالات متحده خدمات عضو از ویروس پس از مارس 13, زمانی که حمل و نقل هوایی Ordnanceman Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker جونیور, 41, diedafter در بیمارستان بستری شده. Thacker اختصاص داده بود به theaircraft ناو تئودور روزولت که تجربه شیوع بیش از 1000 موارد است.

ArmyNational گارد عضو سروان. داگلاس Linn Hickok, 57, یک دستیار پزشک و عضو نیوجرسی گارد درگذشت مارس 28 اولین متحده خدمات عضو کشته شده توسط ویروس.

موارد coronavirus در ادامه به افزایش در میان اعضای خدمات, با توجه به وزارت دفاع. همانطور که از چهارشنبه DoD تا به حال 9,276 مجموع موارد تشخیص داده شده از COVID-19 — یک افزایش بیش از 100 نفر از روز گذشته نیمی از آنها خدمات اعضا. چهار فعال تر-وظیفه بیماران بستری شده اند از سهشنبه آوردن مجموع به 169 اعضای خدمات بستری در درمان COVID-19 با توجه به DoD.

TheNavy همچنان به بیشترین تعداد از موارد از جمله خدمات در 2,384. ارتش تا به حال 1,339 موارد; theAir نیروی 483; theMarine سپاه 547; و گارد ملی اداره 1,284.

بیش از 1600 نظامی اعضای خانواده باید قرارداد coronavirus و 49 بیمارستان بستری شده است.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مربوط به: پشتیبانی می کند می تواند به امن مزایای فدرال برای فعال اعضای گارد ملی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im